5 labiausiai gyvenimu nepatenkintos merginos pagal Zodiaką

(1)

Yra merginų, kurioms vis nėra nuotaikos. Tai orai prasti, tai vaikinas blogas, tai ne taip plaukai gula, tai nagas eilinį kartą nulūžo, tai patiekalas per karštas... Daugeliui aišku, jog dėl šių merginų prastos nuotaikos kaltos ne aplinkybės, o jos pačios. Kokios merginos pagal Zodiaką dažniausiai sau be reikalo gadinasi nuotaiką?

Vėžys. Vėžiukei sunkoka atsiverti, todėl aplinkiniams ji dažnai atrodo niūri, šalta ir atsaini. Vėžiukes neretai apima pilkos mintys - jos ganėtinai lengvai pasiduoda nerimui, depresinei nuotaikai, joms sunkoka pailsėti, todėl neretai yra nesusikoncentravusios, tarsi išplaukusios iš šio pasaulio. Būtent todėl aplinkiniai jas vertina dviprasmiškai - kai kurie labai lengvai pripranta prie Vėžiukių blogų emocijų, o štai kai kuriems tokios slogios Vėžiukių nuotaikos kelia papildomą nerimą, todėl jie vengia bendrauti su jomis.


Liūtas. Nors esi be galo talentinga, turi aibes draugų, esi mylima, gana dažnai manai, jog esi viršesnė už kitus, todėl jautresni už tave gali nukentėti dėl to. Kai esi santykiuose, dažnai nori viską kontroliuoti, seki kiekvieną vaikino žingsnį. Kartais pati nesuprasdama daug giriesi aplinkiniams. Dažnai trokšti būti dėmesio centre, tai gali erzinti kitus. Kartais kritiškai žiūri pati į save, nors iš šalies atrodai pasitikinti savimi, viduje turi baimių.


Ožiaragis. Pasiruošk išgirsti ne pačią maloniausią tiesą, jei tavo Zodiako ženklas yra Ožiaragis. Nors Ožiaragiai - ganėtinai teigiami žmonės, vis dėlto žmonės juos traktuoja kaip nuobodokus ir šaltokus. Emocijų nelinkusios demonstruoti Ožiaragės neretai naujoje aplinkoje jaučiasi it nesavos, todėl dažnai sudaro klaidingą įspūdį aplinkiniams - nors širdyje yra šiltos asmenybės, jų išorė spinduliuoja šaltumą.


Vandenis. Kalbant apie priešingą lytį, VAndenės bene dažniausiai kankinasi dėl meilės. Visa to priežastis - neretai pačioms Vandenėms yra sunkoka parodyti savo tikruosius jausmus, todėl jos labai kenčia dėl negebėjimo mylėti. Net ir sukūrusios santykius Vandenės kankinasi, nes negali visiškai atsiverti bei sukurti pilnaverčių, sėkmingų bei nuoširdumu grįstų ryšių. Dar viena problema - Vandenių šaltumas. Joms neretai sunku užmegzti ryšį dėl to, jog yra kiek abejingesnės nei kitų Zodiako ženklų atstovės.


Žuvys. Pasižymi kantrybe, tačiau kartu visą gyvenimą rizikuoji prastovėti vienoje vietoje. Tu visuomet lauki progos, tačiau nesi ta, kuri imasi veiksmų. Dažnai atidedi svarbius darbus - padarysiu rytoj, poryt ar kitą savaitę. Labai daug laiko sugaišti darydama darbus, kurie nėra vertingi. Būtent todėl dažnai pamiršti skirti laiko tiems, kurie jo labiausiai nusipelnė - artimiesiems, draugams. Tau trūksta pasiryžimo - greitai užsidegi, tačiau gana greitai ir meti veiklas šalin.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis