5 merginos pagal Zodiaką, turinčios daugiausiai antgamtiškų savybių

(1)

Ar niekada nepagalvojai, jog savyje gali talpinti daugybę magiškų savybių? Jei esi gimusi po vienu iš šių Zodiako ženklų, žinok, jog gali turėti kai ką antgamtiško, tik dar pati to nežinojai...

DVYNYS. Dvynės gali turėti raganiškų galių, mat yra be galo intuityvios. Raganaitės nuo seno pasižymėjo nepaprasta intuicija, mat gebėjo nusakyti ateitį, įspėti žmonių ketinimus ar įminti slapčiausias paslaptis. Intuicija Dvynėms tiesiog įdiegta, mat jos geba kone perskaityti žmonių mintis ar prognozuoti likimus, tad net pačios stebisi šiais gebėjimais. Tiesa, apie tai jos neprisipažįsta - neretai nejauku aplinkiniams teigti dalykus apie tai, kas gali būti netiesa bei sietina su magiškais elementais. Vis dėlto išugdžiusios šį gebėjimą jos gali tapti puikios spėjikės bei pagelbėti žmonėms, mat gebės įminti jų paslaptis, padėti atrasti gyvenimo kelią.


SVARSTYKLĖS. Svarstyklės galėtų būti puikios raganaitės - psichologės. Žmones jos jaučia geriau už bet ką kitą. Nuo pat vaikystės empatiškos, jautrios bei gebančios suprasti aplinką - tokios yra Svarstyklės merginos. Svarstyklės kuo puikiausiai galėtų būti gerosios raganos, kurios savo psichologiniais gebėjimais galėtų padėti žmonėms išsprendžiant problemas. Žinoma, su lašeliu magijos, jog visas procesas atrodytų stebuklingesnis. Svarstyklėms, jei tik būtų galimybė, galėtų rengti seansus su žmonėmis, bandyti įspėti juos kankinančias bėdas bei rasti išeitį, kuri padėtų nugalint problemas. Vertėtų atidžiau sekti žmones, reaguoti į jų elgseną, veiksmus bei lavinti savo, kaip psichologės - raganaitės gamtos dovaną.


SKORPIONAS. Ne veltui Skorpiono ženklas sietinas su magija, paslaptimis bei kitokiomis įdomybėmis. Skorpionės galėtų būti neprastos raganaitės, jei įsigilintų į savo sapnus. Tikėtina, jog jos sapnuoja labai raiškius, ateitį gebančius įspėti ar žmonėms padėti sapnus. Skorpionės turi nepaprastai gilų vizualinį pradą, todėl iš tiesų sapnais geba ne tik kontroliuoti savo pačių gyvenimus, bet ir padėti juos kontroliuojant kitiems. Jei norima lavinti šią gamtos dovaną, verta pasigilinti į save, į tai, kaip išreiškiate save pasauliui bei pasidomėti pranašingais sapnais, jų reikšmėmis. Orientuokitės į sapnus, pasidomėkite, kaip būtų galima miegant išvysti vaizdingesnius, raiškesnius, aiškesnius sapnus. Jūs apdovanotos sapno dovana, tereikia ją priimti.


VANDENIS. Vandenės labai dažnai pasižymi giliu, veriančiu žvilgsniu. Jo reikšmė ne vien išorinė - dažniausiai Vandenės pasižymi itin didele, sustiprinta empatija. Ji reiškia, jog Vandenės kuo puikiausiai nujaučia tai, ką galvoja kiti žmonės ir geba atspėti jų norus, poreikius. Taip pat Vandenės pasižymi tuo, jog geba įspėti įvykius - tiek teigiamus, tiek neigiamus. Tai gali net kiek gąsdinti aplinkinius ir juos pačius. Galima drąsiai tvirtinti, jog tai tikrų tikriausi raganaitės požymiai. Jeigu lavintumėte šiuos gebėjimus, galėtumėte tapti profesionaliu ekstrasensu ar ekstrasense. Vandenės taip pat yra be galo valingos ir nuožmios, tad jei iš tiesų įdėtų pastangų, gali taip labai talentingomis ekstrasensėmis, kurios pagelbės nemažai žmonių.


ŽUVYS. Žuvis be jokios abejonės dievina vaikai ir gyvūnai - tai ganėtinai aiškus raganaičių bruožas. Galite būti ne naminių gyvūnėlių gerbėjos, o vaikams apatiškos, visgi jie tarsi apsėsti trokš kuo dažniau būti šalia jūsų. Be to, neneikite - dažnai sapnuojate pranašingus sapnus, kurie gali lemti laimė ar nelaimę ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Pranašingi sapnai jus aplanko netikėčiausiu momentu ir ypač tuomet, kai miegate ne savo namuose. Sapnų magija jus lydi nuo vaikystės. Patikėkite, raganaitės taip pat sapnuoja realybę atspindinčius sapnus, kurie gali labai pasitarnauti žmonėms. Jei pasidomėtum sapnų reikšmėmis, įsigilintum į pasąmonės srautus, galėtum sapnais pagelbėti žmonėms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis