Merginos, gimusios po laiminga žvaigžde: jas išduos 3 Zodiako ženklai

Nori sužinoti, ar gimei po auksine žvaigžde? Daugelis astrologų sutinka - iš tiesų yra tik trys Zodiako ženklai, paženklinti ypatingos sėkmės. Ar tu gimei po vienu iš jų? Sužinok paskaičiusi!

VĖŽYS. Vežiai, nors ir būdami pernelyg užsispyrę ir kategoriški, neretai būtent šiomis savybėmis laimi. Jų konservartyvumas daugelyje sričių jiems padeda - Vėžiai mažiau yra linkę pasiduoti pagundoms, kurios gali sugriauti jų ateitį, yra užsispyrę ir siekiantys savo tikslo. Priešingai nei Avinai ar Skorpionai, kurie savo užsispyrimu gali netekti aplinkinių pagarbos, Vėžiai geba siekti savo tikslų kitų nekliudydami ir jiems nekenkdami. Vėžiukėms puikiai sekasi praktiniai darbai, todėl jos pasižymi veiklumu, energingumu, kūrybiškumu. Taip pat Vėžiukėms labai sekasi sekasi ir

meilės srityje. Tiesa, savosios laimės teks kiek palaukti, mat Vėžių sėkmė prognozuojama kiek vyresniame amžiuje.


SVARSTYKLĖS. Svarstyklės - optimistiškiausias Zodiako ženklas, kuris į viską žvelgia pro juoko prizmę. Tai jiems padeda išlikti linksmiems rimtuolių ir susierzinusiųjų jūroje. Svarstyklės - be galo draugiški žmonės, todėl visuomet sulauks pagalbos iš aplinkinių. Žmonės jomis pasitiki ir noriai joms atsiveria, todėl Svarstyklėms dėl savo sėkmės dažniausiai nereikia pernelyg stengtis. Jos tiesiog plaukia pasroviui... tačiau joms sekasi! Meilės srityje Svarstyklės dažniausiai būna tie, kurie nebūna pasirinkimu ar variantu - tai jie renkasi savo gyvenimo partnerius. Neblogai būti Svarstykle, tiesa?


VANDENIAI. Vandenių gudrumas ir intuicija daugelyje sričių geba joms atnešti sėkmę ir pripažinimą. Daugelis stebisi Vandeniu gebėjimu taip greitai išsisukti iš nepalankių situacijų. Vandeniai dažnai mokykloje bei universitete gauna aukštus balus, o darbe - pripažinimą ir palankumą. Puikūs profesiniai gebėjimai Vandenėms tarsi nulemti, tad ko norėti, jei daugybė žymių pasaulio mokslininkų, politikų bei muzikos įžymybių yra Vandeniai? Tiesa, meilės zona Vandenėms ne tokia palanki, mat jos ganėtinai išrankios ir labai ilgai renkasi partnerius. Tačiau kai savo gyvenimo meilę atranda, tikėtina, nugyvena su ja visą gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis