5 patys gražiausi vaikinai pagal Zodiako ženklą

Kaip ten sakoma apie vyrų grožį? Vyras teturi tebūti gražesnis už beždžionę... Vis dėlto realiame pasaulyje kone visos iš mūsų atkreipiame dėmesį į žavius, charizmą spinduliuojačius vaikinus. Kokie Zodiako ženklai lėmė vaikinų patrauklumą?

AVINAS. Avino ženklas reiškia stiprumą, kilmingumą, orumą, dovaną. Iš tiesų, vaikinai Avinai dažniausiai yra tikros dovanos savo partnerėms. Galantiški, rūpestingi, atsidavę - jie sugeba savo mylimas merginas pakylėti iki dangaus. Avinai ne tik puikiai elgiasi, bet ir be galo žavūs. Tiesa, savo žavesiu neretai naudojasi ir mergina daugelį merginų, kol nesuranda tos vienintelės. Na, bet dėl jų žavesio neįmanoma ginčytis - Avinai dažniausiai aukšti, vyriški, turintys nepriekaištingą šypseną.


DVYNIAI. Tai vieni gražiausių vaikinų, kurių veido bruožai dažnai būna dailūs, o šypsena tiesiog pakeri. Dvyniai dažniausiai labai draugiški, nuoširdūs, puikiai sutariantys su merginomis vaikinai. Dažniausiai tai itin atletiški vaikinai, todėl išsiskiria nuostabia fizine forma. Jie prisižiūri save, propaguoja sveiką mitybą. Be to, Dvyniai toli gražu nepasipūtę, jie paprasti, atviri ir visai nesinaudoja savo prigimtiniu žavesiu.


MERGELĖS. Mergelės - švelnūs vaikinai, tačiau tai nereiškia, jog jie pernelyg drovūs ar menkai save vertinantys vaikinai. Nors jie ganėtinai ramūs, kuklūs, yra be galo žavūs. Jie dažniausiai patinka merginoms, kurioms nepatinka išsišokėliai, netraukia itin šnekūs, landūs ar pernelyg vadovaujantys vaikinai. Mergelės dažnai turi vešlius, sveikus plaukus ir tobulo grožio akis.


SKORPIONAS. Skorpionų traukai atsispirti neįmanoma... Tai be galo sėkmingi vaikinai, kuriuos lydi laimė tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Skorpionai neretai pasižymi sportiška figūra, mat sportinė veikla jiems nėra atstumianti. Jie žavūs, dievinantys savo darbą vaikinai, tačiau dažnai vardan darbo aukoja santykius, todėl merginos lieka nuskriaustos.


ŽUVYS. Vaikinai Žuvys nuo mažumės formuoja tvirtą vertybinę sistemą, dažniausiai juos puikiai išauklėja šeima, tad Žuvys be galo rūpinasi savo merginomis. Tiesa, būdami labai žavūs ir patrauklūs jie per gyvenimą dažnai turi nemažai merginų. Na, bet dėl jų žavesio neįmanoma ginčytis - Žuvys dažniausiai aukšti, vyriški, turintys nepriekaištingą šypseną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis