5 merginos pagal Zodiaką, kuriomis niekada nenustos žavėtis vaikinai

Yra merginų, kurių niekaip neišeina išmesti iš galvos. Racionaliai nepaiškinsi, kuo jos tokios ypatingos - juk, regis, aplinkui tiek daug žavių, protingų, mielų moteriškos lyties atstovių... Vis dėlto jos išskirtinės. Ir būtent jų niekaip negali užmiršti priešinga lytis.

Jautis. Jaučio ženklo atstovės gali pasigirti itin dideliu vaikinų dėmesiu. Nors šios merginos yra gana ramios, taikios, tačiau traukia vaikinų dėmesį it magnetas. Taip yra todėl, jog vaikinai nori šio ženklo atstoves pagloboti, pasirūpinti jomis. Ar žinai, kaip vaikinams svarbu pasirodyti vyriškiems? Jaučio ženklo atstovės puikiai tai supranta ir leidžiasi globojamos. Vargu, ar sutiksime labai aršią jautę. Todėl jaučių privalumas vaikinų akyse - ramybė ir harmonija. Vaikinus traukia: ramiu charakteriu, meilumu ir tuo, jog jas galima pagloboti


Vėžys. Vėžio ženklo atstovės pasižymi dideliu šeimyniškumu - mėgsta gaminti gardų maistą, o jų kambarys visuomet yra tvarkingas. Vaikinus jos traukia savo mergaitiškumu, juk dauguma vaikinų trokšta tos, kuri būtų tvarkinga ir visuomet susitvarkiusi. Oi ne, vėžio ženklo atstovės niekuomet neužmirš nusilakuoti nagų ar išsilyginti suknelės. Gebėjimas pasirūpinti savimi joms tarsi įgimtas. Be to, vėžio ženklo atstovės yra labai meilios, prakalbus apie artimesnį ryšį. Jos dievina apsikabinimus, o tai vaikinams suteikia galimybę greičiau jas pažinti.


Svarstyklės. Svarstyklės ne veltui yra laikomos Zodiako ženklo šypsenėlėmis. Joms būdinga visuomet gera nuotaika, o tai vaikinus užburia. Beje, svarstyklės yra tos, kurios itin rūpinasi savo figūra, todėl jei iki šiol nesportavai, garantuotai apie tai esi pamąsčiusi. Svarstyklės yra labai gerų manierų, kultūringos ir išauklėtos, todėl tokią panelę vaikinui visada malonu supažindinti su tėvais ar draugais. Vaikinus traukia: gera nuotaika, sportiškumu ir puikiomis manieromis.


Skorpionas. Skorpionės vaikinus traukia tuo, jog yra nepasiekiamos. Vaikinai yra tikri medžiotojai, todėl lengvas grobis jų nedžiugina. Medžioti skorpionę vaikinams yra tikras malonumas. O ir sumedžiota skorpionė tikrai nėra ta, kuri nustotų vaikinus traukti. Skorpionės yra audringo charakterio, todėl vaikinams su jomis niekuomet nebus nuobodu. Skorpionės moka stebinti ir vaikiną žavėti staigmenomis. Jos nebus tos, kurios atliks tyliosios merginos rolę, nes moka už save pakovoti, todėl traukia vaikinus, kurie yra stipraus būdo.


Vandenis. Vandenės yra itin elegantiškos ir prisižiūrinčios. Joms būdingas geras skonis drabužiams, būtent todėl jos labai traukia apie stilių ir madą gerai išmanančius vaikinus. Matyt, jų elegancijos paslaptis skypi genuose. Vandenės labai traukia ir tuos, kurie netrokšta įsipareigoti. Taip yra todėl, jog vandenės neretai gali pasiryžti nuotykiams ir avantiūroms. Be to, vandenės puikiai žino, kaip elgtis su vaikinais. Atrodo, jog jos jau gimė įvaldžiusios flirtavimo techniką. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis