Būtent po šiuo Zodiaku gimusiais vaikinai mato kaip būsimas žmonas

(1)

Nėra abejonės, jog po šiuo Zodiaku gimusios bus pačios geriausios šeimos moterys iš visų. Vyriškoji lytis tai užuodžia iš tolo! Jos nuo mažumės svajojo apie vestuves, tvirtą vyro užnugarį, meilius vaikučius ir nuostabų harmonijos jausmą viduje. 

Jei svarstytume, kuri mergina geriausia partnerė meilės sirtyje, tai taip pat būtų Mergelė. Nelengva su Mergelėmis sugyventi tik visiškiems tinginiams ir apsileidėliams. Jei vaikinas tvarkingas, randantis kalbą su visais, sumanus ir elegantiškas, tuomet Mergelės su juo sukurs tiesiog tobulus santykius. Labai dažnai vienas asmuo iš tvirtos, neišskiriamos ir ilgą laiką mylinčios poros būna gimęs po Mergelių ženklu. Mergelės geba išsaugoti santykius ir niekuomet nekelia bereikšmių konfliktų. Beje, Mergelei sugyventi su degtuku nelengva - jos partneris privalo būti ramaus būdo.


Mergelės - tikros psichologės, kurioms nebūtinas psichologijos diplomas. Jos geba išklausyti, o svarbiausia - išklausiusios taikliai patarti ir nuraminti besiblaškantį draugą ar draugę. Todėl Mergelių ženklo atstovę draugai ir artimieji dažniausiai be galo vertina ir gerbia.


Galėtume vardinti dar daugybę teigiamų savybių, kurias talpina Mergelės. Tai - ne panegirika Mergelėms, tai tikrais faktais paremta informacija, kuri leidžia drąsiai teigti, jog po Mergelių Zodiaku gimusios merginos vertos būsimų žmonų titulo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis