HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (10 11 - 10 13)

Kas tavęs lauks šį savaitgalį?

Avinas


Šeštadienis – nenuspėjama diena, šiandien didžiausios sėkmės gali pasiekti nestandartiniais metodais. Jei kažkurioje gyvenimo srityje norisi permainų, drąsus žingsnis ar eksperimentas gali būti sėkmingas. Net ir ne itin patikimi projektai, kuriems reikia avantiūrizmo, šeštadienį gali kuo puikiausiai pavykti. Be to, šeštadienis ypatingai palanki diena meilei – šiandien maloniai nustebinsi savo partnerį.


Jautis


Šeštadienį pasireikš tavo organizatoriaus gebėjimai. Aplinkiniai links prie tavęs, beliks vesti juos, nukreipti, įkvėpti. Šeimos rate, su draugais suorganizuosi smagią iškylą, linksmą vakarėlį, o su mokslu, su darbu susijosimose srityse patartina pademonstruoti savo gebėjimus, talentus. Žodžiu, šeštadienis – puiki diena save išreikšti ir parodyti.

Sekmadienį žvaigždės sako, kad būsi susitelkęs, susikaupęs.


Dvyniai


Sekmadienį žvaigždės žada Dvyniams netikėtą, atvirą dieną. Įvykiai gali paskatinti pakeisti požiūrį, nuomonę apie kokį nors klausimą, o galbūt kažkas iš aplinkinių tave nustebins. Gali būti, kad žmogus, apie kurį jau seniai susidarei nuomonę, šeštadienį pasirodys netikėtu, nauju amplua. Arba patys Dvyniai padarys ką nors netikėto – to, ko niekas iš jų nesitikėjo. Ką gi, gyvenimas kur kas įdomesnis nei mūsų lūkesčiai, įsivaizdavimai – šeštadienį Dvyniai patys tuo įsitikins.


Vėžys


Šeštadienį į tavo gyvenimą gali įsiveržti įvykiai ar naujienos, kurie daug ką pakeis. Nebūtinai kalbama apie naujienas su pliuso ar minuso ženklu – tai gali būti bet kas: ir kelionė, ir susitikimas, ir pažintis, ir netikėtai plykstelėję jausmai, ir netgi naujas darbo pasiūlymas. Žvaigždės įspėja – nepaleisk situacijos klostytis savaime. Šeštadienį sprendžiant bet kokį klausimą būtinas sąmoningas, pasvertas sprendimas, juk įvykiai gali keistis, susitikimai gali keisti likimus, o gimę jausmai likti visam gyvenimui.


Liūtas


Šeštadienį Liūtas nesėdės sudėjęs rankas – jei jam nebus pateikta konkrečios užduoties, jis pats sau ją iškels. Žvaigždės apdovanos tave aktyvumu, atkaklumu, o tai bus sėkmės garantas. Bet kokią užduotį vykdysi kruopščiai, sąžiningai. Vienintelis įspėjimas – tavo reiklumas gali užgauti aplinkinius, kadangi jei tik kas neatitiks aukštų tavo reikalavimų, išsakysi viską tiesiai šviesiai.


Mergelė


Šeštadienį žvaigždės įspėja – Mergelė gali pajusti silpnumą, nepasitikėjimą savimi. Jausiesi neužtikrintai priimdamas sprendimus, atlikdamas įvairius darbus. Net paprasčiausi klausimai, pavyzdžiui, ką pagaminti vakarienei, sukels dvejonių ir emocijų. Taigi patarimas – arba valios pastangomis užgniaužk abejones, arba pasitark su aplinkiniais. Žinoma, geresnis pirmas variantas.


Svarstyklės


Šeštadienį nevertėtų klausyti intuicijos, net jei atrodytų, kad aiškiai girdi jos balsą. Didelė tikimybė, kad nuojauta bus klaidinga, o bet kokie impulsyvūs poelgiai nukreips ne ta linkme. Žvaigždės nepataria šiandien klausyti vidinio balso, nepasikliauti sėkme. Tik logika, tikslūs paskaičiavimai ir aiškus suvokimas, ką darai, garantuos norimą rezultatą.


Skorpionas


Šeštadienį žvaigždės pataria Skorpionui vengti šurmulio, skirti laiko sau. Rimtų darbų šiandien nenudirbsi, tad palepink save tuo, kam įprastai nelieka laiko. Kažkam patiks nueiti į sporto klubą, kažkam – į grožio saloną, dar kažkam – apsilankyti parodoje. Svarbiausia – pasisemti pozityvumo, naujų jėgų. Nebijok pabūti egoistu ir nepagailėti sau pinigų. Vakarą patartina praleisti su mylimu žmogumi arba artimais draugais.


Šaulys


Šeštadienį Šaulys bus nusiteikęs mėgautis gyvenimu. Šiandien nesinorės kam nors ką nors įrodinėti, kažkur skubėti. Priešingai – viską norėsis daryti ramiai, neskubant, o jei įmanoma – apskritai atidėti. Galima surengti jaukų vakarėlį, nueiti į įdomų renginį.


Ožiaragis


Šeštadienį labai nesinorės imtis darbų, nuo jų tiesiog kils žiovulys. Bet žvaigždės žada, kad įveikęs apatiją nesigailėsi. Diena pateiks įdomių galimybių, kuriomis nepavyks pasinaudoti, jei pasiduosi tinguliui. Galimybės greičiausiai bus susijusios su informacijos srautais – pradedant internetu, baigiant knygomis. Taigi šiandien būk ištempęs ausis, plačiai atmerkęs, o liežuvį laikyk už dantų.


Vandenis


Šeštadienį gali sulaukti įdomaus pasiūlymo, o gal kas gražins skolą. Kažkokiu būdu šiandien tikrai gausi pinigų. Be to, šiandien jusi didelį troškimą būti kažkokios sistemos dalimi, galbūt ateis minčių apie naujus mokslus. Norams priešintis nereikia – geriau pagalvok, kaip juos įgyvendinti.


Žuvys


Šeštadienį pagrindinis tavo bruožas bus spontaniškumas, o nuotaikos nepavadinsi stabilia. Viena vertus, gali nervinti, erzinti žmones, kita vertus, gali atlikti kilnų poelgį. Jausmai šeštadienį bus nepavaldūs logikai. Gali netikėtai kažkam kilti simpatija ar netgi plykstelėti meilė.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis