Rugpjūčio mėnesio horoskopas: kai kurių lauks ypatingi pokyčiai

Nors rugpjūtis mena vasaros pabaigą, liūdėti nevalia: prieš akis dar visas mėnesis, kupinas išskirtinių įvykių!

Avinas. Bus nepaprastai įtemptas ir sunkus mėnuo. Gali taip smarkiai nuvargti, kad užsimanysi viską mesti ir nedelsdama išvažiuoti atostogų. Atrodys, kad visi iš tavęs ko nors reikalauja, tikisi. Gali išeikvoti daug jėgų, kol įveiksi problemas ir užgriuvusius rūpesčius. Kad nesusigadintum sveikatos, visą mėnesį patartina sąmoningai tausoti savo jėgas, atsijoti būtinus darbus ir atsisakyti antraeilių dalykų, nekreipti dėmesio į smulkmenas. Nepirk to, kas nebūtina, nes pinigų gali netikėtai prireikti svarbiems dalykams.


Jautis. Šis mėnuo turėtų būti džiaugsmingas. Būsi nusiteikusi optimistiškai ir galėsi susitvarkyti asmeninius santykius. Darbo šį mėnesį tikrai netrūks. Venera ir Jupiteris skatins bendradarbiauti, ieškoti bendrų sprendimų, susivienyti su bendraminčiais siekiant užsibrėžto tikslo. O Marsas ir Uranas įkvėps daugiau pasitikėjimo savimi ir padės priimti užtikrintus sprendimus. Gali tikėtis naujų finansų šaltinių, tačiau namie galimos išlaidos buitiniams prietaisams. Mėnesio patarimas: būk aktyvi, tačiau neprisižadėk daugiau, nei pajėgsi padaryti! Vienišėms palanki antroji mėnesio pusė. Netgi gali tikėtis sutikti savo kitą puselę.


Dvyniai. Šį mėnesį būsi nusiteikusi ryžtingai. Gali turėti naujų idėjų ir planų, bet juos bus ne taip paprasta įgyvendinti. Gali kamuoti nerimas, todėl pasistenk sulėtinti gyvenimo ritmą, nuoširdžiai įvertink savo galimybes ir norus. Arba paprašyk ko nors iš šalies, kad patartų. Venk paskalų ir patyčių. Kartais gali pasijusti it seriale „Gossip Girl“, tik neimk visko į širdį! Kontroliuok savo pajamas, nes gali atsirasti netikėtų išlaidų. Žiūrėk, kad tavo norai sutaptų su galimybėmis. Mėnesio pabaigoje derėtų susimąstyti apie savo ateities planus, kur atostogauti vasarą, kokius darbus nuveikti. Galbūt verta užsiimti savo verslu, mokslais ir išmokti naujos profesijos. 


Vėžys. Šį mėnesį laukia daugiau pozityvumo! Gali išspręsti tave kamuojančius klausimus, kurie iki tol nejudėjo iš vietos. Tau į pagalbą skubės draugai ir artimieji, tik stenkis aplinkiniams nepiršti savo nuomonės, jei jie nepasiruošę jos priimti. Stenkis būti pakantesnė kolegoms, nes gali nesutapti jūsų nuomonės esminiais klausimais. Geriau padovanok jiems po mažą, bet malonią dovanėlę – tai padės išlaikyti abipusį šiltą ryšį. Mėnesiui baigiantis gali sužlugti svarbūs planai. Stiprink organizmą, daugiau ilsėkis. Paskutinę savaitę saugokis traumų, jos labiau tikėtinos dirbant arba vairuojant. Tave gali lydėti romantiška nuotaika, ypač antroje mėnesio pusėje, todėl su kuo nors susipažindama elkis atsakingai.


Liūtas. Šis mėnuo gali būti kiek nestabilus. Venk konfliktų ir su aplinkiniais stenkis palaikyti diplomatiškus ryšius. Tikėtina, kad antroje mėnesio pusėje tau pavyks išspręsti finansinius klausimus. Gali sulaukti pagalbos iš draugų ar pažįstamų. Žvaigždės įspėja, kad, jei iki šiol nesirūpinai sveikata, galimos netikėtos ligos. Išaugs ir traumų, avarijų darbe ir kelyje tikimybė. Panikuoti nereikia, tiesiog būk atsargesnė. Stenkis nereaguoti į galimas provokacijas, nesivelti į apkalbas, intrigas. Kita vertus, taps pavojingi liežuvautojai, sukčiai, vagys, ypač darbe. Būk draugiškesnė su šeima ir artimaisiais, nes galimi nesutarimai, dėl kurių vėliau gailėsiesi.


Mergelė. Nesistenk įsprausti į asmenines programas nepaklusnius šeimos narius, nepavyks. Kuo stipriau juos spausi, tuo grubiau jie diktuos vienašalius reikalavimus. Prisitaikiusi ir nusileidusi sulauksi karšto palaikymo, premijų, įsimintinų viešnagių. Šiuosyk laimės tik komandinės, bendro gėrio strategijos. Svarbiausia užduotis yra skubiau apsispręsti dėl būsto, pradėti persikraustymą, remontą. Išlįs praeities klaidos ir senos skolos, suksies jose it voverė rate.


Svarstyklės. Pasistversi pirmoji nešti kūrybinės ugnies deglą lyderių gretose. Šiuosyk nesidairyk į persekiotojus ir griežtus prižiūrėtojus. Veik taip, kaip liepia širdis, o ne pareigos ar uniforma. Šou renginiuose, meninėse dirbtuvėse, klubų ir paplūdimio vakarėliuose būtent tau teks solistės ar dirigentės partija, garbingiausios kviestinės viešnios sostas. Visi plos, jei nestabdysi posūkiuose, išlaisvinsi norus ir sušoksi laukinukės „vaka-vaka“. Peržengusi vidinius ir išorinius riboženklius atrasi smagesnių draugų ir gerbėjų, šaunesnę laisvalaikio draugiją.


Skorpionas. Rūpės, kas naujo už lango ir konkurentų darže. Galva bus pramušta, kaip užsilopyti finansines skyles. Su pažįstamų ar kaimynų būriu medžiosi didžiausią mamutą, bet tik rudenį tau pasiseks, kai aptiksite lobį. Pradžioje užsuk kvailų išlaidų kranelį. Dienotvarkėje kosminiai greičiai ir neplanuoti pokyčiai, kėdė smarkiai kliba. Staiga keisis arba vadovai, arba tavo pareigybė. Nagi, pagreitink apsukas, taikykis prie naujų reikalavimų, perimk naujausias technologijas. Su senais papročiais tampi kelmu, už kurio kliūva spartesni. Atnaujink aprangos, gyvensenos įpročių formatą į patogesnį, paprastesnį, laisvesnį. 


Šaulys. Teks nuolat dėl kažko ar su kažkuo kovoti, įrodinėti, kad esi kūrybinga lyderė. Žymiai išmanesni bendrininkai šokiruos naujovėmis, išmone. Darysi greitą pažangą, jei norėsi jiems prilygti, bendradarbiauti kaip lygi jiems, sieksi neužleisti pozicijų konkurentams. Susidursi ir su atviru priešiškumu. Nebijok, drąsiai rodyk pasiekimus, vienu žingsniu aplenk pavydžias bobutes, pritrenk aplinkinius pareiškimais, išsiveržk iš mamos kontrolės. Tiesmuką nuomonę uždaryk namuose, praeities rūsiuose. Ryškus įvaizdis bus svarbesnis nei žinios, patirtis.


Ožiaragis. Šis mėnuo tau – krizių, išbandymų mėnuo. Stresai, netikėtumai tykos kiekviename žingsnyje, pereisi lyg per ugnį. Atrodys, kad eižėja mūrinis pasaulio modelis, kurį susidėliojai galvoje. Nesmerk užsispyrusi tų, kurių nesupranti ir nepateisini. Verčiau skubiai keisk mąstymą ir bendravimą. Priimk iššūkius ir nežinomas vertybes atvira širdimi, be išankstinių nuostatų ir įtarinėjimų. Būk atsargesnė su ofiso ir buitiniais prietaisais, sporto salėje, keliuose ir stotelėse. Padidinta traumų, užpuolimų ir vagysčių rizika. 


Vandenis. Kai vienos durys užsidaro, būtinai atlapojamos kitos. Trypčiosi ant naujų slenksčių. Už jų lauks žymiai įdomesnės perspektyvos, bet negarantuotas atlygis, nutolimas nuo svajonių. Keliausi, keisi įvaizdį, mokyklą, dviratį ar automobilį į išmanesnį, aukštesnių pavarų. Naujos pažintys ir žadamas bendradarbiavimas kaitins kraują, supurtys apkiautusią smegeninę. Laikas pagreitės, kasdienybė prisipildys naujienų ir įvykių. Apsireikš žmonės ir keliais patarimais išlaisvins iš prietarų, vidinių kalėjimų.


Žuvys. Visiškai pasikliauk nuojauta keblumuose ir nuomonių sankirtose su mama, su antra puse ir aplinka. Mat statistika, skaičiukai, vadovų ar mokytojų kritika vietoj aiškumo dar labiau klaidins, stabdys atgimimą ir pažangias idėjas, kurias užkūrei. Jos išlaisvina ir veda pirmyn ne tave vieną. Artimieji, pažįstami parodys aršiąją ir godžiąją pusę, apie kurią neįtarei. Dėl to stipriai išgyvensi, karščiuosiesi. Šiuo laikotarpiu apsišarvuok kantrybe, ramiai išlauk, kol ugniniai greitakalbiai žmonės ir karštų naujienų srautas strimgalviais pralėks pro šalį. Dėl jų tikrai neverta atsisakyti studijų tęstinumo ir suplanuotų kelionių, veltis į teisinius ginčus. Paieškok naujos terpės savo talentams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis