Po šiais 3 Zodiakais gimusios - šilčiausi žmonės žemėje

Yra žmonių, su kuriais vis nepavyksta susikalbėti, jų perprasti, jais pasitikėti. Ir yra žmonių, kurie tiesiog spinduliuoja gerą energiją, todėl su jais paprasta, jauku ir gera. Tai šilčiausi žmonės pagal Zodiaką:

MERGELĖS. Tai pačios nuoširdžiausios personos žemėje. Mergelių asmenybės variklis - nuoširdumas. Jos per gyvenimą keliauja devizu: būk nuoširdus sau pačiam ir kitiems. O draugystėje tai nepamainoma, nes nuoširdumas yra vienas pagrindinių dalykų, matuojančių draugystės tvirtumą. Ir pačios jaukiausios! Tikrai žinote tą pasakymą: su kai kuriais žmonėmis gera ir jauku, taip, kaip namuose... Mergelėms kuo puikiausiai išeina įtvirtinti šį pasakymą. Su Mergelėmis visuomet labai jauku, jautiesi taip, jog pažinotum jas nuo pat gimimo ar net būtum susitikusi praeitame gyvenime.


OŽIARAGĖS. Draugystėje jos sugeba išlaikyti harmoniją, kad ir kiek dramų nutiktų. Nors turi tvirtus principus, Ožiaragės ganėtinai darnios ir ramios. Jos geba išlaikyti harmoniją santykiuose, retai kada kivirčijasi su savo antrąja puse. Šios merginos stengiasi išvengti ginčų ir ganėtinai dažnai nuslopina kilusius nesutarimus. Su Ožiarage visada jausiesi gyva, spinduliuojanti, gyvenanti šia diena! Jos nėra strakaliukai, kurioms svarbu vien pašnekėti, tačiau Ožiragaės iš tiesų pasižymi gyvybingumu. Kadangi turi nemažai jėgų, jos pasižymi vikrumu, mėgsta organizuoti, gana dažnai tampa kompanijos sielomis.


ŠAULĖS. Ištikus bėdai Šaulės tikrai tavęs neapleis. Šaulės draugams atiduoda viską, ką tik gali. Jos visada paruoš petį draugui, kai jam bus sunku ir niekada nepaliks bėdoje. Tai į draugystę didžiulį indelį įdedančios merginos, kurios nepasižymi atsainumu draugo atžvilgiu. Jos žino, kokia turi būti tobula draugystė. Šaulės itin kūrybingos asmenybės, savyje talpinančios ypatingą vidinį pasaulį. Jas palaiko, išklauso ir visuomet stengiasi suprasti drauges. Nuo netikėtų kelionių, įvairiausių siurprizų ir paprasčiausio mergaitiško vakaro su popkornais bei filmu - tokia paprasta, tačiau neprasta Šaulių draugystė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis