5 merginos pagal Zodiaką, su kuriomis geriau nesikonfliktuoti

Pyktis su jomis - tas pats, kas pasirašyti mirties nuosprendį. Žinančios ko nori, pasitikinčios savimi, tvirtos, neieškančios žodžio kišenėje - liaupsių šioms merginoms netrūksta, vis dėlto jei su jomis susipyksite, pamatysite slapčiausias ir blogiausias jų savybes.

AVINAS. Ir kuriai iš mūsų nepasitaikė, jog dėl artėjančių raudonųjų dienų pačios to nenorėdamos apšaukėmė geriausią draugą, sukėlėme bereikšmį konfliktą su mylimu vaikinu ar, visai aptemus protui, troškome, jog viskas aplinkui tiesiog sprogtų? Tai - pykčio sukeltas elgesys bei mintys, kurie susiję ne vien su PMS sindromu. Avinai priklauso žmonių tipui, kuris nuolatos patiria pykčio bei irzulio priepuolius, kuriuos sukontroliuoti labai sudėtinga. Jų artimieji jau susitaikė su šia piktuolių gamtos dovana, tačiau tiems, kurie gerai jų nepažįsta, tokios pykčio audros gali sukelti neigiamus jausmus ar net ne juokais išgąsdinti.


JAUTIS. Jaučiai pyksta tyliai, tačiau geba ganėtinai ilgai išlaikyti pyktį ar erzulį savyje. Be to, jie ganėtinai impulsyvūs, todėl pyktis juos aplanko labai staigiai. Juos gali ne juokais suerzinti ir jų namuose netyčia svečio sudaužytas puodelis, ir staiga prapliupęs lietus, kai šie neturi skėčio. Jei dauguma žmonių į šias situacijas reaguoja su šypsena veide ir stengiasi gyvenimo grožio nesigadinti dėl menkniekių, Jaučiai, deja, į visa tai žiūri pro pykčio prizmę.


LIŪTAS. Mums pakuždėjo, jog sunkiausiai su pykčiu susidorojantis Zodiako ženklas yra... Liūtas. Liūtai, nors iš pažiūros atrodantys stiprūs ir gebantys atlaikyti nemažą spaudimą, iš tiesų yra tie, kuriems sunkoka susivaldyti tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Liūtus labai lengva įerzinti, todėl jie neretai jaučiasi pykdomi aplinkinių. Iš tiesų, visas susierzinimas kyla jų galvose ir dažniausiai dėl absolučių menkniekių, pavyzdžiui, kai kas nors nepatenkina jų įgeidžių ar netyčia padaro tai, dėl ko Liūtai susinervina.


SKORPIONAS. Skorpionams nemažai problemų kyla meilės sferoje - šio Zodiako ženklo atstovai ganėtinai pavydūs, todėl santykiai su jais gali reikšti tikrą pražūtį, ypač, kai kyla situacijų, susijusių su pavydu. Pavydūs ir pykčio apimti Liūtai - patys agresyviausi ir nuožmiausi, todėl gali sukelti tokias situacijas, dėl kurių po to labai gailėsis. Kaip bebūtų, Liūtai taip pat nestokoja puikios nuotaikos, optimizmo ir humoro jausmo, todėl nepaisant Liūtus apninkančių pykčio audrų, gyventi su jais įmanoma ir net yra be galo smagu!


VANDENIS. Stenkis nesivelti į konfliktą su Vandniu. Gali atrodyti, kad jiems patinka pyktis. Vandenis - impulsyvus. Vandeniams dažnai trūksta kantrybės, taigi jie būna impulsyvūs. Kartais Vandeniai būna absoliučiai nejautrūs kitų emocijoms. Be to, didelė dalis Vandenių be galo užsispyrę. Šis bruožas daro juos nepakenčiamus. Jei pažįsti Vandenį, supranti, ką turiu omeny.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis