5 merginos pagal Zodiaką, kurias labiausiai vertina vaikinai

Ar žinai, kurias merginas pagal Zodiaką labiausiai vertina vaikinai? Paskaityk, galbūt tai bus tau naujiena:

AVINĖS. Avinės turi tai, ko neturi daugelis - vidinę jėgą. Vakaruose dažnai sakoma, kad pati patraukliausia žmogaus savybė - pasitikėjimas savimi. Nesvarbu, kaip atrodai, koks tavo aprangos stilius ar sugebėjimai, jei spinduliuojama pasitikėjimu savimi, aplinkiniams atrodys, kad esi pati žaviausia būtybė žemėje. Nors vaikinai merginas nori globoti, jie taip pat nori šalia savęs turėti tą, kuri ne tik pasitikės savimi, bet ir leis jam būti tokiu, kokiu jis iš tikrųjų yra.


DVYNĖS. Dvynių išskirtinis bruožas - nepriklausomybė. Kodėl vaikinai taip bijo rimtų santykių ir įsipareigojimų? Tikrai ne todėl, kad nebegalės lakstyti paskui trumpus sijonus. Jie bijo nuobodaus gyvenimo, kurio centre suksis barniai su mergina dėl niekų ir nuolatinė įtampa. Kiekvienas vaikinas nori, kad jo mergina būtų miela ir turėtų gerą humoro jausmą. Su tokia niekada nebus nuobodu! Dvynės nebijo parodyti, kad geba neskaudžiai pasišaipyti (ne tik iš jo, bet ir iš savęs), nebūti ta „saldute“, kuri dabar pat viską mestų ir keliautų į pasaulio kraštą, jei tik vaikinas paprašytų.


MERGELĖS. Mergeles išskiria veiklumas. Ar kada stebėjai, kaip dėl automobilių pamišęs vaikinas gali valandų valandas žiūrinėti skelbimus internete, nors net neplanuoja automobilio pirkti? Arba kaip be žvejybos negalintis vaikinas noriai išsiruošia į savaitės trukmės žūklę, kai orų prognozė numato liūtį? Mūsų hobiai ir paverčia mus bei mūsų gyvenimus įdomiais. Galvoje turime tikruosiushobius, o ne tuos, kurie, galbūt, padarytų įspūdį tavo naujajai simpatijai. Mergelės žino, svarbiausia - neslėpti, kad kažkuo nuoširdžiai domiesi, ir nebijoti išbandyti naujų dalykų.


SKORPIONĖS. Vaikinai, o ypač dėmesio išlepinti, niekuomet nežiūrės į juos „medžiojančią“ merginą. Vaikinai - patys iš prigimties yra medžiotojai, todėl jiems neįdomus lengvai pasiekiamas grobis. Būtent todėl juos traukia nepasiekiamosios Skorpionės, kurios geba būti ir švelniomis katytėmis, ir plėšriomis panteromis.


ŠAULĖS. Šaules išskiria entuziazmas. Niekas šalia savęs netrokšta regėti susiraukelės, kuri bamba dėl kiekvienos smulkmenos. To labiausiai vaikinai ir bijo, nerdami į santykius - iš pradžių miela ir nuoširdi mergina per keletą mėnesių virsta ta, kuriai viskas neįtinka. Vaikinas norėtų jausti, jog tiek tu, tiek jis turi atskirus gyvenimus, todėl nebūtina kelti audras dėl kiekvieno vaikino susitikimo su draugais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis