HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (03 31 - 04 02)

Ar gali patikėti, jog vienas pavasario mėnuo jau praeityje? Laukia dar du - kupini naujų potyrių, išbandymų bei atradimų. Bet pirmiausia... pailsėkime.

Avinas. Avino ženklo atstovėms savaitgalį gali atrodyti, kad jų širdis reikalauja daugiau dėmesio, nei paprastai. Tačiau nepamiršk, kad artimam žmogui dėmesio gali reikėti dar daugiau, nei tau. Bet kokiu atveju, ši situacija gali sukelti įtampą svarbiuose santykiuose.

Jautis. Kodėl aš? Savaitgalį nuolat norėsis užduoti šį klausimą. Gyvenimas atrodys tarsi atrakcionas „Amerikietiški kalneliai“, o giliai širdyje norėsis, kad viskas būtų kitaip. Jei tik įmanoma, nuo visko atsitrauk ir pasidaryk pertrauką. Įsiklausyk į savo mintis, jausmus. Išsakyk juos kam nors. Kalbėdamas aiškiau pamatysi esamą situaciją.

Dvyniai. Rūkas pagaliau prasisklaidė, vėl viską aiškiai matai. Būk budri ir atidi, nes nežinia iš kurios pusės gali laukti šūvis. Esi atkaklus žmogus, ypač meilės klausimais. Aplankys kūrybingumas, tad savo tikslą rasi beveik be didelių pastangų.

Vėžys. Žvaigždės įspėja, kad šeštadienį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų. Vienintelis teisingas sprendimas – su kuo nors pasitarti.

Liūtas. Toms iš jūsų, kurios palaikote romantiškus santykius per atstumą, savaitgalis yra puikus metas pabandyti pasistengti, kad jūs ar jūsų partneris atskristų tūkstančius mylių seniai laukto vizito. Galbūt tai galėtų būti netikėtas vizitas? Jei per artimiausias keletą savaičių tau nusimato konferencija, kurioje turi dalyvauti, dairykis tinkamų galimybių.

Mergelė. Savaitgalį bus baisiai sunku baigti tai, kas pradėta, bet dar sunkiau bus apskritai ko nors imtis – būsi išsiblaškęs. Jei nepavyks išsisukti nuo darbų, tempsi juos iki begalybės. Na ir organizmo ištekliai nėra beribiai, taigi žvaigždės pataria bent jau gerai pailsėti ir atgauti tiek fizines, tiek dvasines jėgas.

Svarstyklės. Net gi geriausiai tavo apgalvotas planas suduš į šipulius. Kad ir kas nutiktų, nepamiršk, kad tu mokaisi tik eidama, o nesilaikydama nelanksčių planų. Gali jaustis priversta daryti kažką skuboto, susijusio su tavo partneriu ar asmeniu, su kuriuo tik pradėjai draugauti, tačiau tai padariusi, iš karto pasigailėsi.

Skorpionas. Savaitgalį žvaigždės įspėja Skorpiones, kad tarp jų ir jų planų gali atsirasti kliūčių. Sunkumų kils ten, kur, atrodo, neturėtų kilti, klausimai, kurie jau atrodė išspręsti, pasisuks netikėta puse, pareikalaus naujų pastangų. Na bet tai nereiškia, kad visi planai pasmerkti žlugti. Tiesiog bet kokiai užduočiai atlikti prireiks daugiau pastangų ir energijos nei įprastai.

Šaulys. Šį savaitgalį Venera tau pamojuos atsisveikindama, ir tau bus liūdna be jos. Pastarosios kelios savaitės buvo kupinos streso – švelniai tariant. Ir nors tau patiko Veneros sustiprintas dėmesys tavo personai, ne visos jo apraiškos buvo malonios. Patyrei daug dramų ir pavydo scenų.

Ožiaragis. Savaitgalį tiesiog negalėsi nusėdėti vienoje vietoje. Tau reikės naujų įvykių, emocijų, įspūdžių ir kuo daugiau adrenalino. Žvaigždės pataria nestabdyti savęs ir leisti sau judėti, bendrauti. Sportuok, eik apsipirkti, nebijok naujų pažinčių – vis tai tau tiesiog būtina. Gali būti, kad pakaitinsi sau kraują ekstremaliu sportu ar flirtu su nepažįstamu asmeniu. Kodėl gi ne?

Vandenis. Ateinančias tris dienas atsiras naujų draugų ar susižavėjimo objektų. Daliai Vandenių baigiasi socialinės izoliacijos ar emocinio užsisklendimo laikotarpis – plykstelės entuziazmas, atsinaujins romantiški troškimai. Šis pozityvus laikas emociniam augimui ir naujiems ryšiams megzti – tegu visi nauji ryšiai teikia džiaugsmo.

Žuvys. Ateinančiomis dienomis artimi draugai ar dalykiniai partneriai gali paprašyti pateikti galutinį atsakymą. Apskritai artimiausiu metu galimi trikdžiai, atidėliojimai, tave bandys įvelti į keistus emocinius įsipareigojimus. Skirk laiko naujiems pomėgiams, lavink kūrybingumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis