3 Zodiako ženklai, su kuriais būtina atsarga: jie meluoja ir neraudonuoja

Ne paslaptis, jog net labiausiai patyręs melagis, sakydamas netiesą, išsiduoda: savo elgesiu, kalbėjimo tonu, išraiškomis ar gestais. Bėda tik ta, kad mes neatkreipiame dėmesio į melagių kūno kalbą. Dažnai bendraudami su žmonėmis, mes per mažai dėmesio skiriame kūno kalbai, girdime tik tai, ką sako lūpos, o žodžiai labai lengvai gali mus… apmulkinti.

JAUTIS. Didelė melo tikimybė! Jautis greičiausiai gimė su stulbinančius gebėjimu meluoti tiesiai į veidą, net kai žino, kad tai visiška nesąmonė, arba kai nori kažko, nieko už tai nemokėdamas. Todėl visada Jaučio žodžius vertink atsargiai, jeigu jis sako: „Neverta jaudintis! Viskas bus gerai!“, „Aš nesielgiu negarbingai“, „Išeinu penkioms minutėms“ ar „Labai tau ačiū, man tai patinka!“. Jaučiai meluoja ne tik tada, kai jaučia, kai reikia meluoti - kartais jiems kyla noras sumeluoti net tada, kai prasmės tam visai nėra. Vertėtų atminti - melo kojos trumpos, todėl prisimelavusi tikrai nesijausi gerai.


MERGELĖ. Mergelėms nepatinka akivaizdus melas, tačiau šio Zodiako ženklo atstovai gali būti dideli apgavikai. Išgirdusi tavo prašymą paskolinti pinigų Mergelė gali imti pasakoti, kad pati yra paskendusi skolose ir visai jų neturi, o kai jos spintoje pamatysi ką tik nupirktus naujus drabužius ar technikos žaisliukus, gali pulti pasakoti, kad „visa tai buvo išpardavime“. Meluodamos Mergelės atsakydamas į jūsų klausimą neretai vartos jūsų klausimo žodžius. Pvz. „Ar valgei šiandien pyragą?” atsakymas: „Ne, šiandien pyrago nevalgiau". Mergelės žino, kad didesnė tikimybė, jog trumpesni ir paprastesni sakiniai yra teisybė. Ilgi ir komplikuoti dažniau išduoda melą. Gana dažnai Mergelės kalboje gali atsisakyti įvardžių ir kalbėti labai monotoniškai.


ŠAULYS. Šaulys - ganėtinai tiesmukas, tačiau kai kalbame apie melą, jis šią savybę padeda giliausiame asmenybės spintos stalčiuje. Jis žino, kaip meistriškai apsukti ką nors aplink pirštą, mat labai puikiai meilintis, sakyti komplimentus. Dažnu atveju Šaulys nė nemano taip apie žmogų, tačiau siekdamas naudos jis pamina visus principus. Šaulys dažniausiai yra užsimaskavęs melagėlis - niekas net negalėtų įtarti, jog šis atviras, tiesus ir nuoširdus žmogus galėtų meluoti. O gali, ir, dažniausiai, labai sėkmingai tai daro. Kaip manote, kodėl Šauliui dažniausiai taip sekasi gyvenime?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis