5 merginos pagal Zodiaką, kurios turi pačius gražiausius veido bruožus

Turbūt sutiksite, jog veido bruožai vadina kone patį svarbiausią vaidmenį, kai turime omenyje grožį ar žavesį. O kurios merginos turi tiesiog tobulus veido bruožus, kurių nereikia gausiai ryškinti kosmetika? Pasakys jų Zodiakas!

Jautės. Jautės turi genetikos dovanėlę - labai stiprius plaukus ir nuostabaus grožio odą, kuri nereikalauja daug investicijų. Gamta joms dovanojo ne tik puikų, taikų charakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Joms visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose - užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą. Būtent natūralus grožis ir išskiria visas Jautukes. Joms net nereikia ypatingų, brangių procedūrų, jog atrodytų puikiai.


Dvynės. AKYS! Dvynės turi nepaprasto grožio akis, kurias paryškinus atrodo tiesiog tobulai. Dažniausiai Dvynės akis ryškina įvairiomis kosmetikos priemonėmis arba ilgesnėmis blakstienomis. Dvynės taip pat visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui jos atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, tad į jas norisi žiūrėti ir žiūrėti.


Mergelės. Mergelių pagrindinis koziris - veido bruožų proporcingumas. Jų veido bruožai dažniausiai švelnūs, moteriški, todėl jos visada atrodo žaviai, joms nereikia apkrauti veido kosmetika. Mergelės siejasi su kuklumu, subtilumu, tačiau spinduliuojamu ypatingu moteriškumu. Jos yra drąsios, kalbios, joms nesunku parodyti susižavėjimą ar dėmesį, jos nėra tylenės. 


Skorpionės. Šios merginos dažniausiai yra gamtos apdovanotos labai ryškais veido bruožais - išraiškingomis akimis, iškiliais skruostikauliais, sveikais, ilgais plaukais, bet ne tai lemia, jog jos pirmiausia traukia žvilgsnius. Jos tiesiog spinduliuoja išskirine charizma. Vis dėlto kalbant apie veido bruožus, pagrindinė ypatybė yra ta, jog jos turi įsimintus veido bruožus, kurių tiesiog neįmanoma pamiršti.


Šaulės. Šaulių veido bruožai paprastai būna įspūdingi - putlesnės lūpos, didelės akys, ilgos blakstienos. Pavelti plaukai, įplyšimas džinsuose - tokios, atrodo, netinkamos geram įvaizdžiui detalės šias merginas išskiria iš kitų ir padaro patrauklias. Šios merginos pasižymi rafinuotu stiliaus pojūčiu, nevengia pasipuošti, kai tam yra proga. Merginos dažnai dažosi lūpas raudonai, o tai atkreipia kitų dėmesį.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis