Išaiškinta, kodėl dėl šių po 3 Zodiakais gimusių merginų vaikinai eina iš proto

Ar žinai, dėl kurių merginų vaikinai kovos nepaisydami kovoje naudojamų ginklų, o dėl kurių ginklus mes pasidavę? Paskaityk, po kuriais Zodiako ženklais gimusios merginos tvirčiausiai įsitvirtina priešingos lyties atstovų gyvenime ir be kovos iš gyvenimo neišeina.

AVINO ženklo atstovės. Oh, kokia arši kova vyksta dėl šių savimi pasitikinčių ir savo vertę puikiai žinančių divų! Jos nesivaiko rampos šviesos. Graži mergina desperatiškai nesiekia dėmesio, ji natūraliai jo sulaukia. Merginos, kurios elgiasi iššaukiančiai ir visais įmanomais būdais siekia pritraukti dėmesį vaikinams atrodo nuotykių ieškotojos. Šią paslaptį puikiai žino Avinės. Be to, vaikinus žavi tai, jog Avinės geba savimi pasirūpinti. Mergina, kurios mintyse - vien tik vaikino piniginės užkariavimas, toli neis. Vaikinai iš karto pastebi, kuri mergina trokšta tik finansinės paramos, o kuri į santykius žiūri rimtai.


SVARSTYKLIŲ ženklo atstovės. Daugelis dievina Svarstykles, nes jų pomėgiai perteikia jas geriau nei išvaizda. Kas gali būti gražiau už merginą, ką nors aistringai mėgstančią. Nesvarbu, ar merginos pomėgiai yra įprasti, ar kiek keistesni, užsidegimas ir aistra ką nors veikiant tiesiog pakeri vaikinus. Lengva tapti gražiai, tačiau daug sunkiau atrasti tai, nuo ko eitum iš proto. Daugelis vaikinų trokšta kovoti dėl Svarstyklių dėmesio dar ir dėl to, jog jos moka iš savęs pasijuokti.

Nėra nieko blogiau už merginą, kuri į kiekvieną iškilusią situaciją žiūri pernelyg rimtai. Juk gyvenimas per trumpas nuolatos save graužti. Todėl optimistiškos merginos traukia vaikinus labiausiai.


VANDENIO ženklo atstovės. Vandenės puikiai žino, kad dažnai meilė prasideda nuo paprastos draugystės. Taip, yra santykių, kurie prasideda audringais romanais. Jos žino - jei nori, jog vaikinas pirmiausia šalia tavęs jaustųsi saugiai ir būtų atsipalaidavęs, pirmiausia jį paversk savo draugu. Būk šalia jo, bendrauk su jo draugais, lankykis renginiuose, kuriuose lankosi jis pats. Būtent todėl Vandenės vaikinus geba pritraukti į savo pusę, kad šie dėl jų sugebėtų pakovoti vėliau, iškilus kokiam nors santykių nesusipratimui. Be to, vaikinai tiesiog dievina, jog Avinės - paslaptingos, iki galo neatveriančios kortų ir tokiu būdu žavinčios kitus. Nors jų nerimastingumas bei nuotykių troškimas gali gluminti santūresnius asmenis, daugelis jų slapčia žavisi jų entuziazmu gyvenimui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis