Ar turi savo sąjungininkę? 5 tvirčiausios draugių poros pagal Zodiako ženklus

Tai draugės, suprantančios viena kitą iš pusės žodžio. Nesvarbu - jų draugystė paremta nuolatiniu kvailiojimu ar rimtais pokalbiais, jos viena kitai patiki tai, apie ką šiukštu neprasitartų nė vienam. Ar žinai, kokios yra pačios tvirčiausios ir neišskiriamos draugių poros?

JAUČIO ir ŽUVŲ. Jaučiai - be galo užsispyrę ir principingi žmonės, kuriems neretai sunkoka bendrauti su aplinkiniais, prisitaikyti prie jų. Jaučiai turi tvirtas pozicijas visais gyvenimo atvejais, todėl išlaikyti draugystę neretai jiems tampa sunki užduotis. Laimei, Jaučio ženklo atstovės turi Žuvis - jas visapusiškai palaikančias ir dažnai nusileidžiančias Jaučio principams drauges. Žuvys pasižymi ištikimybe ir atlaidumu, todėl gali ateisti net ir skaudžiausius žodžius ar priimti tiesmuką kritiką. Šių Zodiako ženklų ryšys - tikra mistika. Jaučiai ir Žuvys, rodos, net geba skaityti viena kitos mintis...

Tai patikrinta sąjunga, mat dažniausiai Šaulio ir Žuvų interesai sutampa. Tiek Vėžys, tiek Šaulys - kiek introvertiškos asmenybės, kurios mėgsta pabūti su savo mintimis ir nėra tokios ekscentriškos, kaip, pavyzdžiui, Liūtai ar Avinai. Ši sąjunga tiesiog ideali kelionėms, ilgiems žygiams ar paprasčiausiam kavos gėrimui mieste. Vėžio ženklo atstovės be galo pasitiki Šaulėmis, o šios, savo ruožtu, pasitiki Vėžiukėmis. Tiesiog tobulas, tarpusavio pasitikėjimu grįstas duetas!

Iš pažiūros tai dvi niekuo nepanašios asmenybės. Galbūt vien tuo, jog yra drąsios ir mėgstančios bendravimą. Vis dėlto kai šie du Zodiako ženklai susitinka, jie negali nustoti vienu kitu žavėjęsi. Mergelės spinduliuoja šilumą, kurios taip trūksta Avinams, o Avinai savyje talpina begalinį pasitikėjimą savimi, kurio neretai trūksta Mergelėms. O keisčiausia yra tai, jog šie su Zodiako ženklai beveik niekuomet nekonfliktuoja. Priešingai, ginčus užgesina greitai, kol šie dar neįsiliepsnojo. Tai tobula sąjunga bendriems projektams ir kelionėms.

Kai susitinka šie du Zodiako ženklai, ramybės nelauk. Dievinančios pramogas, nuotykius bei nesustojančios plepėti apie viską ir apie nieką - tokios yra šios draugės. Tiesa, blizgantis popierėlis slepia giliausias šių draugių paslaptis ir tik viena kitai šios merginos jas patiki. Liūtės, norėdamos išsaugoti draugystę, neretai net pamina savo principus ir atleidžia Svarstyklėms už ne laiku ir ne vietoje leptelėtą frazę. Kažin, ar galima būtų rasti smagesnį ir nuoširdesnį draugių duetą...

Ši draugystė - nebūtinai amžina, tačiau išskirtinė ir atnešanti nuotykius, kuriuos atmintyje norisi saugoti ilgai. Nors Skorpionės - vienos aršiausių bei valdingiausių, šalia linksmųjų Dvynių jos pamiršta savo griežtumą ir tampa atsipalaidavusiomis bei smagiomis. Šis draugių duetas neretai gali į visus žiūrėti iš aukšto, tačiau būkime atviri - jos turi teisę. Protingos, gabios, gražios, talentingos ir įvaldžiusios iškalbos meną - dar reikėtų paieškoti tokios šaunios merginų bendrystės. Tiesa, vos vienas kivirčas, ir jų draugystės siūlas gali nutrūkti. Saugokite ją!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis