Patraukliausia mergina pagal vaikinus: ji gimė po ypatingu Zodiaku

Po šio Zodiako ženklu gimusi mergina - ypatinga, ir daugelis besidominčių astrologija bei pažinusių ją realybėje, gali tai patvirtinti. Tai be galo stiprią aurą turinti moteriškosios lyties atstovė, kuri keri ne tik išoriniu žavesiu. Taip, šio Zodiako ženklo merginos neleis sau iš namų išeiti nesusitvarkiusios ar stilingai neapsirengusios, taip dar labiau padidinant savo privalumų skaičių.

Šio Zodiako ženklo atstovės tiesiog alksta, kai jas ima nuobodulys ar gyvenimą pradeda valdyti rutina, tad net ir dirbdamos rutinišką darbą ar stropiai besimokydamos, jos geba savo laisvalaikį padaryti įsimintinu. Jos visuomet turi ką papasakoti - nesvarbu, tai gali būti visiškas menkniekis, kuris tuo pat metu galėjo nutikti dar tūkstančiams žmonių, bet SVARSTYKLĖS, pasinaudodamos joms suteikta komunikacijos dovana, geba situaciją nupasakoti įdomiai, įtraukiančiai. Ir taip nepalikti abejingų.


Dažniausiai vyriškoji lytis (nekeista) susižavi jų dailia išvaizda, tačiau kaip ten sakoma: pagal išvaizdą sutinka, o pagal protą palydi? Būtent šis pasakymas tiksliausiai tiktų Svarstyklėms, mat dažnai gana nepatikliai į jų grožį bei patrauklumą žvelgiantys vaikinai greitai įsitikina, jog tai šiltos, draugiškos, o svarbiausia - gudrios ir racionalios merginos.

Turbūt todėl šis intuicijos, proto ir nepaprasto gamtos grožio derinys taip įsimena. Prisiminkite visas jums žinomas Svarstyklės - visos jos ryškios, unikalios, geba būti dėmesio centre ir nenusibosti, be to, yra puikios draugės, su kuriomis norisi tiek linksmintis, tiek plepėti mergaitiškomis temomis. Pasikartosime - kadangi Svarstyklių moteriškoji karma tokia didžiulė, jos vienodai, tik skirtingais būdais, traukia tiek merginas, tiek vaikinus. Viskas priklauso tik nuo pačių Svarstyklių - jos gebės gyvenimą nugyventi įdomiai (tokį, kokį joms lėmė likimas) ar aptings ir savo ypatingą karmą padės į nenaudojamą stalčių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis