4 Zodiako ženklai, su kuriais Skorpionės jaučia ypatingą ryšį

Skorpionai - vienas ryškiausių, emocianaliausių, gudriausių ir neprilygstamiausių Zodiako ženklų. Vieną kartą susipažinusi su Skorpione, neužmirši jos ilgai. Galbūt turi ją ir savo draugių gretose? Tuomet, tikėtina, esi vienas iš Zodiako ženklų, kurie puikiausiai sutaria su Skorpionais:

SKORPIONAS ir JAUTIS. Jaučiai - be galo užsispyrę ir principingi žmonės, kuriems neretai sunkoka bendrauti su aplinkiniais, prisitaikyti prie jų. Skorpionas turi tvirtas pozicijas visais gyvenimo atvejais, todėl išlaikyti draugystę neretai jiems tampa sunki užduotis. Laimei, Jautukės turi Skorpionės - jas visapusiškai palaikančias drauges, kurios nors neretai viską rėžia tiesiai šviesiai, yra be galo mylinčios. Jautukės pasižymi ištikimybe ir atlaidumu, todėl gali ateisti net ir skaudžiausius žodžius ar priimti tiesmuką kritiką. Šių Zodiako ženklų ryšys - tikra mistika. Iš pažiūros jos gali ir nesutarti, bet jų draugystė tikra ir nuoširdi.


SKORPIONAS ir SVARSTYKLĖS. Tai patikrinta sąjunga, mat dažniausiai Skorpiono ir Svarstyklių interesai sutampa. Ši sąjunga tiesiog ideali kelionėms, ilgiems žygiams ar paprasčiausiam kavos gėrimui mieste. Skorpiono ženklo atstovės be galo pasitiki Svarstyklėmis, o šios, savo ruožtu, pasitiki Skorpionėmis. Tiesiog tobulas, tarpusavio pasitikėjimu grįstas duetas! Iš pažiūros tai dvi niekuo nepanašios asmenybės. Galbūt vien tuo, jog yra drąsios ir mėgstančios bendravimą. Vis dėlto kai šios dvi merginos susitinka, jos negali nustoti viena kita žavėjusios.


SKORPIONAS ir ŠAULYS. Šaulės spinduliuoja šilumą, kurios taip trūksta Skorpionėms, o Skorpionės savyje talpina begalinį pasitikėjimą savimi, kurio neretai trūksta Šaulėms. O keisčiausia yra tai, jog šie su Zodiako ženklai beveik niekuomet nekonfliktuoja. Priešingai, ginčus užgesina greitai, kol šie dar neįsiliepsnojo. Tai tobula sąjunga bendriems projektams ir kelionėms. Dievinančios pramogas, nuotykius bei nesustojančios plepėti apie viską ir apie nieką - tokios yra šios draugės. Tiesa, blizgantis popierėlis slepia giliausias šių draugių paslaptis ir tik viena kitai šios merginos jas patiki.


SKORPIONAS ir VANDENIS. Kažin, ar galima būtų rasti smagesnį ir nuoširdesnį draugių duetą... Ši draugystė - nebūtinai amžina, tačiau išskirtinė ir atnešanti nuotykius, kuriuos atmintyje norisi saugoti ilgai. Nors Skorpionės - vienos aršiausių bei valdingiausių, šalia linksmųjų Vandenių jos pamiršta savo griežtumą ir tampa atsipalaidavusiomis bei smagiomis. Šis draugių duetas neretai gali į visus žiūrėti iš aukšto, tačiau būkime atviri - jos turi teisę. Protingos, gabios, gražios, talentingos ir įvaldžiusios iškalbos meną - dar reikėtų paieškoti tokios šaunios merginų bendrystės. Tiesa, vos vienas kivirčas, ir jų draugystės siūlas gali nutrūkti. Saugokite ją!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis