KOVO horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui: pokyčių netrūks!

Kovo mėnuo vienoms bus it pasaka, o kitoms pažers krūvą išbandymų. Raktinis mėnesio žodis – disciplina. Negali būti princese, kuri daro tik tai, ką nori. Nebijok pokyčių ir iššūkių! Prisimink, kad geriausias pasiruošimas rytdienai yra ši diena. Čia ir dabar. Neatidėliok gyvenimo ir brangink kiekvieną minutę. Puikus laikas eksperimentuoti su savo išvaizda. Pagalvok apie pokyčius.

Horoskopą sudarė Saulė Jonaitytė - www.horoskopas.lt

Avinas

Pavasario pradžia bus kupina permainų troškimo, likimas vers ieškoti naujų kelių, o gal net ir naujos laimės. Atrodo, kad tam nebus jokių kliūčių: moki sutarti su tais, su kuriais reikia, o aplinkiniai tave tikrai vertina. Daugiau komandinės dvasios! Nebijok imtis projektų, kurių kiti kratosi. Sudėtingas laikas – 14–23 d., taip pat mėnesio pabaiga: gali kilti netikėtų rūpesčių dėl anksčiau padarytų klaidų bendraujant, per netikusius draugus gali nukentėti tavo geras vardas. Nepamiršk, kad tavo sveikata priklauso nuo vidinės būsenos. Jei nėra pusiausvyros ir harmonijos, tai nesunkiai gali atsiliepti sveikatai.

Vienišos ženklo atstovės, geriau nesėdėkite namie, o praleiskite kuo daugiau laiko tarp žmonių – galite rimtai įsimylėti. Tokios stebuklingos dienos labiau tikėtinos mėnesio pradžioje ir pabaigoje. Tačiau meilės stenkis neorganizuoti: kartais viskas nutinka netikėtai ir be daug pastangų. Pamiršk visus „dabar neturiu laiko“. Būk romantiškesnė!

Šį mėnesį meilėje seksis su Svarstyklėmis, Dvyniais, Šauliais.

Būk atsargesnė su Jaučiais, Skorpionais.

Jautis

Tu ir tavo tikslai. Deja, tarp šių dviejų dalykų gali būti daug trukdžių. Bet nenusimink – tai nėra blogas dalykas! Būtent šie trikdžiai ir problemos atves tave į reikiamą kelią. Juk kartais būtent išklydimai iš tikrojo kelio nuveda mus į naujas ir daug geresnes vietas. Būk stipri, ir viskas bus geriau, nei planavai. Pasistenk mažiau aukotis dėl kitų žmonių. Visi žino, kokia didelė tavo širdis, tačiau jos visiems dalyti nereikia. Tu pati sau esi prioritetas. Šį mėnesį gali žingsniuoti į jogą ar lengvas treniruotes. Meilė savo kūnui padės suprasti, ko nori širdis. Mėnesio pabaigoje smagus periodas – susitik su draugėmis ir pasakok joms viską: bičiulės tikrai duos naudingų patarimų.
Tau jis patinka, o ir tu patinki jam. Tik kodėl nė vienas to neparodo ar apsimeta, kad neturi laiko? Tik nepabėk, išsiaiškink, kas vyksta. Gal nė vienas iš jūsų nenori įsipareigoti, kratosi atsakomybės? Meilė yra sudėtinga, tačiau netingėk pakovoti dėl jos. Na, o jei šalia jau turi mylimą žmogų, šį mėnesį į santykius stenkis įplieksti romantikos. Dažnai ieškosi būdų, kaip santykiams sugrąžinti magiją.

Šį mėnesį meilėje seksis su Vėžiais, Liūtais, Dvyniais.

Būk atsargesnė su Mergelėmis, Ožiaragiais.

Dvyniai

Mėnuo atneš permainų – kitaip jausi, matysi šį pasaulį, imsiesi kitų būdų savo tikslams pasiekti. Palankiausia pirma mėnesio pusė – tai metas, kai pavyks įgyvendinti naujus sumanymus, seksis keisti save, savo aplinką. Nebijok būti kitokia, nei aplinkiniai įpratę matyti: dabar – tas periodas, kai, nepakeitus savęs, savo veiklos, apims liūdesys. Puikus metas lyderiauti. Tai itin gera naujiena toms, kurių veikla susijusi su konkurencija ar vadovavimu. Tad, jei esi grupės seniūnė ar dirbi vadovaujamą darbą, sėkmės paukštė – tavo rankose.

Išties puikus laikas svajoti apie romantiškus santykius, mat visos viltys ir norai netikėtai gali išsipildyti. Tikėtina, kad visiškai kitaip pažvelgsi ir į draugą, su kuriuo santykiai iki šiol buvo tik platoniški. Netikėtai pajusi ne vien draugystę, o romantiškus jausmus. Visgi pirmiausia pagalvok, ar esi pasiryžusi eiti šiuo keliu. Toms, kurios turi antrąją pusę, geriau nesižvalgyti į kitus: visada atsiras gražesnių, geresnių. Prisimink, už ką pamilai savąjį ir kiek daug gero jums kartu nutiko.

Šį mėnesį meilėje seksis su Mergelėmis, Ožiaragiais, Vandeniais.

Būk atsargesnė su Šauliais, Žuvimis.

Vėžys

Mėnesio pradžioje pasistenk neskubėti, kad iki 7 d. nepridarytum žioplų klaidų. Būk atidesnė. Šį mėnesį gali išsitraukti savo sąrašą „Visada norėjau tai išmėginti“. Nesvarbu, kas tai būtų – kelionė su draugais ar naujo pyrago receptas. Daryk, užuot galvojusi! Po 20 dienos gali imtis naujų projektų, sumanymų. Jie bus labai sėkmingi. Svarbiausia – išlįsti iš savo komforto zonos ir nestebėti visko nuo šiltos sofutės. Taip nieko nepasieksi. Jei pasistengsi, tave apsups naujos idėjos, nauja aplinka ir nauji projektai. Savo aštriu protu nuversi kalnus, o, svarbiausia, sužavėsi ir kitus.
Kovo viduryje laukia maloni ir daug žadanti pažintis, tad nevenk draugų kvietimų į smagius susibūrimus, mat būtent juose galbūt sutiksi potencialų kandidatą į savo širdį. Žinoma, apie naująją pažintį pernelyg neprisisvajok, tačiau slapta gali tikėtis, kad santykiai su šiuo žmogumi bus ne tik draugiški... Tik laikas viską parodys.

Šį mėnesį meilėje seksis su Liūtais, Avinais, Skorpionais.

Būk atsargesnė su Ožiaragiais, Svarstyklėmis.

Liūtas

Šio mėnesio raktinis žodis – prisitaikymas. Pirmąją mėnesio dekadą pasistenk išmokti ko nors naujo, nes kitaip greitai pasidarys nuobodu. Tad pirmyn į mokslus! Na, bent jau knygą prieš miegą gali atsiversti. Pirmąjį pavasario mėnesį nepamiršk, kad darbe reikia dirbti! Kovo 2-ąją į tavo karjeros zoną įžengs Saturnas. Nebijok ieškoti drąsiausių idėjų. Darbe gali kunkuliuoti intrigos. O tu į jas atsakysi tuo pačiu. Nestabili finansinė padėtis skatins ieškoti naujų pajamų šaltinių. Jei užsiimsi kūryba, įkvėpimo netrūks – galėsi atsijungti nuo rutininių rūpesčių ir gerai jaustis. Apskritai tavo savijauta visą mėnesį tiesiogiai priklausys nuo nuotaikos ir pasitikėjimo savimi.

O kas tavo mintis užvaldys trečiąją mėnesio dekadą? Taip, romantika! Žvaigždės suteiks pliūpsnį taip išsiilgtos romantikos. Šis mėnuo fantastiškai sėkmingas tavo meilės gyvenimui, todėl neleisk jo ramiai gulinėdama ant sofos. Aplinkiniams mokėsi save pateikti pačiu tinkamiausiu ir įspūdingiausiu būdu. Patiksi ne tik pati sau, bet ir kitiems. Kas gali žinoti, galbūt iš jų atsiras ir tokių, kurie į tave pažvelgs kur kas šiltesniu žvilgsniu.

Šį mėnesį meilėje seksis su Vėžiais, Mergelėmis, Svarstyklėms.

Būk atsargesnė su Šauliais, Žuvimis.

Mergelė

Kovo mėnesį Mergelėms teks spręsti dilemą, ką pasirinkti. Vienai teks rinktis iš dviejų darbo pasiūlymų, kitai – gydymosi ir sveikatos stiprinimo būdą, trečiai – atostogų maršrutą, o ketvirtai – net ir gyvenimo draugą. Bet kuriuo atveju teks gerokai pasukti galvą ir pasinervinti. Pasistenk neieškoti atsakymų toli – jie glūdi tavo širdyje. Mėnesio viduryje būsi pasinėrusi į daugybę nelabai svarbių reikalų ir rūpesčių. Kovo pabaiga bus reikšminga. Galimos rimtos permainos tavo gyvenime ar bent vienoje sferoje. Atsiras galimybė pakeisti tai, kas atrodė nepajudinama. Įsidėmėk vieną dalyką: geriau karti tiesa nei saldus melas!

Pavasario pirmąjį mėnesį planetos įžiebs daug piktų emocijų meilėje: gali erzintis dėl menkiausių smulkmenų, o tavo partneris net nematys reikalo teisintis ir taip pat imsis puolimo taktikos. Jums sunkiai seksis bendrauti, nes abu bandysite įrodyti, kieno kaltė didesnė, ir nė vienas nenorėsite nusileisti. Tokia dvikova greičiausiai baigsis abiejų pusių pralaimėjimu. Vienišoms Mergelėms geras laikas susirūpinti savo garderobu – nauji drabužiai, papuošalai ar batai suteiks vidinio pasitenkinimo.

Šį mėnesį meilėje seksis su Dvyniais, Avinais, Ožiaragiais.

Būk atsargesnė su Skorpionais, Liūtais.

Svarstyklės

Laukia nemenki išbandymai, kartais norėsi nuleisti rankas. Jei taip atsitiks, vienintelis teisingas sprendimas bus viską mesti ir išvykti kur nors pailsėti. Tad verta atsitraukti nuo veiklos ar bent jau sumažinti darbų krūvį, taip pat atsiriboti nuo tokio bendravimo, kuris neteikia džiaugsmo. Stenkis šį mėnesį kuo geriau išsimiegoti, dažniau gerti raminamųjų arbatų. Atsiribok nuo negatyvių, nervingų asmenų. Mėnesiui baigiantis reikėtų vengti agresijos, aplinkinių žmonių pavydo ir labiau saugotis apgavikų, vagių. Kovo mėnesį pirmenybę teiksi jausmams ir pojūčiams, todėl tik pasielgusi instinktyviai imsi analizuoti ir vertinti tai, ką padarei. Sėkmė laukia tų, kurių veikla susijusi su vaikais, grožiu, šventėmis, renginių organizavimu, administravimu, šou verslu.

Svarbiausias mėnesio tikslas – atviri pokalbiai. Tai ypač galioja kalbant apie santykius su antrąja puse: nebijok atvirai ir nuoširdžiai pasikalbėti – jūsų abiejų ryšį tokie pokalbiai tik dar labiau sutvirtins. Jei šį mėnesį būsi atvira ir nuoširdi, ateityje galėsi džiaugtis visaverčiais ir nuostabiais santykiais tiek su antrąja puse, tiek ir su savo draugais.

Šį mėnesį meilėje seksis su Jaučiais, Mergelėmis, Vandeniais.

Būk atsargesnė su Dvyniais, Ožiaragiais.

Skorpionas

Šį mėnesį tave gaubs šilumos ir žavesio aura, pritraukianti aplinkinius ir užkrečianti juos nuo tavęs sklindančia magiška laime. Tavo skorpioniškas magnetizmas kovą bus nepaprastai paslaptingas, o bėgant mėnesio dienoms jis tik dar labiau augs. Šis pozityvus metas atliks svarbų vaidmenį tavo gyvenime – ypač meilės srityje. Trauką tau pajus daug aplinkinių, tačiau atsiras žmogus, kuris niekaip negalės atsispirti tavo šilumai ir nuostabioms savybėms, kurios šį mėnesį bus ypač ryškios. Jausi didžiulę meilę ir palaikymą iš savo šeimos narių bei draugų, tik nepamiršk jiems padėkoti ir, jei reikės, atsilyginti tuo pačiu. Priimdama sprendimus būsi drąsi, bet ir sugebėsi išlikti diplomatiška. Tai turbūt pagrindinė tavo sėkmės formulė. Pirmoji mėnesio pusė bus ypač palanki toms, kurios mokosi. Joms pavyks pasiekti puikių rezultatų ir net pranokti pačias save. Šį mėnesį džiugins ir akivaizdžiai pagerėjusi finansinė situacija. Galbūt bus pakeltas atlyginimas, o gal netikėtai laimėsi loterijoje. Taigi kovas – tavo sėkmės mėnuo, nežiopsok ir eik užkariauti pasaulio!

Šį mėnesį meilėje seksis su Avinais, Žuvimis, Vėžiais.

Būk atsargesnė su Liūtais, Vandeniais.

Šaulys

Pirmasis pavasario mėnuo bus labai įdomus, įvairiapusiškas. Jei nemesi kelio dėl takelio, tai turėtų būti sėkmingas mėnuo, juolab kad būsi energinga, pasitikėsi savimi. Tiesa, gal net per daug. Atrodys, kad nieko nėra neįmanomo. Taip galvoti nėra blogai, tačiau būk atsargi, kad paskui netektų stipriai nusivilti. Jei šį mėnesį planuoji svarbų įvykį, geriau jį atidėti, kai situacija bus palankesnė. Seksis viskas, kas susiję su užsieniu ir užsieniečiais, tik vertėtų atkreipti dėmesį į savo finansinius reikalus, grąžinti skolas, jei tokių turi. Galimi nesusipratimai su kolegomis, netgi smulkios apgavystės, todėl būk atidesnė tvarkydama finansinius reikalus ir visada galvok, ką sakai. Nieko nedaryk skubotai, skirk laiko poilsiui. Juk pailsėjusioje galvoje ir mintys geresnės.

Meilės srityje, tikėtina, kils sudėtingų situacijų. Mylimasis gali mėtytis kandžiomis replikomis, bet neturi apsimesti, kad tau tai malonu. Laikykis tvirtų pozicijų ir nenuolaidžiauk. Mėnesio pabaigoje dienos gali tapti lemtingos – tave užgrius pernelyg didelis noras išsiveržti iš rutinos, ką nors svarbaus keisti santykiuose su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu. Neskubėk: tai gali baigtis sudėtingu konfliktu ir net skyrybomis.

Šį mėnesį meilėje seksis su Jaučiais, Liūtais, Žuvimis.

Būk atsargesnė su Mergelėmis, Vėžiais.

Ožiaragis

Atrodys, kad pagaliau pasiekei viską, ko sunkiai ir ilgai siekei. Galėsi atsikvėpti, nes finansinė situacija bus stabiliai gera. Profesinėje srityje taip pat jausiesi užtikrinta. Todėl dabar galėsi skirti daugiau laiko dvasinei saviugdai. Rask laiko knygai, filmui, parodai ar net naujiems kursams, treniruotėms. Pavyzdžiui, jogai. Kad išnaudotum visas galimybes, vertėtų daugiau planuoti ir, žinoma, tuos planus įgyvendinti iki galo, nešokinėjant nuo vieno darbo prie kito. Mėnesio vidurys labai ramus, laisvą valandėlę norėsi skirti namams, rūpintis buitiniais reikalais. Puikus laikas puošti namus, rūpintis interjeru. Net paprasta jauki pagalvėlė ar paveikslas gali pagyvinti tavo aplinką ir suteikti gerų emocijų. Kai kurios norės įsigyti naminį gyvūnėlį. Ypač pirmą dekadą daugiau dėmesio skirk savo mamai, būk atidesnė jos prašymams, norams ir nuotaikoms, ypač sveikatai. Reikalams tvarkyti palankesnė trečioji mėnesio dekada. Santykiai su antrąja puse priklausys nuo tavo požiūrio. Prisimink posakį – kaip šauksi, taip atsilieps.

Šį mėnesį meilėje seksis su Dvyniais, Mergelėmis, Žuvimis.

Būk atsargesnė su Jaučiais, Ožiaragiais.

Vandenis

Mėnuo prasidės energingomis pastangomis viską pakeisti ir darbe, ir namie. Nors tau atrodys, kad žinai, ko nori, venk radikalių permainų, nebent nebūtų kitos išeities. Pirmoji dekada pareikalaus didelio susitelkimo – dėl vykstančių permainų pasiruošk ir netikėtumams, nebūtinai smagiems. Tai nebus lengvas metas, nes namams irgi reikės dėmesio – gali tekti labiau pasirūpinti tėvais, gali kilti rūpesčių dėl nenumatyto remonto. Skirk daugiau laiko kiekvienai susiklosčiusiai situacijai apsvarstyti ir klausyk savo vidinio balso, jis tavęs neapvils. Pasistenk iš kiekvienos nepalankiai susiklosčiusios situacijos išpešti kuo daugiau naudos. Mėnesio viduryje tapsi kiek agresyvi, gal net šiurkštoka.
Vienišų Vandenių asmeninis gyvenimas klostysis gana sėkmingai. Na, vargu ar beprotiškai įsimylėsi, užtat užmegsi romaną su žmogumi, su kuriuo pavyks sukurti ramius, harmoningus santykius. Greičiausiai imsite vienas kitą palaikyti, tai bus naudinga abiem.

Šį mėnesį meilėje seksis su Svarstyklėmis, Šauliais, Ožiaragiais.

Būk atsargesnė su Vėžiais, Žuvimis.

Žuvys

Atrodo, kad tavo gyvenimas pagaliau pajudėjo iš sąstingio taško. Iki šiol išties sunkiai dirbai, tad šį mėnesį nusipelnei atsilošti ir džiaugtis užtarnautais vaisiais. Patarimas tik vienas – neužmik ant laurų, nepamiršk palaikyti ryšių su tau svarbiais žmonėmis, kad ateityje jų dėka galėtum pasiekti dar daugiau. Nuo kovo 16 d. tave prisimins seni bičiuliai, draugai. Nenustebk, jei prie savo durų išvysi seniai matytą, širdžiai artimą žmogų. Pirmąjį pavasario mėnesį svarbu išmokti manevruoti, įsiklausyti į vidinį balsą ir artimųjų nuomonę. Trečiąją dekadą turi būti itin taktiška, diplomatiška ir įžvalgi.

Šį mėnesį pasieksi visišką emocijų harmoniją, nors didžioji energijos ir pastangų dalis bus labiau nukreipta į darbą ir pinigus. Gali pasirodyti, kad santykiuose su antrąja puse žvelgiate iš visiškai skirtingų Visatų, todėl pagrindinis mėnesio tikslas – atrasti kompromisą, mat jis į santykius vėl sugrąžins meilę, pagarbą ir atsidavimą vienas kitam.

Šį mėnesį meilėje seksis su Avinais, Jaučiais, Svarstyklėmis.

Būk atsargesnė su: Vėžiais, Skorpionais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis