Štai kodėl dėl šio Zodiako ženklo gražuolės vaikinai galėtų susipešti

Net jei esi moteriškosios lyties atstovė, susipažinusi su šio Zodiako ženklo mergina, pajusi jai simpatiją. Ji kaipmat sužavės savo optimistišku būdu, mielumu, atvirumu ir puikiu humoro jausmu. Na, o jei su šia gražuole pažintis vystosi vaikinui... Tuomet jis turės gerokai pakovoti, kad pelnytų šios ypatingosios merginos palankumą. Štai kodėl dėl merginų - Šaulių susipeštų ne vienas:

Jos yra įdomios ir be pompastikos bei vulgarumo. Šaulių paslaptis slypi toli gražu ne ką tik nusipirktoje lūpdažių paletėje - šios merginos skleidžia magiškus kerus, kuriems atsispirti sunkoka. Jos visuomet prikausto dėmesį, sugeba jį išlaikyti, todėl buvimas šalia tokių merginų tiesiog traukte traukia.


Dėl jų norisi kovoti. Oh, kokia arši kova vyksta dėl šių savimi pasitikinčių ir savo vertę puikiai žinančių divų Šauliukių! Jos nesivaiko rampos šviesos. Graži mergina desperatiškai nesiekia dėmesio, ji natūraliai jo sulaukia, - būtent tai yra įsikalusios Šaulės.


Dėl mylimo žmogaus jos paaukos viską, ką tik galės. Kartais tai net nėra sveikintina savybė, mat pamiršusios save ir savo poreikius Šaulės gali apleisti savo vidinį bei išorinį pasaulį. Iš tiesų Šauliai be galo atsidavę, ypač savo mylimiesiems.


Šaulės myli audringai, tačiau stipriai ir nuoširdžiai. Jei Šaulės įsimyli, jos padarys viską, kad santykiai nebūtų nuobodūs. Kartais jos gali sureaguoti pernelyg audringai, iškelti sceną, tačiau greitai susimoja, jog blogai pasielgė ir padaro viską, kad konfliktas būtų užglaistytas. Be to, jos savo stipriosiomis pusėmis atperka blogąsias.


Jos traukia savo laisve. Nors iš pažiūros Šaulės atviros, į santykius jos neskuba nerti. Jos gana nelegvai įsileidžia jausmus. Kaip bebūtų, tai toli gražu netrukdo Šaulėms mėgautis gyvenimu. Džiaukis, jei gimei po Šaulio Zodiako ženklu ir vertink save bei savo laisvę!


Jos nesigiria, kiek turi gerbėjų. Nėra nieko paikiau už merginą, kuri kiekviename žingsnyje akcentuoja, Liūtės niekuomet neakcentuoja, tačiau gali pasigirti daugybe gerbėjų. Žavesį skleidžianti Liūtė dažniausiai pati renkasi vaikinus ir kontroliuoja santykių tėkmę


Šaulės dievina nuotykius! Šaulės mėgsta stebinti, joms patinka dovanoti įvairias dovanas partneriui. Būtent todėl Šaulės geba išlaikyti darnius, tačiau nutrūktgalviškus santykius. Vaikinus jos traukia savo spontaniškumu, be to, yra labai draugiškos ir atidžios partneriui.


Vaikinams jos nenusibosta. Jos labai toli nuo nuobodulį keliančių merginų. Pavelti plaukai, įplyšimas džinsuose - tokios, atrodo, netinkamos geram įvaizdžiui detalės Skorpiones išskiria iš kitų ir padaro patrauklias. Kai nori, Skorpionės merginos pasižymi rafinuotu stiliaus pojūčiu ir nevengia pasipuošti, kai tam yra proga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis