5 pačios protingiausios merginos pagal Zodiaką

(3)

Kaip ir asmenines savybes bei charakterio bruožus, profesinius gebėjimus taip pat gali lemti Zodiakas. Tiesa, ne visiems jis suteikė tiek daug protinių sugebėjimų bei motyvacijos mokytis, kaip asmenybėms, gimusioms po šiuo Zodiako ženklu.

AVINAS. Jei peržvelgtume sėkmingiausių bei daugiausiai uždirbančių pasaulio žmonių gimimo datas, daugiausiai jų yra gimę būtent po šio Avino ženklu. Sutapimas? Tikrai ne - šis Zodiako ženklas sufleruoja, jog žmogus yra ne tik linkęs pirmauti profesinėje srityje, bet ir turi atitinkamų gebėjimų greitai apdoroti informaciją bei ją panaudoti tinkama linkme. Likimas lėmė, jog šis Zodiako ženklas yra gabus tiek humanitarinei, tiek tikslinei pakraipai, todėl jau mokantis pradinėje mokykloje jis linkęs rinkti vien puikius balus. Įgimta šio Zodiako ženklo energija leidžia jiems tapti vienareikšmiškais lyderiais ir lavinti vadovavimo gebėjimus nuo ankstyvo amžiaus.


VĖŽYS. Vėžiukės dažniausiai renkasi humanitarinę pakraipą, pasirinkusios tikslinę taip pat neprašaus pro šalį - jų rezultatai bus tokie geri, jog daugelis net stebėsis, kaip be korepetitoriaus pagalbos galima gauti tokius puikius balus.

Tiesa, turėtum atminti, jog sėkmė tavęs neaplankys, jei įvairių atsiskaitymų ar darbinių užduočių pasiruošimui skirsi tik vieną dieną prieš atsiskaitymą. Fortūna tave be abejonės aplankys, jei pradėsi ruoštis bent kelioms, o geriausia - savaitei prieš atliekant kokią nors užduotį. Nors dažniausiai viską puikiai įsidėmi paskaitose ar darbo susirinkimuose, todėl nematai reikalo vėl ir vėl kartoti tą pačią informaciją, tik truputis atidumo, susikaupimo bei paskirto laiko ir tikrai galėsi džiaugtis geriausiais balais visame kurse.


MERGELĖ. Jei esi gimusi po Mergelių Zodiako ženklu, gali būti rami. Tavasis Zodiako ženklas tau ne tik dovanojo skrupulingumą, preciziškumą, kantrybę dirbant, bet ir gebėjimą kuo puikiausiai koordinuoti bei vadovauti. Esi ta, kuri geba taikyti teorines žinias praktinėje veikloje. Labai greitai įsimeni informaciją ir turi išlavintą atmintį. Daugelis net stebisi tavo gebėjimą savyje sutalpinti tiek daug žinių ir panaudoti jas atitinkamose situacijose. Tiesa ta, jog paprasčiausiai nesiskundi koncentracija, sugebi susikaupti ir įsiminti datas, vardus, skaičius bei įvykius. Mokslinėje srityje esi nepralenkiama, nes daugeliui pristinga ryžto ar gebėjimo užduotis atlikti iki galo, o tu kuo puikiausiai susidoroji su tau skirtais uždaviniais ir niekuomet nepalieki pradėto darbo.


OŽIARAGIS. Ožaragio ženklą globoja Saturnas, todėl šio Zodiako ženklo atstovėms suteikia išvermės ir kantrybės. Iš tiesų, gali iškęsti mėnesių mėnesius besitęsiančius nesusipratimus su mokytojais bei dėstytojais, o egzaminuose, atsiskaitymuose sužibėti taip, jog šie net žagtels. Kadangi esi gimusi po šiuo nuostabiu ženklu, taip pat pasižymi gebėjimu susikoncentruoti į užduotį. Galbūt todėl, kai kiti egzamino metu perdėtai jaudinasi ar žvelgia pro langą, tu dedi visas pastangas ir egzaminui skirtomis valandomis tarsi atsiriboji nuo išorinio pasaulio - svarbiausia esi tu ir tavo protiniai gebėjimai. Puikiai išlaikai egzaminus pernelyg nesistengdama ir, tikėtina, tavęs laukia šauni profesinė ateitis.


ŽUVYS. Žuvys pelnytai tituluojamas mokslo bei technikos ženklu, mat šio Zodiako ženklo atstovai save kuo puikiausiai gali atrasti kaip gabūs tyrėjai, mokslininkai, profesoriai, inžinieriai, architektai, technologijos specialistai. Žuvims lemta siekti profesinių aukštumų ir studijuoti prestižiniuose universitetuose. Todėl jei esi Žuvų ženklo atstovė ir abejoji savo profesiniais gebėjimais ar svarstai, stoti į trokštamą, tačiau daug sugebėjimų reikalaujančią profesiją, nurimk ir drąsiai priimk likimo tau siųstus iššūkius. Esi ta, kuri ateityje gebės susidoroti su visomis įmanomomis profesinėmis kliūtimis. Pasitelkdama savo aštrų protą bei puikius komunikacinius sugebėjimus be abejonės būsi viena iš universiteto lyderių, kuri dominuos tiek mokslinėje veikloje, tiek ir veikloje, susijusioje su laiku po paskaitų.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis