5 Zodiako ženklai, turintys daugiausiai negatyvių savybių

(1)

Psichologai teigia, jog viena didžiausių šiuolaikinio žmogaus neigiamybių - kritikos nepripažinimas ir manymas, jog jis viską daro be priekaištų. Iš tiesų neretai sunku net sau pačiam, o ką jau kalbėti apie artimus žmones, pripažinti, jog turime tamsių pusių, kurios neretai mus užvaldo. Nori sužinoti tikrą tiesą apie save? Skaityk toliau.

AVINAS


Kadangi Avinas – pirmasis Zodiako ženklas, jis dažnai laikomas Zodiako ženklų kūdikiu, kuris dieną naktį galėtų rėkti „man!“ „aš!“ „duok!“. Avinai nepasižymi užuojauta, supratingumu, jiems nesvarbu, kad šalia esančiam žmogui blogai, jei jų nuotaika nevykusi, jie net nepastebės, kad visai greta esantis verkia, nerimauja. Avinai įsitikinę, kad jiems viskas turi būti paduota ant lėkštutės, o jei ko nors negauna, gali lygioje vietoje iškelti sceną. Šio ženklo atstovai taip pat nėra linkę galvoti apie ateitį, todėl kurti su jais bendrus ateities planus – didžiausias galvos skausmas.


DVYNIAI


Kaip atpažinti Dvynį? Jis kalba, kalba ir kalba... Išsaugoti paslaptį Dvyniui – misija neįmanoma. Dvyniai viską daro greitai, nuolat skuba, nuolat vaikosi trumpalaikių atrakcijų, todėl jiems patikėtas paslaptis panaudoja kaip galimybę suteikti dienai šiek tiek intrigos. Taip pat šio ženklo atstovai pasižymi paviršutiniškumu, dažnai bendrauja vien dėl naudos, o kai paslaugos pasibaigia, draugystę nutraukia be gailesčio. Šiam ženklui nesvetimas dviveidiškumas, polinkis į melą.


LIŪTAS


Liūto ženklo atstovai dažnai pamiršta, kad jie – visgi ne karališkosios šeimos atstovai. Liūtai elgiasi taip, lyg pasaulis suktųsi aplink juos: vėluoja į susitikimus, o kai pagaliau pasirodo, elgiasi taip, kad visi atkreiptų į juos dėmesį. Jie tiesiog privalo būti dėmesio centre, susirinkti visus komplimentus, dovanas, o darbus tegul atlieka kiti, Liūtui juk nepridera vargintis! Liūtai mėgsta reikšti savo nuomonę, patarinėti kitiems stiliaus ar išvaizdos klausimais nepaisant to, ar jų patarimo kas nors prašė. Iš esmės Liūtai galvoja, kad tik jie yra svarbūs, o jų gyvenimas – vertas pasigėrėjimo ir pavydo.


OŽIARAGIS


Ožiaragiai – labai rimti ir uždari žmonės, kuriems dažnai sunku suprasti humorą. Jie yra ambicingi, siekia savo tikslo bet kokia kaina, siekia bendrauti su jiems naudingais žmonėmis ir net artimiausių draugų kompaniją lengvai iškeistų į laisvalaikį su įtakingos kompanijos vadovu. Jiems galios niekada nebus gana: jei taps padalinio vadovu, iškart dairysis, kaip užimti direktoriaus kėdę. Svajoja, kad visi aplinkui jam paklustų ir garbintų jį už sumanumą. Tiesa, slapčia, nes Ožiaragiai dėmesio ir netikėtumų nemėgsta. Nori su Ožiaragiu rimtai susipykti – suorganizuok jam vakarėlį–staigmeną.


VANDENIS


Šio ženklo atstovai yra įsitikinę, kad taisyklės galioja visiems, tik ne jiems. Jie – landūs ir gudrūs, savo tikslo sieks kad ir ne pačiais švariausiais būdais, įžūliai reikalaus geresnių sąlygų ir nepakęs jokių paliepimų ar kritikos. Jų nuotaikos nuolat keičiasi, su jiems pavaldžiais žmonėmis ar šeimos nariais gali elgtis itin grubiai, žmonių santykiai jiems tikrai nėra pats svarbiausias dalykas. Dėl naudos sau jie gali apsimesti tavo draugu, bet tikrai užmirš pasveikinti su gimtadieniu. Mėgsta konkuruoti ir kurti intrigas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis