2019 m. didžiulė sėkmė aplankys merginas, gimusias po šiais 3 Zodiako ženklais

(2)

Maga sužinoti, kuriems Zodiako ženklams ateinančiais 2019, Kiaulės metais, seksis labiausiai? Šie metai bus ypatingi daugeliui žmonių, mat Kiaulė simbolizuoja darną, sotumą, džiaugsmą ir linksmybes. O štai ypatingai seksis merginoms, kurios gimė po šiais Zodiako ženklais:

VĖŽYS. Po Jaučio ženklu gimusios šiais metais ne tik kėlė sau aukštus reikalavimus bei jų laikėsi, bet ir buvo humaniškos bei nuoširdžios merginos. Būtent todėl sėkmė joms garantuota ir ateinančiais metais. 2018 metais jos buvo ypatingos - dažnai troško padėti, atidžiai išklausė geriausių draugų, puikiai sutarė su tėvais ar globėjais ir iš tiesų elgėsi taip, kaip norėtų, jog būtų elgiamasi su jomis pačiomis. Būtent nusipelnė puikių ir laimę nešančių 2019 metų metų, kurie, tikrų tikriausiai bus ypatingi.


MERGELĖ. Šie metai Mergelėms buvo dvilypiai. Vienomis dienomis ypatingai sekėsi, kitomis jos jautėsi taip, lyg kas nors jas guitų į kampą. Pirmajame ateinančių metų pusmetyje joms garantuotas populiarumas - jos skleis šarmą, mažai sielosis ir dažniau džiūgaus, todėl užsitvirtinusios stiprias pozicijas pirmojoje metų dalyje, galės būti ramios antrojoje. Tai gali būti sėkmingai išlaikyti egzaminai, garantuojantys svajonių studijas, naujai atrasta darbo pozicija, kurioje derės profesionalumas bei puikus atlyginimas ar darnūs asmeniniai santykiai, į kuriuos bus investuota nemažai laiko ir pastangų.


VANDENIS. Nors Vandenės neretai laikomos užsiplieskiančios, dažnai abejojančios, tiek praėjusiais metais, tiek ateinančiais jos su savimi kovojo ir stengėsi pažaboti tariamas neigiamas savybes. Gyvenime, kuriame ir taip gausu piktų komentarų, užsiplieskimų, skandalų ar dramų, jos stengėsi išlikti oriomis bei rafinuotomis. Juk tokia ir yra visų merginų prigimties, tiesa? Be abejonės, ir joms niekas nesiėjo ir nesieis tarsi sviestu patepta - būtini iššūkiai ir klaidos tam, jog augtume, tobulėtume, mokytumėmės. Vis dėlto ateinančius 2019 m. tikrai galima pavadinti Vandenių metais, kuriuose jos pražys tarsi gėlės pavasarį ir dar labiau spinduliuos vidine stiprybe bei darna.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis