Mergina, kurios neįmanoma neįsimylėti: ji gimė po šiuo Zodiaku

(10)

Jei bent kartą gyvenime tave kas nors pavadino geru žmogumi, ko gero, būsi gimusi po šiuo Zodiako ženklu. Svarstyklės ne veltui tituluojamos kaip pačios nuoširdžiausios ir draugiškiausios aplinkai asmenybės. Vargu, ar rastum Svarstyklių Zodiako ženklo atstovę, kuri skųstųsi draugų stoka ar teigtų, jog niekas jos nesupranta. Po šiuo Zodiaku gimusios merginos dažniausiai save apsupa teigiamais žmonėmis, nes pačios spinduliuoja geras emocijas.

Pagalvok - ar daug pažįsti Svarstyklių, kurių gyvenimas būtų kupinas negatyvo? Ko gero, nė vienos. Svarstyklės, kad ir kokį sunkų laikotarpį išgyventų, visuomet yra linkusios išlikti pozityvios ir net stengiasi padėti kitiems, kai joms pačioms yra nelengva. Nors Svarstyklės - preciziškos ir smulkmeniškos, jos niekuomet šių savybių neiškels aukščiau visko ir nepademonstruos aplinkiniams. Jos geba tiesiog meistriškai maskuoti savuosius trūkumus ir tai joms, daugeliu atveju, be galo padeda. Svarstyklių ženklo atstovės neturi beveik nė vieno priešo - jei ir susipyksta su kuo nors, dalykiškai užglaisto konfliktą ir pasistengia, jog kitas žmogus nelaikytų savyje piktų emocijų.


Jei svarstytume, kuri mergina geriausia partnerė meilės sirtyje, tai taip pat būtų Svarstyklė. Nelengva su Svarstyklėmis sugyventi tik visiškiems tinginiams ir apsileidelėms. Jei vaikinas tvarkingas, randantis kalbą su visais, sumanus ir elegantiškas, tuomet Svarstyklės su juo sukurs tiesiog tobulus santykius. Labai dažnai vienas asmuo iš tvirtos, neišskiriamos ir ilgą laiką mylinčios poros būna gimęs po Svarstyklių ženklu. Svarstyklės geba išsaugoti santykius ir niekuomet nekelia bereikšmių konfliktų. Beje, Svarstyklei sugyventi su degtuku nelengva - jos partneris privalo būti ramaus būdo.


Galėtume vardinti dar daugybę teigiamų savybių, kurias talpina Svarstyklės. Tai - ne panegirika joms, tai tikrais faktais paremta informacija, kuri leidžia drąsiai teigti, jog po Svarstyklių Zodiaku gimusios merginos vertos geriausių bei nuoširdžiausių titulo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis