Be galo gražios, tačiau tokios išrankios: jos gimė po šiuo Zodiaku

(3)

Išrankumas... tai gera savybė, o gal tokia negatyvi, jog griauna visą asmeninę laimę? Ko gero, gali atsakyti tos, kurios pasižymi išrankumu. Teigiama, jog būtent šios merginos pasižymi išrankiu būdu.

Jos turi tokius griežtus standartus ne tik aplinkiniams, partneriui, bet net pačioms sau... Kartais ši savybė gelbsti nuo nesėkmių, bet neretai viduje sukelia graužatį ir abejones.


Nėra net ką pridurti - SKORPIONĖS yra puikios merginos, tačiau būtent kenčia, nes dažnai yra pernelyg šaltos aplinkiniams, o ypač vyriškajai lyčiai. Nepainiokite standartų – nereikia būti pernelyg išrankiai ir smulkmeniškai. Visi turime turėti savo standartus, jei jau kalbame apie susitikinėjimą su kitu žmogumi. Skorpionės turi norėti vaikino, kuris yra mielas, protingas, pagarbiai jomis elgiasi ir kažkuo domisi. Tačiau tas žmogus privalo būti dar ir būti tam tikro ūgio, tam tikros plaukų spalvos, ar kažkokios konkrečios išvaizdos.


Eilinis Skorpionių gyvenimo pavyzdys: ji ką tik susipažino su vaikinu ir praleido su juo tris puikias valandas – jie plepėjo, nevaldomai juokėsi, o gal net truputį paverkė. Bet... jis žemo ūgio. O ji juk susitikinėja tik su aukštais! Tai nereiškia, kad Skorpionės neturėtų būti išrankios. Būkite išranki, neikite su pirmu pasitaikiusiu. Bet ir nenurašykite puikaus žmogaus vien dėl to, kad jis neatitinka kažkokio nepagrįsto standarto, kurį sau susikūrėte praeityje. Tokio žmogaus, kuris atitiktų absoliučiai visus punktus jūsų sąraše, tiesiog nėra. Tad susitelkite į paieškas žmogaus, šalia kurio galėsi daug šypsotis.


Leiskite sau būti pažeidžiamos, pasakykite, kaip jaučiatės, Pasakykite žmogui, kuriam jaučiate simpatiją, kad jis jums patinka. Pamatysite, tai jūsų nepražudys. Priešingai, tai atvers visus vartus ir galbūt pajusite, jog žmogus tau jaučia tą patį? Tuomet ir gims nuostabus meilės jausmas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis