5 merginos pagal vaikinus, kurios turi sunkiausią charakterį

(1)

Santykių temos - neišsenkamos. Galėtume valandų valandas aiškintis, kas patinka vaikinams, o gal geriau aiškiai ir greitai sužinoti, ko jie negali pakęsti? Vaikinus erzina, kai mergina...

AVINĖ. Vaikinai teigia, kad ji Avinė - pernelyg aktyvi. Vienas iš labiausiai vaikinus atstumiančių dalykų – per didelis merginos aktyvumas. Jei ji nuolatos plepa ir nesugeba tinkamu laiku prikąsti liežuvio bei patylėti, vaikinus tai gali išvesti iš proto. Be to, ji rodo per didelį dominavimą. Dar vienas dalykas, atstumiantis vaikinus, tai per didelis merginos dominavimas santykiuose. Vaikinas sugeba priimti sprendimus savarankiškai lygiai taip pat, kaip tai sugeba padaryti mergina.


DVYNĖ. Dvynė dažnokai yra kvailutė apsimetėlė. Nemaža dalis merginų mano, kad apsimesdamos kvailutėmis elgiasi teisingai, tačiau iš tikrųjų vaikinams patinka protingos merginos, sugebančios rinktis. Todėl apsimetimas kvailele labai erzina. Be to, Dvynė nuolat kalba apie buvusiuosius. aikinams labai nepatinka, kai mergina nuolat kalba apie savo buvusį vaikiną. Jei vis dar jaučiate meilę buvusiajam, galbūt ne pati geriausia mintis būti su kitu žmogumi. Todėl verčiau nekalbėk su vaikinu apie buvusį ir jokiu būdu nelygink jų, taip tik dar labiau pabloginsi situaciją.


LIŪTĖ. Esi pernelyg principinga. Visuomet laikaisi savo pozicijos, net jei ji nėra pati teisingiausia, Būtent todėl gali išvesti iš kantrybės net patį kantriausiąjį vaikiną. Ką daryti? Stenkis mažiau konfliktuoti, bandyk jį suprasti, be to, suvok, jog ne visuomet esi teisi - tau būtina išklausyti ir kitų pozicijos.


SKORPIONĖ. Skorpionė dažnai yra mergina, kuriai egzistuoja tik dvi nuomonės – jos ir neteisinga. Nesivaržydama demonstruoja savo dominavimą. Nuolat ginčijasi, perša savo nuomonę ir siekia parodyti, kad ji yra geriausia, protingiausia, o pokalbis su ja panašus į debatus ar protų kovą. Ši mergina gali iš musės padaryti dramblį, išpūsti didžiausią burbulą iš menkniekio vien dėl to, kad įrodytų, kad lyderė – ji. Tokia mergina atrodo labai nemoteriška ir ne miela, kartais net atgrasi, o vyras su ja jaučiasi nejaukiai.


ŽUVIS. Esi tikra plevėsa - dažnai negebi susikaupti, sutelkti dėmesį, netęsi savo pažadų. Viena vertus, su tavimi lengva, esi nesusikausčiusi, tačiau kita vertus - po kiek laiko vaikinus pradeda erzinti tavo neatsakingumas. Ką daryti? Pabandyk įsijausti į mylimo žmogaus vietą - ar jaustumeisi gerai, jei pavyzdžiui, sutartu laiku atėjusi į pasimatymą lauktum visą valandą?Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis