Po šiais 5 Zodiako ženklais gimusias labiausiai myli aplinkiniai

Yra žmonių, kuriems nieko nereikia sakyti - juos paprasčiausiai norisi apkabinti. Jaukūs, mieli, paprasti, žemiški, neišsiaukštinę - jie tokie nuostabūs, jog jokie žodžiai neatstos jų nuostabaus būdo.

VĖŽYS. Vėžio ženklo atstovės pasižymi neįtikėtinu ramumu bei vidine darna, o tai taip reta šiuolaikiniame pasaulyje. Jos beveik niekada nedvejoja ir visuomet yra užtikrintos savimi. Nors Vėžio ženklo atstovės daugeliui rodosi intravertiškos, savoje kompanijoje jos atsipalaiduoja ir net gali tapti kompanijos sielomis Šio Zodiako ženklo atstovės labai rūpinasi kitais ir nori, jog šalia jų būtų jaučiamasi saugiai bei jaukiai. Tad jei svečiuositės pas šio Zodiako ženklo atstovę, būsite aprūpinti viskuo, kuo tik galima. Vėžio ženklo atstovės pasirūpins jaukia atmosfera ir viešnagę padarys įsimintina. Vėžiukės labai svetingos, tad pas jas dažnai svečiuojasi draugai. Vėžio ženklo atstovių namų zona - savotiška ramybės oazė, patinkanti visiems.


MERGELĖS. Mergelės geba dalinti geriausius patarimus. Vėžio ženklo atstovių patarimai - aukso vertės. Šis Zodiako ženklas ne tik nuoširdžiai patars, bet ir gebės paguosti, kai labiausiai trūks paguodos bei šilto žodžio. Mergelės ženklo atstovai nuoširdžiai rūpinasi kitais ir yra ypač geri savo draugams, niekuomet neišduos ir jų neįskaudins. Nėra nuoširdesnės, labiau atsidavusios ir išklausančios draugės nei Mergelės. Mergelės į savo pasaulį nėra linkusios įsileisti bet ko, bet kai tai įvyksta, jos stengiasi išsaugoti tuos žmonės ir visapusiškai jiems padeda. Savo drauges jos be galo vertina ir saugo net labiau nei save, todėl ir draugės dažniausiai Mergeles įvardina kaip be galo atsidavusiomis.


ŠAULYS. Šaulės atlaidžios, joms rūpi kitų žmonių gerovė, todėl jos visada pasiteiraus, ar žmogus jaučiasi gerai, ar jam nieko netrūksta. Jos nėra savanaudės ir visuomet pagalvoja apie kitą, priešingai nei daugelis kitų. Kaip dažnai žmonės nepastebi detalių, kurios bendrame vaizde tarsi pranyksta. Tik ne Šaulės. Nors daugelis laiko Šaules gana smulkmeniškomis, iš tiesų jos sugeba pastebėti net menkiausias detales, todėl dažnai sužavi tuo aplinkinius. Yra daugybė žmonių, kurie negali surimtėti net atėjus sunkiausiai valandai. Tik ne Šaulės - jos geba būti ir itin linksmos, nes turi puikų humoro jausmą, tačiau prireikus atsakingos, rimtai žiūri į susidariusią situaciją.


OŽIARAGIS. Ožiaragio ženklo atstovės geba pelnyti aplinkinių pasitikėjimą nuoširdžiu charakteriu bei subtiliu humoro jausmu. Tai vienos labiausiai aplinkinių mėgstamų asmenybių, kurios tampa puikiomis draugėmis bei mylimosiomis. Ožiaragės niekuomet nelips žmonėms per galvas ir netrokš įskaudinti. Aukštumų jos sieks garbingais būdais, netrokšdamos pakenkti. Daugelis klysta manydami, jog Ožiaragiai yra sėslūs, tingūs. Priešingai - tai darbščios asmenybės, tačiau niekada neakcentuojančios savo darbo ir veikiančios tyliai.

ŽUVYS. Tai mažiausiai bereikšmius konfliktus keliančios merginos, kurioms labai rūpi harmonija. Su jomis gera keliauti, linksmintis, arba tiesiog būti, nes jos niekuomet nekels audros stiklinėje ir visuomet išlaikys darną. Žuvytė - draugė, kuri visuomet žmonių klegesį mieliau iškeis į ramų pasibuvimą su geriausia drauge. Būtent todėl su ja taip gera būti namuose, plepėti, gamintis skanų maistą ir juoktis iki paryčių. Be to, jos visuomet išties pagalbos ranką, kai tik reikės. Jo jautrios sau ir kitiems. Jie visuomet reaguoja į kitus žmones, jų emocijas bei problemas. Jos yra puikūs gyvenimo partneriai - tiek šeimos nariai, tiek draugai, tiek mylimieji. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis