Po šiuo Zodiaku gimusios grožiui neprilygsta nė viena

Visos mes tokios skirtingos - vienos išsiskiriame nepaprastu humoro jausmu, kitos ypatinga empatija, trečios išmintingumu, o ketvirtos ne tik turi daugybę puikių asmeninių savybių, bet ir yra nuostabiai gražios. Žinoma, grožis be galo subjektyvus suvokimas...

Vis dėlto egzistuoja vienas merginų tipas, išsiskiriantis ypatingu grožiu. Tai... DVYNIŲ ženklo atstovės. Dvynės tiki, jog ne veido bruožų visuma ar atletiška figūra lemia tikrąjį grožį. Nors Dvynės merginos žino, kaip svarbu puoselėti savo išvaizdą, išorinį grožį, jos niekada nevirs tuštutėmis lėlytėmis, kurioms rūpi vien tik išorinis pavidalas. Jos tikrai nepasiliks makiažo, plastinių operacijų, gražių drabužių ar aksesuarų pasaulyje, nes žino, jog tikrasis žavesys yra charizmatiškumo, bendravimo ir būdo visuma.


Šią sampratą nuo mažumės išsiugdžiusios merginos žino, kad tikrasis grožis slypi ne blizgučiuose. Dvynės dažniausiai yra gamtos apdovanotos labai ryškais veido bruožais - putlesnėmis lūpomis bei išraiškingomis akimis, ne tai lemia, jog jos pirmiausia traukia žvilgsnius. Jų gimusių merginų plaukai - itin sveiki, todėl atidi priežiūra jų grožiui išlaikyti nėra būtina. Dvynės patraukia žvilgsnius savo ryškumu - juoda spalva nėra jų mėgstamiausia, jos dievina rengtis ryškiai ir nevengia atkreipti dėmesio. Tai itin traukia priešingą lytį, kuriai jau yra pabodusi pilkuma.


Dvynės taip pat dažniausiai yra drąsios, kalbios, joms nesunku parodyti susižavėjimą ar dėmesį, jos nėra tylenės. Natūralus, įgimtas grožis ir jų nepaprastas bendravimas lemia, jog jos vertos gražuolių titulo. Daugelį tiesiog pakeri, kokios be galo žavios, išmintingos, tačiau kartu labai paprastos ir žemiškos yra šios merginos.

Tiesa, kūno grožis - vienas svarbiausių dalykų šių merginų gyvenime, todėl jos neapsileidžia ir nesėdi namuose apsikabinusios traškučių pakelį. Būtent savo puikiomis kūno formomis jos žavi aplinkinius. O ir visai nevengia pasipuikuoti savo grožiu - dažnai šneka apie savųjų kūno formų puoselėjimą, makiažo ar šukuosenų atlikimą. Vis dėlto nėra įkyrios gražuolės ar pamaivos. Jos tvirtai žino, jog yra gražios, tačiau naudojasi ne savo grožiu, o prigimtinėmis proto savybėmis. Tai gražių ir protingų merginų komplektacija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis