Tavo asmenybės paslaptis atskleis medis pagal tavo Zodiako ženklą

Žiūrėdama į medžių viršūnes vasarą vargu ar susimąstei, koks medis esi pagal gimimo datą. Kvapnusis alyvmedis? Galingasis ąžuolas? O gal vėjo nubučiuota pušis? Paskaityk, koks medis tau lemtas pagal horoskopą:

AVINAS. Ąžuolas - ąžuolai pasižymi ryžtingumu, yra ištikimi partneriai, draugai, tačiau neapkenčia agavysčių ir melo. Ąžuolai labai valingi, jiems nesunku laikytis režimo. Jiems patinka stabilus, nemėgsta permainų. Tai individualistai, tačiau nėra užsidarę namuose. Jie trokšta pažinčių, veiksmo. Klevai pilni įvairiausių idėjų, tačiau neretai užstringa jas realizuodami. Jiems patinka dėmesys, kai apie juos yra šnekama.


JAUTIS. Riešutas - riešutai nėra tie, kurie ilgai galvoja prieš pasakydami. Jie ganėtinai uždari, santūroki, tačiau turi artimą draugų ratą. Jie pasikliauja tik patys savimi, niekas kitams jiems neįsakys, kaip gyventi. Riešutai pritraukia kitų dėmesį savo bendravimu, iš pažiūros atrodo laisvi, atsipalaidavę, tačiau giliai viduje yra labai jautrūs, tai žino jų artimieji. Jiems svarbu įsipareigojimai, laisvų santykių jie nesupranta.


DVYNIAI. Šermukšnis - turi labai gerą skonį, tačiau esi kiek egocentriška. Esi kiek išranki ir reikli - su bet kuo nebendrausi. Būtent dėl to tavo draugų ratas dažniausiai ribotas. Tau būdingas teisingumo jausmas, esi puiki diplomatė. Puikiai kalbi auditorijai, reikalauji nemažai erdvės, nes esi labai energinga ir guvi.


VĖŽYS. Skroblas - skroblas labai atsakinga asmenybė, kuri vertina stabilumą, ramybę. Jie visuomet laikosi tvarkos, paiso įstatymų ir dažniausiai svajoja apie garbę, pripažinimą. Esi ta, kuri visuomet nori aiškumo. Tau svarbu, kokį gyvenimo partnerį pasirinkti ar kur gyventi. Esi ganėtinai jausminga, tačiau slepi savo jautrią sielą po kietais šarvais.


LIŪTAS. Lazdynas - iš pažiūros atrodai trapi, tačiau viduje esi itin stipri asmenybė, kuri gali kalnus nuversti. Gali būti ir gera, ir bloga - viskas priklauso nuo tavo nuotaikos. Jei žmogus tau patinka, jis taps tavo geriausiu draugu, tačiau jei ne - jo laukia bėdos.


MERGELĖ. Figmedis - figmedžiai yra jautrūs, jie turi nemažai kompleksų, nors ir puikiai juos maskuoja. Labai sunkiai reaguoja į nesėkmes, greitai palūžta. Yra pilni idėjų, tačiau jų įgyvendinimams trūksta drąsos.


SVARSTYKLĖS. Obelis - obelys yra jausmingos, sentimentalios, gali ir paskutinį duonos gabalą atiduoti savo draugui. Jos nekuria planų į tolį, gyvena šia diena ir džiaugiasi kiekviena akimirka.


SKORPIONAS. Bukas - dievini idealizmą, viskas visuomet turi būti pagal tavo norus ir pageidavimus. Esi ganėtinai nedosni, tačiau sugebi puikiai save realizuoti įvairiuose srityse. Spinduliuoji grožį, tačiau visai nesistengi dėl savo išvaizdos. Gana skaudžiai išgyvenimo likimo tau siųstas nesėkmes, jautriai reaguoji į daugelį dalykų. Esi linkusi moralizuoti, patarinėti kitiems, dėl to daugelį gali kiek nuvarginti.


ŠAULYS. Alyvmedis - esi labai optimistiška, net ir sunkiausiais momentais nepalūžti. Turi savo originalų požiūrį į gyvenimą, tačiau priimi ir kitų nuomonę. Draugai tave dievina, nes dažnai sugebi jiems teisingai patarti. Esi nepataisoma svajotoja, visada laukianti šiltesnių orų. Aplinkiniams visada palieki gerą įspūdį, moki puikiai bendrauti. Dažnai vengi sudėtingų situacijų, o galbūt tiesiog iš jų išsisuki. Labai anksti tapai savarankiška, nebijai vienatvės.


OŽIARAGIS. Uosis - uosiai visada gaus, ko panorėję ir niekas jiems nesutrukdys. Deja, dėl to kartais kenčia jų artimieji ir kiti žmonės, nes uosiai linkę įskaudinti. Tai gana kaprizingi žmonės, tačiau turi labai lakią vaizduotę. Jie niekada nesipuikuoja, nors dievina meną, prabangą. Jie ne visada su visais yra draugiški. Jie mėgsta gamtą, buvimą malonioje aplinkoje, ramybę.


VANDENIS. Kedras - esi stipri asmenybė, sugebanti prisitaikyti prie aplinkybių. Esi sportiška, išvaizdi, tau svarbus kūno grožis. Dažnai būni impulsyvi, užsidegi kaip degtukas, o tuo neretai ir atbaidai savo gerbėjus, gąsdini savo draugus, šeimą. Daugiau rūpiniesi savimi nei kitais. Dievini keliones, gali būti puiki organizatorė. Nesi vienišė, tačiau puikiai galėtum būti ir viena.


ŽUVYS. Ieva - esi ganėtinai melancholiška, tau patinka ramios aplinkos. Gali apsiverkti be priežasties, tuo sukeldama nerimą aplinkiniams. Dievini meną, įvairias jo šakas, pasižymi išskirtiniu talentu. Ievos dažniausiai svajoja apie patogumų kupiną gyvenimą, tačiau pačios nėra linkusios nė piršto pajudinti. Jos kiek nuobodokos, pilkos, tačiau sugeba sukurti aplink save jaukumą ir jį puoselėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis