Vienintelis toks tikslus: Zodiako ženklų aprašymas pagal graikus

Graikai visame pasaulyje garsėja tikslumu apibūdindami Zodiako ženklus. Jei nori sužinoti apie save ne tik svarbiausius asmenybinius dalykus, bet ir keletą labai įdomių detalių, skaityk Zodiako ženklų apibūdinimą pagal graikus.

AVINAS


Ugningo charakterio, kupinas optimizmo, energijos ir entuziazmo. Žodis „pralaimėjimas“ svetimas, todėl Avinas pavydėtinas optimistas. Labiau linkęs diktuoti savas taisykles nei prisitaikyti prie esamų. Labai užsispyręs, o užsidegimas virsta įniršiu, kai viskas klostosi ne taip, kaip norėtų. Ambicingas ir garbėtroška, turintis stiprią valią, nepasiduoda aplinkinių įtakai. Jam tiesiog būtina nuolat ko nors siekti ir dėl ko nors kovoti. Kovotojas iš prigimties. „Viskas arba nieko“ galioja net ir meilėje. Neturėdamas, kur nukreipti energijos gali pridaryti kvailysčių. Avinas sąžiningas, atviras, tiesus, apdovanotas iškalba, tačiau prastas diplomatas. Todėl dažnai pasako kažką labai tiesmukiško, kai tokios Avino replikos pašnekovas nesupranta ir įsižeidžia, su tokiu pašnekovu Avinas praranda norą bendrauti, įsižeidei – pats kaltas. Avinams sunku kontroliuoti savo emocijas, jiems sunku atsipalaiduoti ir tiesiog negali ramiai sėdėti ir galvoti, kad viskas praeina labai sėkmingai.


JAUTIS


Jaučiai – ramūs, konservatyvūs, užsispyrę ir atkaklūs. Nemėgsta permainų, veikia atsargiai ir apgalvotai, dažniausiai renkasi eiti senu, laiko patikrintu keliu. Jaučiai ne tie, kurie trokšta būti vadovais ir nurodinėti kitiems ką ir kaip reikia daryti. Tai šilti, draugiški, tolerantiški ir labai patikimi žmonės. Tačiau kartais dėl per didelio užsispyrimo gali būti nelankstūs ir sunkiai prisitaikantys. Daug kas Jaučius laiko materialistais, nes jie mėgsta pinigus, prabangą, komfortą ir yra pasiryžę dėl to daug ir labai sunkiai dirbti, tačiau jiems svarbiausi ne patys pinigai, o saugumas, kurį jie teikia. Tvirtai stovi ant žemės, rūpinasi ateitimi, sugeba neišleisti visų pinigų iš karto, o visuomet atsideda „juodai dienai.“


DVYNIAI


Labai komunikabilūs, linksmi, žavingi, optimistiški ir išradingi žmonės. Bendravimas – būtinas kaip oras. Dvyniai yra labai smalsūs, vienu metu gali atlikti daugybę darbų, įvairiapusiški ir nepastovūs. Nekenčia rutinos ir monotonijos, jiems tiesiog būtinos naujos pažintys, pasikeitimai, nuolatos ieško kažko naujo ir neišbandyto. Sugeba labai greitai prisitaikyti prie bet kokios situacijos. Lengvai priima informaciją, jiems būtina žinoti ir būti gerai informuotiems apie viską, pernelyg domisi kitų gyvenimais, todėl yra linkę į apkalbas, tačiau nėra piktavaliai. Meilėje, kaip ir gyvenime gali būti labai nepastovūs, dažnai meilė jiems kaip žaidimas. Puikiai flirtuoja ir žavi, tačiau ilgalaikių meilės ryšių nesiekia, bet jeigu randa protingą, įdomų partnerį – jį gerbs ir skirs jam visą save. Tiesa, tik tada jeigu Dvynukas jau bus spėjęs išsilakstyti.


VĖŽYS


Švelnūs, emocingi, užjaučiantys, pastovūs, nemėgstantys permainų, be galo šeimyniški ir gana uždari žmonės. Būdinga nuotaikų kaita ir dažnai svyruojanti nuo vieno kraštutinumo iki kito. Gali susirgti iš sielvarto ar liūdesio ir pasveikti iš džiaugsmo. Vėžiai nėra kovotojai, tačiau turi begalinę kantrybę. Svarbiausia jiems jausti saugumo jausmą, aplinkinių paramą. Nepaisant nuotaikų kaitos, jie labai ištikimi ir rūpestingi. Svarbiausia jų gyvenime – namai ir šeima. Paprastai būna labai stipriai prisirišę prie artimų žmonių, namų ir gimtųjų vietų. Vertina sentimentalius daiktus, mėgsta prisiminti viską, kas buvo gražiausia ir išgyventi tai dar ir dar kartą.


LIŪTAS


Karališkasis Liūtas ir elgiasi karališkai. Ugningo, tvirto charakterio, išdidūs, dažnai pasipūtę, išdidūs, energingi. Mėgsta būti dėmesio centre, mėgsta komplimentus ir pagyras, dažnai apsupti būrio draugų. Kad ir kokie draugai būtų, Liūtai dažnai laiko save aukščiau už juos (juk jis karalius). Mano, kad jiems tiesiog lemta valdyti ir kontroliuoti kitus žmones ir būti šlovinamiems. Būdami atkaklūs ir valdingi tampa lyderiais. Kelia didelius reikalavimus kitiems, tačiau pasiryžę ir duoti. Jeigu Liūto valdingumas ir pasitikėjimas savimi peržengia visas ribas, jie tampa tiesiog nepakenčiami. Liūtams neįveikiamų kliūčių nėra.


MERGELĖ


Vienintelis moteriškas Zodiako ženklas. Mergelės jautrios, aktyvios, realistės, siekiančios tobulumo, pedantiškos, nekenčia nešvaros ir netvarkos. Dėl per didelio skrupulingumo dažnai atrodo šaltos asmenybės. Stropios, atsakingos, praktiškos. Paprastai turi stiprų analitinį mąstymą. Visur ir visada pastebi visas detales, smulkmenas ir ypač žmogiškuosius trūkumus. Retai susilaiko nepasakiusios žeidžiančios kritikos, nors pačios kritikos nenori girdėti. Nesunkiai gali spręsti sunkias problemas, pastebėdamos smulkmenas, tačiau pernelyg įsigilinusios į detales, nepastebi bendro vaizdo. Paprastai labai rūpinasi savo sveikata, gerai maitinasi, sportuoja. Nepasitikėdamos kitais, dažnai slepia savo jausmus. Jeigu įsimyli, nepraranda blaivaus proto, neskuba užmegzti meilės ryšių. Bendraudamos su kitais Mergelės santūrios, nuoširdžios, rūpestingos, gana plepios. Mergelės turėtų pasistengti per daug neanalizuoti kito žmogaus ir aštrų liežuvį su dar aštresne kritika palaikyti už dantų.


SVARSTYKLĖS


Vedantis iš kantrybės pačias Svarstykles ir jų artimuosius bei kolegas bruožas – nesugebėjimas apsispręsti, nuolatinės dvejonės. Lengvai pasiduoda kitų įtakai, yra gana naivios. Joms svarbiausia taika ir harmonija. Užglaisto konfliktą ne prasčiau už diplomuotą psichologą, tačiau Svarstyklės stengiasi jų išvengti, pasiruošusios leistis į kompromisą ar tiesiog nusileisti, jos verčiau pameluos nei įžeis kitą žmogų. Vengia nemandagių, šiurkščių žmonių. Bendravimas būtinas kaip oras, nori patikti visiems, dėl to joms kartais sunku pasakyti „ne“, labai draugiškos, atviros, turinčios puikų humoro jausmą, mėgstančio linksmintis asmenybės. Šalia jų žmonės jaučiasi laisvai ir nevaržomai. Net įžūlieji kietakakčiai prie Svarstyklių sušvelnėja. Svarstyklės teisės ir teisingumo simbolis, siekia pusiausvyros, tačiau dėl neapsisprendimo tai ir lieka tik siekiamybe.


SKORPIONAS


Paslaptingos, prieštaringos, nekenčiančios melo ir į kraštutinumus linkusios asmenybės. Mato arba juoda, arba balta, elgiasi atitinkamai, gali būti dori, mandagūs ir kilnūs arba krenta iki pačios apačios. Pasižymi dideliu pavydu, kerštingumu, nevengia konfliktų ir ginčų, dažnai patys būna jų priežastimi, tokio dalyko kaip kompromisas jie nežino, dėl savo artimųjų ir draugų gali padaryti bet ką, kovoja kaip patys už save. Nepripažįsta jokių kliūčių, eina iki galo. Pasižymi karingumu, analitiniu mąstymu ir geležine valia. Skorpionus galima mylėti arba nekęsti, išlikti abejingais neįmanoma. Siekiant tikslų jiems būdingas agresyvumas, nėra diplomatiški, tiesą rėžia tiesai į akis, todėl gali turėti didelių priešų. Draugams ištikimi ir atsidavę, jų paslaptis nusineš į kapus, o apie savo mintis, jausmus ir ketinimus taip pat nekalba. Neabejingi silpnesniems, jiems gali būti labai švelnūs ir globėjiški. Skorpionai laikomi geriausiai meilužiais, mėgstantys medžioti, o nebūti medžiojamais. Lovoje jiems nėra jokių moralinių ribų. Asmeninis gyvenimas labai audringas, pilnas barnių, aistros ir pavydo. Skorpionai trokšta kontroliuoti visus ir viską savo aplinkoje.


ŠAULYS


Linksmi, bendraujantys, optimistiški, šiek tiek lengvabūdiški, atviri ir nuolat nuotykių, laisvės ir naujovių trokštantys žmonės. Šauliai būna dviejų tipų – ištikimi, idealistiški romantikai arba tobulybės paieškose pasiklydę suvedžiotojai. Paprastai išsilavinę, logiškai mąstantys, linkę į meną, originalūs, tačiau turintys aštrų liežuvį. Nuomonę reiškia garsiai, aiškiai, tiesmukiškai ir nieko nepaisydami, todėl nereikėtų jiems patikėti paslapčių, nes dažnai Šauliai nepagalvoja prieš ką nors pasakydami. Šauliai trokšta laisvės, nepriklausomybės ir naujų nuotykių, todėl daugumu Šaulių labai mėgsta keliauti. Be galo mylėdami laisvę Šauliai stengiasi neužmegzti ilgalaikių santykių, bet romantiškų nuotykių jie neatsisakys. Nemėgsta rutinos, gyvenimas jiems kaip nuotykis. Šauliams būdinga pernelyg greitai „užsidegti“, todėl reikėtų pasistengti labiau kontroliuoti savo jausmus.


OŽIARAGIS


Ožiaragiai kruopštūs, tvarkingi, protingi, mandagūs, kantrūs ir užsispyrę. Turintys gerą atmintį, intelektą, nuolatinį žinių troškimą, savo argumentais galintys įvilioti į loginius spąstus. Diplomatiški ir atrodantys šalti žmonės, nes niekuomet nedemonstruoja savo jausmų. Geriau jaučiasi su keletu artimų žmonių nei didelėje kompanijoje, artimiesiems yra be galo ištikimi, jų praktiškumas ir rimtumas neleidžia laužyti susitarimų. Jų humoras šaltas ir ironiškas. Ožiaragiai gali vengti naujų pažinčių, nes tai sukelia jų gyvenime nežinomybę, jie nemėgsta pokyčių. Pastovūs, todėl jų nežavi trumpalaikiai romanai, yra pavydūs ir neatleidžia neištikimybės. Visiškai neromantiški, nes nemoka žodžiais išreikšti jausmų, tačiau jie ištikimi, rūpestingi ir konservatyvūs. Dėl finansinės gerovės, jiems jokios pastangos neatrodo per didelės, todėl nebijo sunkaus darbo ir po truputį siekia užsibrėžtų tikslų. Ožiaragių gyvenime viskas apskaičiuota, viskas turi savo vietą, viskas beveik tobula, mažai emocijų, daug šalto proto, viskas sudėliota ir suplanuota, jokio spontaniškumo, tačiau monotonija gali atimti gyvenimo džiaugsmą tiek jiems, tiek jų artimiesiems.


VANDENIS


Labai aktyvūs, turintys daugybę veiklų, smalsūs, originalūs, nestokojantys fantazijos, neramūs, nepastovūs ir visada padėti pasiruošę žmonės. Laisvę mėgsta ne mažiau už Šaulius. Vandeniai spontaniški, nepriklausomi ir savarankiški. Labai spontaniški ir neprognozuojami, todėl net artimiausi draugai nežino, ko galima iš jų tikėtis. Geriau net nebandyti nuspėti, kaip jie pasielgs tam tikroje situacijoje, nes jie nuolat pateikia netikėtumų. Kartais būna tikrais pažadukais, pažada net ir tai, ko net neketina ištesėti. Diplomatiški ir labai išradingi, ypač tada, kai reikia išvengti kokio nors darbo, tačiau, kad ir ką darytų jie visuomet trokšta dar kažko naujo ir neišbandyto. Lengvai prisiderina prie įvairių aplinkybių. Labiau mėgsta būti didelėje kompanijoje, nei su vienu žmogumi, tačiau Vandeniams kartais reikia tiesiog „dingti“ iš pasaulio ir pabūti vieniems, todėl Vandenio draugų neturėtų stebinti, jeigu vieną dieną su juo tiesiog nebus įmanoma susisiekti, žinok, jam viskas gerai, tiesiog dabar laikas, kai jis nori pabūti pats su savimi. Vertėtų įsidėmėti, kad Vandenių pakeisti – neįmanoma, tačiau juos galima sudominti.


ŽUVYS


Jautrios, švelnios, paslaptingos, meniškos, pažeidžiamos, užjaučiančios, pasiruošusios išklausyti ir dažnai paskendusios savo svajonių pasaulyje. Gali plaukti į dvi priešingas puses – pasroviui arba prieš srovę. Dažniausiai renkasi plaukti pasroviui, dėl neryžtingumo, išsiblaškymo dažnai sėkmė taip ir praplaukia pro šalį. Dažnai Žuvys labai intuityvios ir meniškos asmenybės. Retai vadovaujasi protu, pasikliauja intuicija ir tokiu būdu sugeba pasirinkti teisingą kelią. Pasižymi dideliu nuovokumu ir sugebėjimu greitai susiprasti ir prisitaikyti prie bet kokio žmogaus ir situacijos, o prireikus tiesiog išslysti iš rankų. Atrodo draugiški, tačiau savyje dažnai slepia egoistiškus tikslus, nesiekia tapti lyderiais, bet, kad ir ką jūs jiems sakysite, jie padarys savaip. Jų silpnybė – polinkis rodyti silpnumą, jiems patinka, kai jų yra gailimasi, kai jie yra globojami ir saugomi. Kitiems Žuvys dažnai pažada pagalbą, tačiau yra nelinkusios jos suteikti.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis