Didysis 12 meilės tipų Zodiakas: sužinok, kuriam priklausai

Yra išskiriama 12 meilės tipų. Deja, ne jie visi lemia laimingą asmeninį gyvenimą - kai kuriems tipams būdinga meilę pernelyg idealizuoti, supaprastinti ar priešingai - hiperbolizuoti ir net sugriauti. Tai bus puiki meilės pamoka, kuri tau padės susipažįstant su savo vidiniu pasauliu.

AVINAS. Tu priklausai UŽVALDANČIOS meilės tipui. Tokia meilė visiškai užvaldo žmogų. Jo mintys, fantazijos dažnai kupinos nerimo, netikrumo, įtampos ir sukasi vien tik apie mylimąjį. Troškimas nuolat matyti mylimąjį labai stiprus, o trukdymai tai pasiekti sukelia daug skausmo. Dažnai pasireiškia jausmų kontrolės netekimas. Susikuriamos įvairios problemos dėl itin intensyvių jausmų, t.y. dažnai pasireiškia pavydo scenos („Kodėl nepaskambinai vakare?“, „Turi laiko draugams, o man ir nebelieka“ ir kt.), prisiimamas aukos vaidmuo („Aš dėl tavęs taip stengiuosi, o tau tai visiškai nerūpi“ ir kt.). Reikalaujama dėmesio, meilės patvirtinimo. Ši meilės forma puiki tuo, jog gali sukurti stabilius, tvirtus santykius, jei poroje abu žmonės nusiteikę tokius kurti. Vis dėlto ji neretai gali labai staigiai baigtis, kai partneris pajaus Avino kontrolę.


JAUTIS. Tu priklausai PARTNERIŠKAM meilės tipui. Dažniausiai partneriška meilė susiformuoja tuomet, kai ilgą laiką būnantys kartu žmonės visiškai apsipranta vienas su kitu. Jie vienas kitą gali suprasti iš pusės žodžio, nes labai gerai vienas kitą pažįsta. Jų meilė pasiaukojanti, dėl vienas kito jie gali nemažai padaryti. Vis dėlto jų santykiuose trūksta ugnelės, įkvėpiančių jausmų. Kita vertus, partneriška meile mylintis žmogus labai stengiasi dėl savo partnerio ir mėgsta daryti jam staigmenas, aiškinasi, kas galėtų jam patinki, ką jis mėgsta. Todėl ši meilė yra viena giliausių. Jaučiai, mylintys partneriška meile, dažnai jaučiasi laimingiausi, pilnatviškiausi.


DVYNIAI. Tu priklausai AISTRINGOSIOS meilės tipui. Tai žmonės, kurie labai greitai įsimyli, susižavi. Juos lengva apvynioti aplink pirštą, jie yra linkę pasiduoti pagundoms. Tai aistrų genami žmonės, kurie labai staigiai pradeda jausti jausmus, tačiau gana greitai partneris jiems nusibosta ir aistringa meile mylintis žmogus santykius nutraukia. Deja, tai vienas pavojingiausių meilės tipų, kuris dažnai griauna žmonių gyvenimus, yra linkęs sukelti skausmą ir pavydą. Kaip atskirti, ar tikrai priklausai aistringosios meilės tipui? Dažnai įsimyli (bent jau tau atrodo, jog įsimyli), greitai pamiršti meilės nuoskaudas, gali labai greitai užmegzti artimą ar net intymų ryšį su žmogumi, esi komunikabili, laisvai bendraujanti, neužsisėdi vienoje vietoje. Jei priklausai aistringosios meilės tipui, ko gero, esi sukūrusi vos keletą rimtesnių santykių, o galbūt nė vieno.


VĖŽYS. Tu priklausai ARTIMOSIOS meilės tipui. Artimoji meilė dažnai nėra siejama su aistra ar stipriu susižavėjimu. Tai meilės forma, kuri pasireiškia vienas kito supratimu, palaikymu, tačiau visa tai daugiau apima draugišką, net kolegišką ryšį. Dažnai taip bendrauja labai artimi draugai, todėl jei tu turi gerą priešingos lyties draugą, ko gero, taip pat jauti jam tokią meilę. Artimoji meilė dažnais atvejais tampa kokia nors stipresne meile, pavyzdžiui, pereina į romantiškosios meilės tipą. Ar tai įvyks, priklauso nuo to, ar du žmonės yra įsipareigoję, ar laisvi. Kaip bebūtų, artimosios meilės tipas yra vienas gražiausių meilės tipų, kuris apima draugystę, pasitikėjimą, paguodą ir yra tvirtas bei stiprus, jo nesugriauna jokios aistros.


LIŪTAS. Tu priklausai ROMANTIŠKOSIOS meilės tipui. Romantiška meilė - tai santykiai, kurių nesieja rimti įsipareigojimai ir atsakomybė. Dažniausiai romantiškos meilės tipui priklauso poros, kurios meiliai bendrauja, dažnai susitikinėja, bet kažkokių veiksmų lemiami nesieja savo bendravimo su rimta draugyste. Romantiška meile dažnai myli jauni žmonės, nors pasitaiko atvejų, jog romantiška meilė žmogų lydi visą gyvenimą. Tokia meilė pasireiškia svajonėmis, planais, tačiau labai dažnai neįgyvendinamais. Romantiška meile mylintis žmogus dažnai laikomas plevėsa, kuris negali surimtėti. Jis nėra priklausomas nuo aistrų, o veikiau nuo to, kaip gerai leidžia laiką su žmogumi. Tokia meile mylintis žmogus turi nemažai draugų, pažįstamų, todėl yra linkęs keisti partnerius. Romantiška meile mylintis žmogus dievina keliauti, susipažinti su naujais žmonėmis, o tokiu būdu gali atrasti ir naujus partnerius.


MERGELĖ. Tu priklausai PASIAUKOJANČIOS meilės tipui. Kai tikrai tikrai įsimyli, esi pasirengusi už partnerį atiduoti viską. Tai meilė, kuri panaši į motinišką ar tėvišką, kai yra atiduodama viskas, o mainais neprašoma nieko. Visiškas pasiaukojimas ir globa. Mylintis žmogus pamiršta save, jam svarbiausi mylimojo norai, mylimojo gerovė. Tokia meilė dažnai pasitaiko porose, kuriose ryškus vieno iš partnerių dominavimas. Nuolatinis pasiaukojimas, savų interesų aukojimas dėl kito žmogaus, pelno pasitikėjimą ir pagarbą, tačiau ilgainiui tėviška globa ir begalinis rūpesnis pradeda pabosti.


SVARSTYKLĖS. Tu priklausai IDEALIZUOJANČIOS meilės tipui. Ideali meilė būdinga menininkams, kūrėjams ir tiems, kurie idealizuotai mato kitą žmogų. Kartais meilė tarsi pripila į akis smėlio ir įsimylėjęs žmogus negeba pamatyti savo simpatijos trūkumų ir neigiamų pusių. Blogiausia, kai tokia meilė trunka ilgą laiką - tuomet ne kartą idealizuota meile mylintis žmogus gali nukentėti nuo savo simpatijos veiksmų. Tokį žmogų lengva apgauti, išduoti, sugniuždyti. Kita vertus, tokia meilė yra labai didinga. Ji yra paskata kurti meną, tapyti paveikslus, kurti muziką.


SKORPIONAS. Tu priklausai KONTROLIUOJANČIOS meilės tipui. Čia dominuoja aistra, pavydas, savininkiškumas ir noras kontroliuoti kiekvieną akimirką. Mintys sukasi vien tik apie meilės objektą, jausmai tokie stiprūs, kad gali tapti nekontroliuojami. Pavyzdžiui, jeigu partneris neatsako į skambutį gali prasidėti pavydo scenos ir įtarinėjimai. Nuolatinė kontrolė, siekis bet kokia kaina žinoti viską ir tarsi užvaldyti partnerio gyvenimą vargina, o kartais gali ir gąsdinti.


ŠAULYS. Tu priklausai EROTIŠKOS meilės tipui. Esi aistringa. Be aistros neįsivaizduoji meilės. Tai aistringa meilė, lydima stiprių emocijų ir ankstyvo seksualinio ryšio. Tai - staigi „cheminė reakcija“ arba – „meilė iš pirmo žvilgsnio“. Mylintieji erotinę meilę išreiškia žodžiais, liesdami vienas kitą. Jie trokšta kuo dažnesnio fizinio kontakto. Jie mano, kad meilė – teigiamų emocijų šaltinis ir svarbiausias gyvenime dalykas. Vis dėlto mylintieji erotiška meile nėra jos „apsėsti“.


OŽIARAGIS. Tu priklausai ROMANTIŠKOSIOS meilės tipui. Santykiuose tau sekasi, nes esi geranoriška, atvira, Tai pati tyriausia meilės forma, kuri dažniausiai žmones nuveda prie altoriaus, paskatina susilaukti vaikų. Romantiškos meilės apraiškų pasaulyje labai daug. Vis dėlto ji turi daugybę atšakų, nes romatiška meilė niekumet nėra ideali meilė. Jai būdingas ir pavydas, ir ginčai, ir barniai. Visgi visus nesutarimus dažniausiai nugali stiprus jausmas, kuris ir apima romantišką meilę.


VANDENIS. Tu priklausai ŽAIDŽIANČIOSIOS meilės tipui. Tai tokia meilė, kai žmogus mėgsta „žaisti“ meilę ir ją laimėti. Toks asmuo gali vienu metu turėti kelis partnerius. Tokie asmenys nelinkę užmegzti patvarių emocinių ryšių. Jie lengvai gali pereiti nuo vieno partnerio prie kito. Žaidimu mėgaujamasi, kai yra tam tikra pusiausvyra santykiuose – ne per daug jausmo ir ne per mažai. Tai būdingi „meilužių“ santykiai, kai vieno jausmai suintensyvėja – kitas padeda jam išlaikyti savikontrolę ir atstumą. Moterims sunkiau yra būti „antroms“, nes moteris siekia daugiau draugiškos meilės, o vyrai mėgaujasi erotine meile.


ŽUVYS. Tu priklausai NAIVIOSIOS meilės tipui. Tai meilė, kai žmogus įsimylėjęs elgiasi it vaikas - įsimylėjęs žmogus viską atiduoda savo simpatijai, visiškai jai atsiduoda ir leidžiasi kontroliuojamas. Taip dažnai myli tos merginos, kurios atsiduoda vaikinų valiai ir leidžia, jog jis joms nurodytų, ką šios turi veikti ir kaip gyventi. Tokia meilė gal iš pažiūros yra žavi, tačiau visiškai atima nepriklausomybę ir paverčia žmones elgtis taip, kaip šie niekuomet negalvojo, jog elgsis.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis