5 sudėtingiausio charakterio merginos pagal Zodiaką

(1)

Abejingumas, šaltumas, nejautrumas, valdingumas, pernelyg didelis dvejojimas - visos šios savybės gali būti priskirtos norint apibūdinti sunkų charakterį. Nors Zodiako ženklai apačioje turi aibę puikių savybių, vis dėlto būtent jų charakteriai apibūdinami kaip vieni sunkiausių. Kodėl?


Avinas. Jei gimei po šio Zodiako ženklu, tikėtina, esi per daug valdinga. Nemoki susitvardyti ir palaikyti liežuvio už dantų, todėl dažnai įsakinėji kitiems. Esi per daug kritiška kitų žmonių atžvilgiu - dažnai lepteli kažką, kas kitą žmogų gali įskaudinti. Vis dėlto savyje talpini daugybę teigiamų savybių - apsukrumą, pasitikėjimą savimi, mokėjimą pakovoti už save, stabilumą, konkretumą.


Jautis. Mergina, gimusi po Jaučio ženklu, dažniausiai aplinkinių akiai yra draugiška ir komunikabili. Tačiau už to slypi klasta - prisidengusios geručių mergaičių įvaizdžiu jos gana dažnai planuoja įvairius sąmokslus. Ypatingai griežtai ar klastūniškai jos gali pasielgti su žmonėmis - priešais. Tiesa, Jautės elgiasi klastūniškai tikrai ne su visais - jos už vis labiau myli savo artimuosius, todėl jokiu būdu negalėtų jų nuskriausti ir iš jų pasipelnyti. Vis dėlto jei kalbėsime apie kitus asmenis - šio Zodiako ženklo atstovės, jei šie joms nebus geri, gali net labai įskaudinti.


Liūtas. Nors esi be galo talentinga, turi aibes draugų, esi mylima, gana dažnai manai, jog esi viršesnė už kitus, todėl jautresni už tave gali nukentėti dėl to. Kai esi santykiuose, dažnai nori viską kontroliuoti, seki kiekvieną vaikino žingsnį. Kartais pati nesuprasdama daug giriesi aplinkiniams. Dažnai trokšti būti dėmesio centre, tai gali erzinti kitus. Kartais kritiškai žiūri pati į save, nors iš šalies atrodai pasitikinti savimi, viduje turi baimių. Esi ta, kuri mėgsta apkalbėti kitus, ir patikėk, gali būti, jog apie tai jau sklinda gandai.


Ožiaragis. Pasižymi kantrybe, tačiau kartu visą gyvenimą rizikuoji prastovėti vienoje vietoje. Tu visuomet lauki progos, tačiau nesi ta, kuri imasi veiksmų. Dažnai atidedi svarbius darbus - padarysiu rytoj, poryt ar kitą savaitę. Labai daug laiko sugaišti darydama darbus, kurie nėra vertingi. Būtent todėl dažnai pamiršti skirti laiko tiems, kurie jo labiausiai nusipelnė - artimiesiems, draugams. Tau trūksta pasiryžimo - greitai užsidegi, tačiau gana greitai ir meti veiklas šalin. Turi nemažai talentų, tačiau jų neišvystai, nes nuolat randi priežasčių patinginiauti.


Vandenis. Nors Vandenės - unikalios, be galo gabios merginos, kartais jos gali būti šaltakraujiškos, ypač kalbant apie santykius. Būtent šio Zodiako ženklo atstovės jausmų fronte sukelia audras, kokių reta ir kaip niekad dažnai įskaudina savo mylimuosius. Jei nors viena partnerio savybė Vandenėms pradeda neįtikti, jos tuoj pat siekia jį sumenkinti. Jei partneris nesikeičia - Vandenės staigiai pradeda ieškoti to, kuris galėtų tai kompensuoti. Vandenė nėra ta, kuri intrigas kelia viešai, priešingai, ji veikia tyliai ir apgalvotai. Dėl to daugeliui sunku pasitikėti ja.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis