2019 m. ieškok vaikinų, gimusių po šiais 3 Zodiakais - jie suteiks didžiausią laimę

Ką tik įžengėme į 2019 metus. Neturinčioms poros merginoms nejučia iškyla klausimas: ar šiais metais pavyks susirasti antrąją pusę? Jei taip, kada, kokiomis aplinkybėmis ir koks jis bus? Vienišėms patariame pasikliauti astrologija ir sužinoti, kokie vaikinai bus linkę mylėti visa širdimi ir pasižymėti ištikimybe.

VĖŽYS. Vėžys - tiesiog tobulas partneris. Savyje jis talpina daugybę gerų savybių. Taip, neretai Vėžys gali būti kiek lėtokas, nerangus, tačiau jei ieškai partnerio, kuris atsiduotų santykiams visa širdimi, Vėžys bus būtent toks. Vėžiai santūrus, tačiau kartu neieškantys žodžio kišenėje ir sugebantys pralinksminti, tad pasimatymai su Vėžiu tikrai nebus nuobodūs. Beje, Vėžiai dažniausiai patys pirmi puola organizuoti susitikimus, mat yra linkę viską suplanuoti iki menkiausių smulkmenų.Vėžiai unikalūs dar ir tuo, jog tiesiog dievina daryti staigmenas. Romantiškos vakarienės, mielos žinutės, išvykos į kurortus - su Vėžiais patirsi tai, apie ką seniai svajojai. Žinoma, Vėžiai labiau tinkami ramesnį gyvenimo būdą mėgstančioms merginoms, tačiau šio Zodiako ženklo atstovai puikiai geba prisitaikyti - tiek prie aktyvesnių, tiek prie labiau principingesnių asmenybių.


JAUTIS. Jei kada nors mezgei ryšį su Jaučiu, puikiai žinai, kokie jie ramūs konflikto akivaizdoje. Niekuomet pernelyg nereiškiantys savo nuomonės, vaikinai Jaučiai puikiai geba užglaistyti kilusį ginčą ir nugesinti audras. Todėl trumpalaikių draugysčių Jaučiai netoleruoja - jie trokšta kuo ilgiau išsaugoti santykius ir juos išlaikyti. Jaučiai – ganėtinai sentimentalūs, jie mėgsta saugoti mielus mažmožius (bilietus į pirmą kartu pamatytą filmą, kavinės, kurioje pirmą kartą kartu gėrėt kavą, servetėlę ir t.t.). Taip pat po Jaučio ženklu gimusiems vaikinams vienas svarbiausių dalykų yra šeima. Būtent todėl Jautis vadinamas pačiu šeimyniškiausiu Zodiako ženklu, kuris ganėtinai anksti sukuria savo šeimą. Todėl toms, kurioms galvoje vien vakarėliai, su Jaučiu ne pakeliui.


SKORPIONAS. Vis dar manai, jog po šiuo Zodiako ženklu gimę vaikinai šalti, nejautrūs ir negebantys mylėti? Nors vaikinai Skorpionai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti priekabūs, preciziški ir negebantys atsipalaiduoti dėl gausybės prisiimtų darbų, asmeniniuose santykiuose jie žavi atsidavimu ir geranoriškumu. Įsimylėję Skorpionai padarys viską, jog jų partnerė jaustųsi saugus ir ramus dėl besiklostančių santykių. Jie nesimėto, nekeičia partnerių it kojinių ir už viską labiausiai vertina ištikimybę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis