Didysis JO asmenybės žemėlapis pagal gimimo datą: mylės ar išduos?

Nori sužinoti, kokias asmenybės paslaptis slepia tavo simpatija ar antroji pusė? Vien pažindintis su juo nepakaks, verta žinoti kai ką labai svarbaus apie jo gimimo mėnesį. Surask jo gimimo mėnesį ir skaityk, koks jis yra santykiuose.

SAUSIS


Bendravimo stilius: impulsyvus


Sausio atstovai tiek romantiniuose santykiuose, tiek kitose gyvenimo srityse yra stiprūs lyderiai. Jie dievina spontaniškumą. Jie nesutaria su lipniais ir emocingais žmonėmis. Aplinkinius žmones stebina savo energija, nuoširdumu bei entuziazmu. Tokios savybės neleidžia šio mėnesio atstovams likti be antrosios pusės.


VASARIS


Bendravimo stilius: meilus


Vieni didžiausių šio mėnesio išskirtinumų: malonus bendravimas, rafinuotas skonis ir pastovumas. Nors ir tiki meile iš pirmo žvilgsnio, tačiau į rimtus santykius žiūri santūriai ir įsipareigoti neskuba. Siekdami geriau pažinti žmogų, stengiasi su juo praleisti kuo daugiau laiko. Vasarį gimęs yra mylima ir mylinti asmenybė.


KOVAS


Bendravimo stilius: flirtuojantis


Gimusieji Kovą yra komunikabilūs ir nuoširdūs, todėl užmegzti naujų pažinčių ir susirasti antrąją pusę jiems ne kliūtis. Kovą gimę, kaip ir daugelis kitų, neskuba įsipareigoti. Jiems užtenka paprastos draugystės, kuri palaipsniui pereina prie rimtesnių santykių. Šie žmonės laisvalaikį mieliau leis bare su draugais nei kino teatre ar muziejuje.


BALANDIS


Bendravimo stilius: rūpestingas


Seksualumas ir subtilumas – stiprioji jų pusė. Ilgi ir nuoširdūs pokalbiai po vakarienės, kurią jis tikriausiai ir pagamino, yra mėgstamiausia vėžių pasimatymų dalis. Jie pasiryžę padaryti viską, kad tik neprarastų mylimo žmogaus, todėl niekada nežaiskite su jo jausmais. Jei jį įskaudinsite, susigrąžinti jo pasitikėjimą jumis bus beveik neįmanoma.


GEGUŽĖ


Bendravimo stilius: aistringi


Jų išskirtinė savybė – aistra. Tai padeda gana greitai ir lengvai užmegzti naujas pažintis. Ne paslaptis, kad darbe jie mėgsta būti garbinami ir nuolatos giriami už atlikus darbus, bet romantiškuose santykiuose jie tikisi lygybės ir nenori, kad visas dėmesys būtų skiriamas tik jiems. Lojalumas ir ištikimybė – tai bruožai, kuriuos jie itin vertina.


BIRŽELIS


Bendravimo stilius: mąstantis


Jie yra plačiai žinomi kaip perfekcionistai. Jei jau jiems patikėjote atlikti kokią nors užduotį, tai galite tikėtis geriausio rezultato. Toks charakterio bruožas ne visada yra teigiamas. Išsikelti aukšti standartai trukdo susirasti sielai artimą, antrąją pusę. Bet jei mėgsti sportą ir sveiką gyvenimo būdą, tai turi didelę galimybę „užkariauti“ jų širdį.


LIEPA


Bendravimo stilius: meilus


Liepą gimę, ko gero, yra vienos romantiškiausi. Meilė jiems yra didžiausia vertybė, todėl jie yra laimingi, turėdami antrąją pusę. Su jais reikia elgtis atsargiai, nes kartą praradus pasitikėjimą, gali būti sunku jį vėliau susigrąžinti. Su jais susidraugauti yra gana lengva – jie paprasti ir perdėtai aukštų reikalavimų nekeliantys žmonės. Jei jau galvoji, kokia aplinka tinkamiausia pirmam pasimatymui su jais, tai neabejotinai turėtų būti megstamiausios grupės koncertas.


RUGPJŪTIS


Bendravimo stilius: gundantis


Jie yra aktyvūs žmonės. Sugeba prakalbinti net ir labiausiai savyje užsiskleidusius žmogučius. Mėgsta, kai pirmasis pasimatymas vyksta pagal numatytą planą, myli stipriai ir mylisi aistringai. Jų antra pusė turi būti labai lanksti asmenybė, kad prisitaikytų prie itin didelių nuotaikų svyravimų.


RUGSĖJIS


Bendravimo stilius: drąsus


Rugsėjį gimę – optimizmu trykštančios asmenybės. Juos nuolatos supa mylintys draugai ir šeimos nariai. Jie yra vieni iš ištikimiausių, priešingai nei teigia paplitę klaidingi stereotipai. Nepaisant to, juos labiausiai žavi nenuspėjamumas ir naujos patirtys. Todėl gerai apgalvokite, kaip turėtų atrodyti pirmasis pasimatymas su šiuo juo – jis turėtų būti išskirtinis, dvelkiantis naujais įspūdžiais ir nenuobodus.


SPALIS


Bendravimo stilius: įsipareigojantis


Tikriausiai vienos iš sudėtingiausių asmenybių yra spalį gimę. Į santykius jie žiūri atsakingai ir rimtai. Jei jau nepatikai jam iš pirmo karto, bandyti dar kartą jam įtikti yra laiko švaistymas. Jie laikosi savo įsitikinimų bei nuomonės. Beje, jis tau tai leis suprasti, ką apie tave galvoja.


LAPKRITIS


Bendravimo stilius: neįprastas


Lapkritį gimęs – novatoriška ir nepriklausoma asmenybė. Pirmojo pasimatymo metu vertėtų elgtis atsargiai, nes įsipareigoti rimtiems santykiams vandenis neskuba. Bet tai nereiškia, kad šio mėnesio atstovų reikia vengti. Jie gali būti labai rūpestingi, ištikimi ir romantiški partneriai. Kol santykiai taps rimtesni, teks palaukti. Jie stengiasi kuo geriau pažinti žmogų. Nenustebkite, jei kartais jų poelgiai gali pasirodyti neįprasti.


GRUODIS


Bendravimo stilius: kūrybingas


Gruodį gimę turi didelę širdį, todėl nieko keisto, kad yra mylintys ir be galo rūpestingi žmonės. Visko matei ir atrodo, kad niekas nebenustebins? Klysti, nes žuvys turės siurprizų. Jų vaizduotė beribė. Susirasti antrąją pusę jiems nėra sunku.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis