4 merginos pagal Zodiaką, kurios dažnai kitiems kelia baimę

Baiminamės įvairių dalykų, o vienas jų - žmonės ir jų elgesys su mumis. Sakoma, jog būtent gimusios po šiuo Zodiako ženklu daugeliui žmonių kelia baimę. Tai tiesa ar pramanas?

AVINAS. Avinų daugelis baiminasi dėl to, jog jie yra pernelyg valdingi. Kaip Avinas sako, taip ir privalo būti. Su Avinais gali būti tie, kurie pasiryžta besąlygiškai jiems paklusti ir nusileisti jų tvirtokam būdui. Kitaip galima pjautis it šuniui su kate, o nuolatiniai kivirčai prie gero nepriveda. Be to, Avinės mėgsta pasikeikti, neretai užgaulioja ar netolerantiškai elgiasi su kitais. Kita vertus, jos gins savo artimą lyg pačios save.


LIŪTAS. Liūtų daugelis prisibijo dėl to, jog bijo įnirtingos kovos su jais. Jei Liūtas jaučia, jog yra neteisus, jis niekuomet to neprisipažins ir kovos iš paskutiniųjų. Tai gali pripildyti net ir kantriausiojo taurę, todėl vertėtų su liūtu apsišarvuoti kantrybe. Beje, liūtai labai dažnai daug kalba, tačiau veiksmų imtis neketina - nuo prigimties yra tikri tinginiai. Todėl Liūtų daugelis baiminasi dėl to, jog lai išplirpti paslaptis.


SKORPIONAS. Skorpionai yra linkę vadovauti, todėl dažniausiai ir formuoja tokius vadovavimu pagrįstus santykius - jie visuomet yra aukščiau, tiek kalbant apie profesinius ryšius, tiek apie asmeninius. Labiausiai Skorpionai širsta, kai kažkas jiems nepaklūsta, bando atsakyti ar jų vengia. Tuomet Skorpionai kerštauja, o kerštaujantys jie būna neprognozuojami. Dažniausiai Skorpionai įžeidžia žodžiu, bando sukritikuoti, gali ir sumenkinti kitą asmenį.


VANDENIS. Aplinkiniams baimę kelia Vandenių kategoriškumas ir nemokėjimas priimti kitų nuomonės. Vandeniai turi tvirtą vertybinę sistemą, tačiau ji neretai kiša koją. Jie laikosi savų principų ir niekam nepaklūsta, tačiau kartais tie principai būna nuvalkioti ir kišą koją planuojant įvairias veiklas. Be to, Vandeniai dažnai akcentuoja savo grožį, giria savo išvaizdą, o tai kitus labai erzina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis