Tavo pati geriausia viso gyvenimo draugė: ją nusakys Zodiakas

Su kokiais žodžiais pirmiausiai asocijuojasi geriausia draugė? Tikriausiai pirmiausia su nuoširdumu, gerumu, gebėjimu išklausyti ir iš širdies pasilinksminti. Ieškok savo Zodiako ir sužinok, kuri Zodiako ženklo atstovė geriausia draugė visam gyvenimui!

AVINAS. Avinių geriausios draugės - ŠAULĖS. Avinės pasižymi ištikimybe ir atlaidumu, todėl gali ateisti net ir skaudžiausius žodžius ar priimti tiesmuką kritiką, kurią gali pateikti Šaulės. Šių Zodiako ženklų ryšys - tikra mistika. Avinės ir Šaulės, rodos, net geba skaityti viena kitos mintis... Nors abi yra be galo skirtingos.


JAUTIS. Jautukių geriausios draugės - ŽUVYS. Jaučiai - be galo užsispyrę ir principingi žmonės, kuriems neretai sunkoka bendrauti su aplinkiniais, prisitaikyti prie jų. Jaučiai turi tvirtas pozicijas visais gyvenimo atvejais, todėl išlaikyti draugystę neretai jiems tampa sunki užduotis. Laimei, Jaučio ženklo atstovės turi Žuvis - jas visapusiškai palaikančias ir dažnai nusileidžiančias Jaučio principams drauges.


DVYNIAI. Dvynių geriausios draugės - SVARSTYKLĖS. Ši sąjunga tiesiog ideali kelionėms, ilgiems žygiams ar paprasčiausiam kavos gėrimui mieste. Dvynio ženklo atstovės be galo pasitiki Svarstyklėmis, o šios, savo ruožtu, pasitiki Dvynėmis. Tiesiog tobulas, tarpusavio pasitikėjimu grįstas duetas!


VĖŽYS. Vėžių geriausios draugės - ŠAULĖS. Tai patikrinta sąjunga, mat dažniausiai Šaulio ir Vėžių interesai sutampa. Tiek Vėžys, tiek Šaulys - kiek introvertiškos asmenybės, kurios mėgsta pabūti su savo mintimis ir nėra tokios ekscentriškos, kaip, pavyzdžiui, Liūtai ar Avinai.


LIŪTAS. Liūčių geriausios draugės - OŽIARAGĖS. Liūtės, norėdamos išsaugoti draugystę, neretai net pamina savo principus ir atleidžia Svarstyklėms už ne laiku ir ne vietoje leptelėtą frazę. Kažin, ar galima būtų rasti smagesnį ir nuoširdesnį draugių duetą...


MERGELĖ. Mergelės geriausia draugė - AVINO ženklo atstovė. Iš pažiūros tai dvi niekuo nepanašios asmenybės. Galbūt vien tuo, jog yra drąsios ir mėgstančios bendravimą. Vis dėlto kai šie du Zodiako ženklai susitinka, jie negali nustoti vienu kitu žavėjęsi. Mergelės spinduliuoja šilumą, kurios taip trūksta Avinams, o Avinai savyje talpina begalinį pasitikėjimą savimi, kurio neretai trūksta Mergelėms.


SVARSTYKLĖS. Svarstyklių geriausios draugės - MERGELĖS. Tai draugės, suprantančios viena kitą iš pusės žodžio. Nesvarbu - jų draugystė paremta nuolatiniu kvailiojimu ar rimtais pokalbiais, jos viena kitai patiki tai, apie ką šiukštu neprasitartų nė vienam


SKORPIONAS. Skorpionių geriausios draugės - ŽUVYS. Kai susitinka šie du Zodiako ženklai, ramybės nelauk. Dievinančios pramogas, nuotykius bei nesustojančios plepėti apie viską ir apie nieką - tokios yra šios draugės. Tiesa, blizgantis popierėlis slepia giliausias šių draugių paslaptis ir tik viena kitai šios merginos jas patiki.


ŠAULYS. Šaulių geriausios draugės - LIŪTĖS. Keisčiausia yra tai, jog šie su Zodiako ženklai beveik niekuomet nekonfliktuoja. Priešingai, ginčus užgesina greitai, kol šie dar neįsiliepsnojo. Tai tobula sąjunga bendriems projektams ir kelionėms, kurias abu šių Zodiako ženklų atstovai mėgsta.


OŽIARAGIS. Ožiaragių geriausios draugės - JAUTĖS. Nors šios abi merginos gana principingos, jas sieja ypatingas ryšys, kuris nekinta jau daugybę metų. Tiesa, jos gana lengvai gali viena su kita susikonfliktuoti, tačiau tai nereiškia, jog jos susikivirčys taip, jog negalėtų viena su kita bendrauti.


VANDENIS. Vandenių geriausios draugės... SKORPIONĖS. Ši draugystė - nebūtinai amžina, tačiau išskirtinė ir atnešanti nuotykius, kuriuos atmintyje norisi saugoti ilgai. Nors Skorpionės - vienos aršiausių bei valdingiausių, šalia linksmųjų Vandenių jos pamiršta savo griežtumą ir tampa atsipalaidavusiomis bei smagiomis.


ŽUVYS. Žuvų geriausios draugės... DVYNĖS. Šis draugių duetas neretai gali į visus žiūrėti iš aukšto, tačiau būkime atviri - jos turi teisę. Protingos, gabios, gražios, talentingos ir įvaldžiusios iškalbos meną - dar reikėtų paieškoti tokios šaunios merginų bendrystės.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis