5 merginos pagal Zodiaką, nuolat iš kitų siurbiančios energiją

(7)

Nors terminas energetinis vampyras plačiai paplitęs, tiksliai sunkoka nusakyti, kokio tipo žmonės gali siurbti energiją. Viena aišku, jog energetinis vampyras turi atitinkamą savybių rinkinį, kuris taip pat būdingas ir konkrečiu Zodiaku gimusioms asmenybėms.

Avinas. Avino ženklo atstovai vadinami tipiškai energetiniais vampyrais, kurie vampyravimo techniką renkasi paprastą, tačiau visišką pakertančią - pirmiausia įskaudina, o vėliau priverčia gailėtis. Labai dažnai Avinai savo aukas renkasi ne artimus žmones, tačiau pažįstamus, kolegas, kažkuriuo gyvenimo etapu sutiktus žmones. Avinai pernelyg myli savo artimus, jog nukrieptų į juos energetinių vampyrų galią. Tačiau menkai Avinus pažįstantys šalia jų gali jaustis išsekę, pavargę, jausti įtampą ar net baimę.


Jautis. Jautės išskiria pasyvumu ir pesimizmu, o niekas labiau neatima energijos nei šalia esantis nusivylęs bei kritiškas asmuo. Nors Jautės turi nemažai teigiamų savybių, ir pačios jaučia, jog neretai gali tapti tomis, kurios siurbte siurbe gyvybinę energiją. Kadangi jas gana dažnai aplanko pesimistiškos nuotaikos, jos jaučiasi vangios, apatiškos, nenuostabu, jog žmonės aplink jas taip pat linkę patirti analogiškus jausmus. Gal todėl jos stengiasi slėpti savo energetinį vampyriškumą ir maskuoti jį po geros nuotaikos kauke.


Vėžys. Nors laikomi vienais ramiausių bei stabiliausių Zodiako ženklų, deja, yra patys didžiausi energijos siurbėjai! Tiesa, dažniausiai Vėžiai energiją siurbia ne iš pažįstamų ar draugų, bet iš savo artimųjų. Jie geba meistriškai atimti energiją iš pavargusių šeimos narių. Vėžio taktika - apsimesti bejėgiu, niekam nereikalingu, įskaudintu ir nemylimu. Vėžį nuolatos reikia guosti, jo gailėtis, o jei artimas žmogus nesutinka jam duoti pagalbos, tegul pasiruošia. Vėžys padarys viską, jog kito energiją išeikvotų gailesčio maldavimu.


Liūtas. Liūtai mėgsta dėmesį, todėl yra linkę dominuoti visose gyvenimo situacijose. Jautresni žmonės šalia Liūtų gali jaustis nepilnaverčiai, nepasitikintys savimi, įžeisti, o tai labai veikia jų psichologinę būseną. Ne veltui ne kiekvienas gali išbūti šalia Liūtų. Šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi ir tuo, jog jei šalia - energijos stokojantis asmuo, jie padarys viską, jog padarytų jį dar labiau pavargusiu - kalbins, siūlys išbandyti aktyvią veiklą ir t.t.


Skorpionas. Skorpionės pasižymi tvirtu charakteriu - jos nuožmios, ganėtinai griežtos ir neretai turi energijos vampyro bruožų. Jų vampyrizmas pasižymi ne energijos siurbimu pernelyg daug komunikuojant, o stengiantis palenkti pašnekovą, padaryti jį patiklesniu bei paklūstančiu. Jautresnio tipo asmenys lengvai pasiduoda Skorpionų įtakai, tačiau tvirtesnį būdą turintys gali jaustis tarsi siurbiami, mat juos išsekina konkurencinė kova.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis