5 geriausiai besibučiuojantys vaikinai pagal Zodiaką

Bučiniai - nepakartojamas santykių eigos veiksmas, suteikiantis ypatingos aistros. Tiesa, yra standartinių bučiuoklių ir yra tų, kurių bučiniai tiesiog pakylėja iki dangaus. Kokie šių vaikinų Zodiakai?

AVINAS


Impulsyvus, energingas ir galingas – taip trumpai galėtume apibūdinti Aviną. Šio ženklo vaikinai mėgsta parodyti, kad jie valdo situaciją, todėl nenustebk, jei netikėtai būsi priremta prie sienos ir pabučiuota taip, kad kojos slys iš po kojų. Tačiau nesitikėk meilės prisipažinimų iškart po bučinio – Avinai yra veiksmo, o ne žodžio žmonės.


SVARSTYKLĖS


Tai – vienas romantiškiausių Zodiako ženklų, jie nori savo mylimiesiems nuolat įtikti. Svarstyklės nebijo įsipareigojimų ir greitai pajunta, ar partneris mano tą patį. Todėl norėdama šalia savęs išsaugoti Svarstyklių ženklo atstovą, turi jam parodyti, kad esi rimtai nusiteikusi jo atžvilgiu. Tiesa, šie vaikinai mėgsta aistrą ir nori, kad kiekvienas jų bučinys būtų įsimintinas ir, žinoma, geresnis nei bet kurio kito jų mylimosios bučiuoto vaikino. Vakarienės žvakių šviesoje nesitikėk, bet dažnai kiek vulgarokų bučinių tikrai netrūks.


SKORPIONAS


Skorpionams apibūdinti užteks vieno žodžio, o jis – aistra. Jie mėgsta dramatizuoti, o kuo santykiai labiau komplikuoti ir kuo daugiau juose vietos ginčams, tuo Skorpionai geriau jaučiasi. Jų romantika gali nustebinti: gali likti šokiruota, kai vieną akimirką tavo mylimas Skorpionas ant tavęs pyksta ir nenori kalbėti, o kitą ima aistringai tave bučiuoti. Tau beliks pamiršt viską aplinkui!


ŠAULYS


Šaulio ženklo atstovai paprastai nesiskundžia priešingos lyties dėmesiu, todėl norint sužavėti šiuos vaikinus reikės nusiteikti, kad jo širdies sieksi ne viena tu. Pirmas įspūdis Šauliams – labai svarbus, todėl jei atimsi iš jo galimybę tave pabučiuoti, labai tikėtina, kad antros progos ir negausi. Ir nesvarbu, lyja, sninga, ar tau labai skauda koją – jei Šaulys norės tave pabučiuoti, jis ras tam patį netikėčiausią būdą.


ŽUVYS


Žuvų ženklo vaikinas dažniausiai ilgai tiria teritoriją ir klauso savo širdies balso. Jis negali vadovautis logika ir nuspręsti, būti su žmogumi, kuris patinka, ar toliau ieškoti to, be kurio negalės gyventi. Žuvims labai svarbus fizinis artumas, todėl pirmojo bučinio tikrai neteks ilgai laukti. Emocingosios Žuvys paprastai labai nori įtikti priešingos lyties atstovams, todėl nenustebk, jei iškart po bučinio turėsi atsakyti, ar tau bučinys patiko ir kur vaikinas turėtų pasitempti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis