3 Zodiako ženklai, kurie supykę greit neatleidžia: neverta jų erzinti

Ir kuriai iš mūsų nepasitaikė, jog dėl artėjančių raudonųjų dienų pačios to nenorėdamos apšaukėme geriausią draugą, sukėlėme bereikšmį konfliktą su mylimu vaikinu ar, visai aptemus protui, troškome, jog viskas aplinkui tiesiog sprogtų?

Avinas. Gana sunkiai su pykčiu susidorojantis Zodiako ženklas yra... Avinas. Avinai, nors iš pažiūros atrodantys stiprūs ir gebantys atlaikyti nemažą spaudimą, iš tiesų yra tie, kuriems sunkoka susivaldyti tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Avinus labai lengva įerzinti, todėl jie neretai jaučiasi pykdomi aplinkinių. Iš tiesų, visas susierzinimas kyla jų galvose ir dažniausiai dėl absoliučių menkniekių, pavyzdžiui, kai kas nors nepatenkina jų įgeidžių ar netyčia padaro tai, dėl ko Avinai susinervina. Vis dėlto tai tik mažutė Avinų asmenybės dalelė, kurią kompensuoja aibė kitų nuostabių savybių.


Liūtas. Liūtai, nors atrodo visuomet linksmi, energingi, namuose dažnai gali erzintis. Juos gali ne juokais suerzinti ir jų namuose netyčia svečio sudaužytas puodelis, ir staiga prapliupęs lietus, kai šie neturi skėčio. Jei dauguma žmonių į šias situacijas reaguoja su šypsena veide ir stengiasi gyvenimo grožio nesigadinti dėl menkniekių, Liūtai, deja, į visa tai žiūri pro pykčio prizmę. Tai - pykčio sukeltas elgesys bei mintys, kurie susiję ne vien su PMS sindromu. Jų artimieji jau susitaikė su šia piktuolių gamtos dovana, tačiau tiems, kurie gerai jų nepažįsta, tokios pykčio audros gali sukelti neigiamus jausmus ar net ne juokais išgąsdinti. Vis dėlto Liūtai geba su šia savybe puikiai susidoroti ir jos nedemonstruoti, jei nėra tam pagrindo.


Ožiaragis. Kuo gi nusikalto geraširdingieji Ožiaragiai? Tiesa ta, jog šio Zodiako ženklo atstovai ganėtinai pavydūs, todėl santykiai su jais gali reikšti tikrą pražūtį, ypač, kai kyla situacijų, susijusių su pavydu. Pavydūs ir pykčio apimti Ožiaragiai - patys agresyviausi ir nuožmiausi, todėl gali sukelti tokias situacijas, dėl kurių po to labai gailėsis. Kaip bebūtų, Ožiaragiai taip pat nestokoja puikios nuotaikos, optimizmo ir humoro jausmo, todėl nepaisant Ožiaragius apnikančių pykčio audrų, gyventi su jais įmanoma ir net yra be galo smagu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis