12 meilės tipų pagal Zodiaką: sužinosi, koks tavo meilės likimas

Tikriausiai terminas „jang tau girdėtas. Kinų filosofijoje „in“ spinduliuoja pasyvumą, naktį, o kartu ir moteriškumą, o „jang“ savo ruožtu aktyvumą, šviesą, vyriškumą. Tai du skirtingi, bet vienas kitą tobulai papildantys pradai. Senovės kinai susiejo „in“ ir „jang“ tipus bei priskyrė kiekvienam „in“ tipui „jang tipą. Šį kartą akcentuokimės į Zodiako ženklą ir išsiaiškinkime, kuriam moteriškam tipui yra priskiriamas vyriškasis tipas.

AVINAS. DERYBININKO TIPO VYRAS. Esi ryžtinga, nusiteikusi vadovauti, gana griežta, turinti tvirtus principus, užsispyrusi, ryžtinga, puikiai mokaisi, pasitiki savimi. Tu myli derybininkus. Derybininkai - tavo tobuli partneriai, nes jie yra racionalūs, guvūs, tačiau su jais tavo vertybės nesikerta. Tau nepatinka, jog kažkas tau prieštarauja. Ir labai negali pakęsti svajoklių. Įsimyli labai karštai, aistringai, tačiau tai tikrai nereiškia, jog pamiršti sveiką protą. Tau būdinga pačiai pirmai kviesti į pasimatymus, rodyti iniciatyvą. Nesupranti žmonių, kurie delsia, bijo prisipažinti, jog myli.


JAUTIS. TYRĖJO TIPO VYRAS. Esi atsargi, viską apskaičiuoji, tau patinka būti tarp žmonių, turi nemažai draugų, esi tolerantiška, moki paguosti kitus. Tu myli tyrėjo tipo vyrus. Tyrėjai tave traukia savo spontaniškumu, energija, entuziazmu. Tau pačiai kartais trūksta spontaniškumo, o iš tyrėjų tu puikiai gali tai gauti. Dievini laisvės jausmą, bet visiškai atsipalaiduoti negali. Kadangi tu esi ištikima, atsakinga mergina, tave traukte traukia tyrėjų mokėjimas džiaugtis kiekviena akimirka. Dažniausiai tu tyrėjus įsimyli labai staigiai ir ilgai negali jų pamiršti.


DVYNIAI. VADOVO TIPO VYRAS. Puikiai moki bendrauti su kitais, analizuoji save, dažnai susimąstai apie gyvenimo prasmę, tau patinka būti tarp žmonių, tačiau gerai jautiesi ir būdama viena. Tu myli vadovus. Geriausiai jautiesi bendraudama su vadovo tipo vyrais. Tave jie ypatingai traukia. Esi švelnaus, lankstaus charakterio, tačiau kartais trokšti, jog kažkas už tave nuspręstų, ką tau daryti. Vadovai tave traukia savo aštriu protu, gebėjimu greitai reaguoti į situacijas. Visiškai nesutari su statytojais ir tyrėjais - jie tau atrodo per daug skraidžiojantys padebesiais. Įsimyli labai atsargiai, greitai nepuoli į santykius. Vis dėlto dažnai nukenti dėl to, jog tave kažkas skaudina.


VĖŽYS. RŪPESTINGASIS TIPAS. Esi atlaidi, miela, rūpestinga, mokanti pasirūpinti tiek savimi, tiek kitais. Tave traukte traukia rūpestingo tipo vyrai. Vaikinas turėtų būti... tave jaučiantis, suprantantis iš pusės žodžio, rūpestingai tavęs išklausantis ir jautriai reaguojantis į tavo bėdas. Tau tinka solidus ir rimtas vaikinas, tačiau mokantis linksmintis ir pralinksminti tave. Būdama su juo turi jaustis laiminga, būti atsipalaidavusi, rami, jis turi nertis iš kailio, kad tik tave pralinksmintų kai tau liūdna. Idealas turėtų būti ryžtingas, nepasiduodantis aplinkinių nuomonei, romantiškas, paprastas, bet neprastas.


LIŪTAS. AMBICINGASIS TIPAS. Esi ryžtinga, nemėgsti delsti, nekenti monotonijos, turi didelių amcicijų. Tave traukte traukia ambincingo tipo vyrai. Vaikinas turėtų būti... patikimas gyvenimo draugas, kuriam viena iš pagrindinių vertybių yra ištikimybė, jis turėtų būti tau įdomus (ne monotoniškai bendrauti). Liūto idealas turėtų būti pasitikintis savimi, kantrus, taktiškas, gebantis pabaigti pradėtus darbus, vedantis tave į priekį, teikiantis tavo gyvenimui stabilumo, drąsiai priimantis mestus iššūkius, kantriai išklausantis visus kaprizus, nuolatos reikalaujantis tavo dėmesio.


MERGELĖ. LANKSTUSIS TIPAS. Esi draugiška, sociali, mėgsti bendravimą, turi ambicijų gyvenime, tau būdingas preciziškumas. Tau skirtas lankstusis tipas. Vaikinas turėtų būti... toks, su kuriuo jaustumeisi branginama, jis turėtų būti linksmas, turintis puikų humoro jausmą – suprasti tavo juokus, tačiau mokėti pabūti ir rimtu. Vaikinas turi nebijoti imtis iniciatyvos ir drąsiai užkariauti tavo širdį. Jis turi išmokti tau nusileisti, tačiau nesislėpti tavame šešėlyje ir stebinti tave savo idėjomis. Tavo vaikinas turi būti netik mylimasis, bet ir pats didžiausias tavo gerbėjas, kurį varai iš proto.


SVARSTYKLĖS. STATYTOJO TIPO VYRAS. Esi kūrybinga, smalsi, tau patinka nuotykiai, savarankiška, esi nepriklausoma, trykšti energija, tau patinka veiksmas, nemėgsti būti namuose. Tu myli statytojų tipo vyrus. Esi tikra veiksmo karalienė, tačiau kartais nuklysti ir pasimeti. Tau šalia yra būtinas žmogus, kuris tave palaiko, tau pataria ir padeda. Todėl dažniausiai renkiesi statytojus - vaikinus, kurie yra racionalūs, gudrūs, tačiau ne šalti, o jautrūs, paguodžiantys. Mergelės ir statytojo ryšys dažniausiai būna pats tvirčiausias, nes tokios poros yra linkusios labai ilgai išbūti kartu.


SKORPIONAS. RYŠKUSIS TIPAS. Esi ambicinga, protinga, reikli, tačiau supratinga. Tavo idealas - ryškusis vyro tipas. Vaikinas turėtų būti... drąsus, galintis tave atitraukti nuo kasdieninių vargų, nepamirštantis tavęs girti ir paskatinti. Tavo idealas ryški asmenybė, traukianti akį, mėgstantis pasireikšti, turintis puikų humoro jausmą, bet sugebantis rimtai tave vertinti ir besižavintis tuo, kad mėgsti išsiskirti iš minios. Tau reikia surasti giminingą sielą, vaikiną su kuriuo jausi stiprų emocinį ryšį. Originalus, ryžtingas, žavus, paslaptingas, rūpestingas, kantrus, protingas, praktiškas mokantis stipriai mylėti – Skorpionės idealus vaikinas.


ŠAULYS. PAPRASTASIS TIPAS. Tu atvira, kartais per daug tiesmuka, plepi, nuoširdi, turi aibes draugų. Tau skirtas paprastasis vyro tipas. Tavo vaikinas turėtų būti... nearogantiškas, mielas, gebantis tave pralinksminti, vaikinas gali žavėti savo paslaptingumu. Jis turi būti itin romantiškas ir tave taip mylėti, kad net pamirštum anksčiau kamavusius kompleksus, baimes. Vaikinas turi mėgti su tavimi padiskutuoti ir gebėti leisti tau laimėti diskusiją. Svarbu, kad vaikinas priimtų tave tokią, kokia esi, o nesistengtų pakeisti. Idealas turėtų praskaidrinti tavo gyvenimą savo buvimu ir stebinti originaliomis idėjomis ir požiūriu.


OŽIARAGIS. ATIDUSIS TIPAS. Esi globėjiška, meili, draugiška, nuoširdi. Vaikinas turėtų būti... globėjiškas, rūpestingas, atidus. Tavo idealas tarsi turi palengvinti tau gyveną, padėti išspręsti problemas. Vaikinas turi nebijoti būti paguodžiamas, nebijoti įsileisti tave giliai, giliai į širdį. Bendraudami vienas su kitu jūs tarsi sukuriate atskirą tik judviejų dvasinį ryšį, tokį ypatingą, apie kurį aplinkiniai net neįsivaizduoja. Svarbu, kad vaikinas mėgtų turiningai leisti dienas, įkvėptų tave dideliems darbams, visada būtų šalia ir drąsiai pabrėžtų tavo svarbą savo gyvenime.


VANDENIS. CHARIZMATIŠKASIS TIPAS. Esi ryški, nevienoda, tavo nuotaikos keičiasi kaip diena ir naktis. Tau skirtas chraizmatiškasis vyro tipas. Vandenės perfekcionistės, todėl jų idealus vaikinas turėtų būti ne tipinis vaikinas, bet ypatingas. Svarbu, kad būtų kantrus, dėmesingas, garsiai pasauliui šaukiantis apie meilę tau, užvaldantis visus aplinkinius ir tave savo charizma, žavinčiai paslaptingas ir energingas. Visų svarbiausia – jis neturi būti tavo priešingybė, o turi atitikti pagrindinius tavo reikalavimus. Idealas yra mokantis tave nuginkluoti komplimentais ir dėmesiu, bet savo žavumu.


ŽUVYS. KANTRUSIS TIPAS. Esi meniškos sielos, supratinga, emocionali, empatiška. Tau skirtas kantrusis vyro tipas. Vaikinas turėtų būti... savotiškai romantiškas, patikimas, ištikimas, atsakingas, tvarkingas, tau tinka ir kuklus ir net drovus vaikinas, kuris būdamas su tavimi galės atsiskleisti savo tikrąjį aš. Tau svarbu, kad su išrinktuoju būtų galima daug ir įdomiai kalbėtis, svarbu, kad vertintų tavo karjeros pasiekimus. Vaikinas turi gebėti pajausti, kada tau liūdna ir nuolat priminti, kad jam nėra nieko už tave svarbesnio. Svarbu, kad vaikinas būtų kantrus ir sugebėtų nuimti tavo šaltumo kaukę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis