5 pačios gražiausios merginos pagal Zodiaką

(3)

Grožis - be galo subjektyvus terminas. Viena aišku - jis jau seniai neapima vien tik išorinio grožio. Į sąvoką grožis taip pat įeina ir vidinis žavesys, charizmatiškumas, gebėjimas bendrauti, pritraukti, magnetizuoti.... Štai pačios žaviausios merginos pagal Zodiako ženklus:

DVYNĖS. Dvyniai dažniausiai pasižymi išskirtiniu stiliaus pojūčiu - jie puikiai žino savo figūros privalumus bei trūkumus, todėl visada puikiai atrodo. Dvyniai nemažai laiko praleidžia parduotuvėse - jiems sunkoka išsirinkti aprangą, tačiau dažniausiai jie savo išskirtiniu stiliumi sudaro nemenką įspūdį. Dvyniai dievina gardžius kvapus, todėl neišeitų iš namų nepasikvepinę. Tai - dar viena priežastis gerėtis Dvyniais. Be to, šis Zodiako ženklas iš kitų išsiskiria ir tuo, jog yra apdovanotas puikiomis manieromis, kurios aplinkinius labai žavi.


LIŪTĖS. Liūtai, nepaisant jų iškirtinės charizmos, dažniausiai yra gamtos apdovanoti labai ryškais veido bruožais - putlesnėmis lūpomis bei išraiškingomis akimis. Liūčių plaukai - itin sveiki, todėl atidi priežiūra jų grožiui išlaikyti nėra būtina. Liūtės patraukia žvilgsnius savo ryškumu - juoda spalva nėra jų mėgstamiausia, jos dievina rengtis ryškiai ir nevengia atkreipti dėmesio. Tai itin traukia priešingą lytį, kuriai jau yra pabodusi pikuma. Todėl jei gatvėje matai spalvingai ir drąsiai apsirengusį žmogų - tikėtina, tai yra Liūtas.


SVARTSYKLĖS. Svarstyklės iš prigimties yra labai judrios ir aktyvios, todėl nevengia pasportuoti, gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Kūno grožis - vienas svarbiausių dalykų Svarstyklių gyvenime, todėl jos neapsileidžia ir nesėdi namuose apsikabinusios traškučių pakelį. Būtent savo puikiomis kūno formomis jos žavi aplinkinius. O ir visai nevengia pasipuikuoti savo grožiu - dažnai šneka apie savųjų kūno formų puoselėjimą, makiažo ar šukuosenų atlikimą. Žodžiu, tikros dailaus kūno garbintojos...


ŠAULĖS. Šauliai - ganėtinai svajingos asmenybės, tačiau savo laisvumu ir atsipalaidavimu sukuria kiek bohemišką, tačiau patrauklų stilių. Pavelti plaukai, įplyšimas džinsuose - tokios, atrodo, netinkamos geram įvaizdžiui detalės Šaulius išskiria iš kitų ir padaro patrauklius. Šaulės merginos pasižymi rafinuotu stiliaus pojūčiu, nevengia pasipuošti, kai tam yra proga. Merginos dažnai dažosi lūpas raudonai, o tai atkreipia kitų dėmesį. Šauliams taip pat būdingas noras visiems įtikti, todėl daugeliui jie atrodo teigiami ir žavūs asmenys.


VANDENĖS. Vandeniams gamta dovanojo ne tik puikų, taikų charakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Vandenio ženklo atstovėms visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose - užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą. Vandeniai dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis. Vandeniai visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui Vandeniai atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, todėl į juos norisi žiūrėti ir žiūrėti.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis