Tobula būsimoji žmona pagal vaikinus: ji gimė po šiuo Zodiako ženklu

(8)

Nors šiandien didžioji dalis vaikinų jauname amžiuje trokšta išsilakstyti ir neplanuoja kurti ankstyvos šeimos, dauguma jų pagalvoja apie būsimą viso gyvenimo moterį. Kaip ji turėtų atrodyti? Kaip elgtis? Kokiomis savybėmis pasižymėti? Anot jų, didelę dalį būsimos žmonos savybių turi mergina, gimusi būtent po šiuo Zodiaku.

Net jei gamta šio Zodiako ženklo atstovėms nesuteikė nuostabių veido bruožų ar moteriškos figūros, šios merginos padarys viską, jog atrodytų nepakartojamai. Tai paslaptingosios OŽIARAGĖS, kurios tiesiog spinduliuoja magija. Gražios tiek vidumi, tiek išore - kilnios, taurios, išlaikančios paslaptį, subtilios, tačiau kartu mėgstančios dėmesį ir gebančios jį pelnyti. Terminas graži ir protinga moteris atspindi Ožiarages - jos geba būti švelnios, išlaikančios moteriškumą, bet kartu gali pastovėti už save, apginti savo poziciją ir išlaikyti tvirtumą.


Ar esate matę nesusitvarkiusią, moteriškumą praradusią Ožiaragę? Tikrai ne. Ožiaragės žino, jog viena iš pagrindinių merginų ar moterų pareigų žemėje - skleisti žavesį. Jos tai daro be priekaištų. Rūpinasi savimi, stengiasi sveikai maitintis, gyvena aktyvų gyvenimo būdą, nepamiršta investuoti į kokybiškas odos priežiūros priemones, nenumoja ranka į burnos higieną ir skoningai rengiasi bei dažosi. Tik pagalvokite, kiek nuostabių garsių merginų gimė po šiuo Zodiako ženklu - nepakartojamoji Monica Belluci, žavioji Nina Dobrev, charizmatiškoji Kate Middleton... Ir tai tik dalis nuostabių moterų, gimusių būtent po šiuo Zodiaku.


Žavi ne tik išorinis Ožiaragių pasaulis. Vidinis yra turiningas bei taurus. Kadangi Ožiaragės pasitiki savimi, nekompleksuoja ir drąsiai žengia gyvenimo keliu, jos keri priešingos lyties atstovus. Tai tobulos išvaizdos ir stipraus charakterio derinys, kuris atitinka tikrąjį moteriškumą. Ožiaragės savo vidinį pasaulį stengiasi puoselėti skaitydamos knygas, stebėdamos peno dvasiai suteikiančius filmus, užsiimdamos atpalaiduojančia veikla, vydamos šalin stresą. Ožiaragės žino, jog suvyriškėjusios moterys prarandą savo esybę, todėl kai jaučiasi pavargusios, nevertinamos ar engiamos, tuoj pat ką nors keičia. Turbūt todėl joms pavyksta visuomet išlikti energingoms - jos puikiai suvokia poilsio svarbą ir žino, kokią galią jis turi. Pailsėjusios jos tampa kur kas gyvybingesnės bei linksmesnės.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis