Prie gimusios po šiuo Zodiako ženklu vaikinai tiesiog bijo prieiti

(4)

Savo vertę puikiai žinanti mergina - ideali vaikinų akimis. Vis dėlto savo vertės žinojimas dažnu atveju maišomas su vadinamuoju pasikėlimu, tai yra, išsiaukštinimu. Kokia yra Zodiako ženklo atstovė, kurios prisibijo vyriška lytis?

LIŪTO ženklo atstovės kiek įmanydamos stengiasi išlaikyti ledo karalienių įvaizdį. Paprasčiausiai toks įvaizdis joms atrodo patrauklesnis, nes Liūtės apskritai nemėgsta asmenybių, kurios išaukština savo silpnumą, dažnai verkšlena ar skundžiasi. Liūtės - vienos stipriausių tiek dvasiškai, tiek fiziškai. Joms būtina tvirtinti kūną, stiprinti fizinę ištvermę, nes kartu su pasitikėjimu savo kūnu ateina ir vidinė stiprybė.


Vaikinams dažna vasarį gimusi mergina atrodo neįveikiama. Vien pakviesti ją į pasimatymą atrodo sunki užduotis, todėl dažnas vaikinas bijo pirmas parodyti joms iniciatyvą, nes mano, jog ji juos atstums, palaikys silpnesniais už save. O iš tiesų šioms vadinamosioms pasikėlusioms damoms labiausiai patinka iniciatyvūs vaikinai, kurie nelaukia rankas susikišę į kišenes ir rodo dėmesį.


Nors šios merginos atrodo šaltesnės nei šiltos ir jausmus lengvai demonstruojančios dailiosios lyties atstovės, jos lygiai taip pat trokšta rūpestingumo bei meilės. Žinoma, tikrai ne kiekvieną Liūto ženklo atstovę galima pavadinti išsiaukštinusia. Visgi jų gretose iš tiesų nemažai tų, kurios gana dažnai kenčia dėl šios savybės.


Jos paprasčiausiai dažnu atveju nemoka pralaimėti, todėl netrokšta savęs priversti prie situacijos, kuriose jaustųsi nugalėtos, sutriuškintos, todėl neretai užsideda pasikėlusių šaltuolių kaukes. Tikriausiai bendraudamos su artimaisiais ir draugais jos yra šiltos asmenybės, tačiau dažnam menkai pažįstančiam jas žmogui gali pasirodyti be galo nuožmios, šaltos it ledas ar net aršios.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis