5 merginos pagal Zodiaką, kurios greičiausiai supyksta

Teigiama, jog merginos, gimusios po šiais Zodiako ženklais, labai greitai susierzina ir rimtai supyksta. Tiesa tai ar ne, sužinosi perskaičiusi Zodiaką.

Avinas. Šio ženklo atstovai – puikūs organizatoriai, todėl jie nemėgsta už juos planuojančių jų gyvenimo ateitį. Be to, Avinas tiesiog negali pakęsti įkyrių žmonių. Ypač nepriimtini Avinui – nenuoširdūs, apsimetinėjantys žmonės. Aviną taip pat erzina ir nekoks kito žmogaus drabužių kvapas. Šio ženklo atstovas susinervina, kai kas nors jį pradeda skubinti. Avino atstovus taip pat nervina ir nuobodūs pašnekovai. Nepastovūs, besiblaškantys ir nežinantys ko nori žmonės – Avinui paprasčiausiai nepriimtini.


Liūtas. Šio ženklo atstovus ypač nervina atviras melas. Jie negali pakęsti, kai juos kas nors laiko kvailiais. O dar Liūto atstovus siutina humoro jausmo neturintis žmogus. Liūtą labai erzina, kai prie jo prisiliečia pašaliniai ar nepažįstami žmonės. Taip pat nepriimtini Liūtui ir žmonės, besiskundžiantys gyvenimu. Šio ženklo atstovai ypač nepakantūs pažadėjusiems, bet savo žodžio neištesėjusiems žmonėms. Liūto atstovus nervina, jei pažįstamo, kaimyno ir kitų namuose – apšnerkšta, netvarka, jaučiasi kiti nemalonūs kvapai.


Skorpionas. Skorpionas tiesiog negali pakęsti kritikos. Juos erzina ir reikalavimas laikytis tvarkos, švaros. O dar juos nervina paviršutiniški žmonės. Rizikuoti bijantys žmonės Skorpionui taip pat nepriimtini. Skorpioną erzina ir minkštaširdžiai žmonės. Šio ženklo atstovai stengiasi laikytis toliau ir nuo žmonių, trukdančių gyventi taip, kaip Skorpionas nori.


Ožiaragis. Šio ženklo žmones tiesiog siutina nieko neveikiantys žmonės. Taip pat juos erzina ir pagerinti savo padėties nesiekiantys asmenys. Ožiaragiai kreivai žiūri ir į žmones, neturinčius aiškių ateities planų ir tikslų. Nenuspėjamas ir paslaptingas žmogus – irgi ne Ožiaragio skoniui. O tinginių šio ženklo atstovai vengia iš tolo.


Vandenis. Šio ženklo atstovai labiausiai nemėgsta priverstinio darbo. Vandenis nemėgsta ir žmonių, dažnai besiskolinančių pinigų. O dar juos iš pusiausvyros išveda išdavystė. Rutina – mirtinas Vandenio priešas. Jei Vandeniui nuolat priminsite jo trūkumus, jis išklausys, bet gero nelaukite. Šio ženklo atstovai patys žino savo trūkumus, todėl geriau jiems to nesakyti.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis