5 merginos pagal Zodiaką, kurioms greičiausiai prognozuojamos vestuvės

Vienos apie vestuves svajoja jau nuo to laiko, kai pirmą kartą vestuvine suknele aprengė lėlę - barbę, kitos baidosi rimtų įsipareigojimų ir net neketina anksti tuoktis. Jei iš vis tuoktis... Kaip bebūtų, yra penki Zodiako ženklai, kuriems prognozuojamas greičiausias šeimyninis gyvenimas. Ar radai savąjį?

VĖŽYS. Šios merginos - ypatingos. Vėžiukės - itin jausmingos asmenybės, kurios tiesiog spinduliuoja moteriškumą bei eleganciją. Nuo pat jaunų dienų Vėžiukės augo apsuptos vyriškosios lyties dėmesiu, nes Zodiakas joms dovanojo jei ne nuostabią išvaizdą, tai gebėjimą su vaikinais elgtis taip, jog šie jomis žavėtųsi. Vis dėlto Vėžiukės labai atidžiai pasirenka savo gyvenimo partnerius ir toli gražu ne su kiekvienu pradeda kurti ryšius. Tai vienos atsargiausių merginų, kurioms nėra lengva įsileisti vaikiną į gyvenimą, tačiau kai tai padaro, sukuria ilgalaikius, tvirtus bei pasitikėjimu grįstus santykius.


LIŪTAS. Iš pažiūros karingos ir nuožmios Liūtės viduje slepia švelnų charakterį. Tiesa ta, jog Liūčių Zodiakas asmenybėms perduoda santykių sėkmę. Daugelis Liūčių jau nuo pat vaikystės kuo puikiausiai gali nupiešti būsimų tuoktuvių scenarijų, todėl kuo aiškiausiai įsivaizduoja šalia savęs esantį partnerį. Į daugelio Liūčių gyvenimus meilė žengia labai anksti - jos žmonomis bei mamomis tampa palyginus ankstyvame amžiuje, todėl visai gali būti, jog šiais metais tarp Liūčių bus daugybė nuotakų.


SVARSTYKLĖS. Jų gerbėjų ratas visada išliks platus. Nuo vaikinų gatvėje iki internetinėje pažinčių svetainėje sutiktos simpatijos - bus sunkoka išsirinkti, jei esi vieniša ir trokšti naujų jausmų. Svarstyklės pasižymi išskirtiniu bendravimu, kuris gali pritraukti bet kokio tipo vaikiną - joms tereikės išsirinkti, kokį vyriškosios lyties atstovą rinktis. Galimas variantas, jog gana greitai nuspręsi nestoviniuoti vienoje jausmų stotelėje, o keliausi tolyn ir net ištekėsi, tad laukti tikrai yra ko.


OŽIARAGIS. Beveik visos Ožiaragės be išimties yra optimistiškos bei linksmos. Ožiaragės - žinančios, ko nori gyvenime ir pasiryžusios tai gauti. Gal todėl Ožiaragėms taip sekasi santykių sferoje, jos nesimėto ir neeksperimentuoja. Kuo puikiausiai žinodamos savo idealą jos dažniausiai siekia jo ir... joms pasiseka! Galbūt tą lemia sėkmė, gal - puiki karma, tačiau didelė tikimybė, jog Ožiaragėms santykių sferoje globoja joms suteiktas Zodiakas.. Didžiulis šansas, jog gana greitai viena iš Ožiaragių matuosis vestuvinę suknelę!


VANDENIS. Vandenės - iš prigimties šarmingos asmenybės, kurios savo charizmatiškumą panaudoja siekiant savų tikslų. Vienas jų - geidžiamas partneris, kurio pasiekimui Vandenės pasitelkia visas įmanomas priemones. Vandenės yra tos, kurioms visi keliai atviri. Ypač, į vaikinų širdis. Jos geba ne tik puikiai flirtuoti, bet ir žavėti sava išmone, intelektualumu bei puikia iškalba. Tai vienos intelektualiausių merginų, kurios savo protiniais gebėjimais dažniausiai sužavi priešingą lytį. Ir, beje, yra linkusios kurti ilgalaikius santykius, kurie jau šiais metais gali virsti kai kuo nuostabiu - vestuvėmis ar sužadėtuvėmis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis