2019 m. po šiais Zodiakais gimusioms vaikinų dėmesio bus net per daug

Šiais metais draugėms skundėtės, jog jaučiatės vienišos, nes vaikinai į jus nekreipia dėmesio? O gal buvo pratote nuolat sulaukti žinučių, komplimentų, tačiau pastaruoju metu to sulaukdavote kiek mažiau nei anksčiau? Galite atsikvėpti - jei save rasite šiame sąrašėlyje, žinokite - ateinančiais metais simpatijų jums netrūks. Keisčiausia tai, jog jų gali būti net per daug!

DVYNIAI. Ateinantys 2019 m. Dvynėms - tikriausi nuotykių metai! O žinant tai, kaip jos apskritai dievina nuotykius! Vaikinus jos traukte trauks savo spontaniškumu, be to, bus labai draugiškos ir atidžios partneriui, su kuriuo tuo metu bus. Tiesa, Dvynių partneriui teks labai pakovoti dėl visiško Dvynių dėmesio, mat aplink jas suksis daugybė gerbėjų. Vienišoms Dvynėms pavasarį reikės susiimti, mat jos bus pernelyg atsipalaidavusios. Visgi atsipalaidavimas atneš vieną gerą dalyką - jos dažnai flirtuos, bendraus su vaikinais, todėl joms toli gražu netrūks dėmesio. Tikėtina, jog 2019 m. meilės sritis tau žada kažką naujo, tačiau nauja simpatija gali atnešti ir vargų. Nuo meilės gali kentėti tavo mokslų frontas, tad būk atsakinga.


MERGELĖS. Švelniosios ir rūpestingosios Mergelės gal tik praėjusiais metais kiūtojo kamputyje ir skundėsi dėmesio stoka. Ateinantys 2019 m. - tikrų tikriausi Mergelių metai! Žavesį skleidžiančios Mergelės dažniausiai pačios rinksis vaikinus ir kontroliuos santykių tėkmę. Vaikinai greitai susižavės jomis ir lygiai taip pat greitai jas įsimylės, o Mergelės, priešingai, nemažai dvejos dėl pasirinkto partnerio ir gana nelengvai įsileis jausmus. Kaip bebūtų, tai toli gražu netrukdys Mergelėms mėgautis gardžiu ateinančių metų kokteiliu. Jos pagaliau atras save - pasirinks išskirtinį stilių, pasijaus gražesnės nei praėjusiais metais ir tiesiog spinduliuos pasitikėjimą savo jėgomis.


VANDENĖS. Pagrindinis aspektas, kuris išskirs Vandenes ateinančiais metais - jų puiki komunikacija. Jos paprasčiausiai dievins komunikuoti, bus laisvos, nesusikausčiusios ir nevengs pajuokauti - tai beveik viskas, ko trokšta vaikinai. Būtent dėl to ateinančiais metais kitoms merginoms nukonkuruoti jas bus sudėtinga. Vandenės skleis tokį šarmą, jog net pačios tuo stebėsis. Nors ateinantys metai joms bus nelengvi - laukia nemažai darbų, įvairių veiklų, tačiau būtent užsiėmusios merginos įvaizdis tiesiog magiškai kerės priešingą lytį. Vandenėms patartina tik neužriesti nosies - jų didžioji gyvenimo meilė taip pat būti tų gerbėjų gretose, tad išlikite paprastos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis