Labai graži, bet labai šalta... Būtent taip apibūdinama gimusi po šiuo Zodiaku

Išaukštinančios save, savo grožį, vidinį pasaulį ar materialines vertybes merginos dažniausiai vadinamos pasikėlusiomis. Nėra ko slėpti - tokios merginos ne tik atrodo šaltos it ledas, bet neretai atbaido net pačius atkakliausius vaikinus.

Tiek moteriškajai, tiek vyriškajai lyčiai šios damutės dažniausiai atrodo žvelgiančios iš aukšto, todėl nesugebančios racionaliai vertinti savęs bei savo gebėjimų. Iš tiesų, neseniai viena astrologų grupė atskleidė, jog vadinamąjį pasikėlimą, šaltumą, nenorą pažindintis ir kartais net panieką neretai lemia ne charakteris, bet Zodiako ženklas. Anot jų, labiausiai save išaukštinantis ir pernelyg mylintis Zodiako ženklas yra Skorpionas. Būtent šio Zodiako ženklo atstovės neretai yra laikomos vienos atsainiausių ir abejingiausių. Taip, jos šalto kraujo ir taip, jos neketina bendrauti su kiekvienu, pasitaikiusiu jų kelyje. Jos žino savo vertę ir neretai net ją hiperbolizuoja, tačiau kaltinti jų nevalia - jos iš tiesų yra be galo protingos, racionalios ir adekvačios. Prešingai nei daugelis kitų paviršiumi plaukiojančių žuvelių, Skorpionės pasižymi įgimtu sumanumu ir be galo gera reakcija. Gal todėl jos taip vertina savo artimų žmonių ratą, o į daugelį kitų žmonių žiūri iš aukšto?


Žinoma, tikrai ne kiekvieną Skorpionę galima pavadinti išsiaukštinusia. Visgi jų gretose iš tiesų nemažai tų, kurios gana dažnai kenčia dėl šios savybės. Skorpionės paprasčiausiai dažnu atveju nemoka pralaimėti, todėl netrokšta savęs priversti prie situacijos, kuriose jaustųsi nugalėtos, sutriuškintos, todėl neretai užsideda pasikėlusių šaltuolių kaukes. Tikriausiai bendraudamos su artimaisiais ir draugais jos yra šiltos asmenybės, tačiau dažnam menkai pažįstančiam jas žmogui gali pasirodyti be galo nuožmios, šaltos it ledas ar net aršios.


Skorpionės kiek įmanydamos stengiasi išlaikyti ledo karalienių įvaizdį. Paprasčiausiai toks įvaizdis joms atrodo patrauklesnis, nes Skorpionės apskritai nemėgsta asmenybių, kurios išaukština savo silpnumą, dažnai verkšlena ar skundžiasi. Šio Zodiako ženklo atstovės - vienos stipriausių tiek dvasiškai, tiek fiziškai. Joms būtina tvirtinti kūną, stiprinti fizinę ištvermę, nes kartu su pasitikėjimu savo kūnu ateina ir vidinė stiprybė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis