Šiai merginai 2019 m. pavydėtinai seksis: ji gimė po šiuo Zodiaku

(3)

Ateinantys Kiaulės metai simbolizuoja sotų ir nerūpestingą, be didelių rūpesčių gyvenimą. Šis simbolis neša žinią - ateinantys metai bus kupini džiugių akimirkų pernelyg nesistengiant dėl savosios laimės ir gerovės. Ypač palaimintos jausis po šiuo Zodiako ženklu gimusios merginos, mat joms ateinantys Kiaulės metai bus itin sėkmingi.

MERGELĖS šiais metais buvo ypatingos - dažnai troško padėti, atidžiai išklausė geriausių draugų, puikiai sutarė su tėvais ar globėjais ir iš tiesų elgėsi taip, kaip norėtų, jog būtų elgiamasi su jomis pačiomis. Mergelės ženklo merginos nusipelnė puikių ir laimę nešančių ateinančių metų, kurie, tikrų tikriausiai bus ypatingi.


Kinų mitologijoje tikima, jog iš praėjusių metų surinkti karminiai taškai persiduoda ateinantiems metams, o taip būtent ir nutiks Mergelės ženklo merginoms. Pirmajame metų pusmetyje joms garantuotas populiarumas - Mergelės skleis šarmą, mažai sielosis ir dažniau džiūgaus, todėl užsitvirtinusios stiprias pozicijas pirmojoje metų dalyje, galės būti ramios antrojoje. Tai gali būti sėkmingai išlaikyti egzaminai, garantuojantys svajonių studijas, naujai atrasta darbo pozicija, kurioje derės profesionalumas bei puikus atlyginimas ar darnūs asmeniniai santykiai, į kuriuos bus investuota nemažai laiko ir pastangų. Ateinantys metai palankūs tiems, kurie nebijos rizikuoti. Mergelės - drąsios merginos, kurios nebijo surizikuoti, išlipti iš komforto zonos. Gali būti, jog 2019 m. joms lems naują lapą profesinėje srityje. Tai gali būti gerai apmokamas darbas, apsigintas mokslinis laipsnis ar net nuosavas verslas! Sumaniosios Mergelės, jei tik gebės pasinaudoti savo ypatybėmis, ateinančiais metais pasieks aukštumų.


Ateinančius 2019 m. šio Zodiako ženklo atstovės turėtų pasitikti su šypsena veide. Jų pirmajame metų ketvirtyje lauks naujos, įdomios pažintys, kurios gali virsti ilgalaikėmis ir labai naudingomis. Kai kurios Mergelės atras naują draugę, kai kurios naują meilę, o kai kurioms pasiseks užmegzti naudingus ryšius profesinėje srityje. Svarbiausia neužsidaryti tarp keturių sienų ir megzti kontaktus - kadangi tai Mergelių metai, jie gali būti labai sėkmingi visomis prasmėmis.


Ar esate pasirengusios visapusiškai turtingiems ir prasmingiems metams, Mergelės?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis