Be galo stipri energija : po šiuo Zodiaku gimusi - pati geidžiamiausia

Šis Zodiako ženklas skleidžia tą su niekuo nesupainiojamą virpulį krūtinėje. Charizmatiškas, patrauklus ir be galo traukiantis - tiek fizine, tiek dvasine prasme. Vis dėlto trauka turi savo kainą - jei šiam Zodiako ženklui nepaklūsi, gali sulaukti net bausmės...

Tai... Avino ženklo atstovai. Kartu su virtine įvairiausių karštakošiškų savybių Avinai skleidžia ir neįtikėtiną patrauklumo šleifą. Avinai labai lengvai gali suvilioti kitą asmenį - ne tik profesiniu pasiūlymu, bet ir asmeniniais siekiais. Jie skleidžia nepaprastą seksualumą - ko gero, nė vienas Zodiako ženklas savyje netalpina tiek daug žavesio nei Avinas.


Avinai labai dvilypiai - jie gali būti ir neįtikėtinai šalti bei abejingi, tačiau mylėdami atiduoda visą save. Būtent todėl įsimylėjus Avino ženklo atstovą galima visiškai pamesti galvą - Avinai pasistengs, jog tai įvyktų. Dovanos, neįtikėtinos staigmenos, rūpestis, dėmesys ir... bučiniai, nuo kurių tirpsta kojos. Deja, Avinai labai lengvai savo ir kito žmogaus laimę sugriauna pavydu bei pykčiu, tačiau jei dėl santykių jie pasiryžę pakovoti, yra tikimybė išsaugoti ryšį.


Avinai dažniausiai linkę vadovauti, todėl tiems, kas trokšta jiems paklūsti, gyvenimas tampa tarsi rožėmis klotas. Jei su viskuo sutiksite, Avinas jums suteiks daugybę puikių, nepamirštamų akimirkų, tačiau vos pradėsite Avinui priešintis ar priešgyniauti, gerai nebus.Visgi permainingieji Avinai ne veltui vadinami patraukliausiais - gamta jiems nepagailėjo puikios išvaizdos ir didelės fizinės ištvermės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis