Šias 3 merginas pagal Zodiaką vaikinai laiko tikromis patrauklumo bombomis

(2)

Jau senokai žinoma žvaigždžių galia, kalbant apie asmenines žmogaus savybes. Zodiako ženklas gali ne tik nusakyti mūsų likimą, bet ir atskleisti, kokią aurą skleidžiame aplinkiniams. Ypač priešingai lyčiai! Tad po kokiais Zodiakais gimusios yra vaikinų trokštamiausios?

AVINĖS. Šios karštojo būdo merginos kaip medus muses traukia priešingą lytį! Tikriausiai ir tu pažįsti merginų, kurios, nors būdamos ne ypatingos gražuolės, spinduliuoja charizmą ir taip pritraukia aplinkinių dėmesį. Jų paslaptis slypi toli gražu ne ką tik nusipirktoje lūpdažių paletėje - šios merginos skleidžia magiškus kerus, kuriems atsispirti sunkoka. Būtent tokios ir yra Avino ženklo atstovės. Jos visuomet prikausto dėmesį, sugeba jį išlaikyti, todėl buvimas šalia tokių merginų tiesiog traukte traukia. Daugelis Zodiako ženklais besidominčiųjų gali patvirtinti, jo Avinės iš tiesų yra vienos iš labiausiai dėmesį kaustančių moteriškosios lyties atstovių. Jos - paslaptingos, iki galo neatveriančios kortų ir tokiu būdu žavinčios kitus. Nors Avinių nerimastingumas bei nuotykių troškimas gali gluminti santūresnius asmenis, daugelis jų slapčia žavisi jų entuziazmu gyvenimui.


LIŪTĖS. Liūtėms gamta dovanojo puikią išvaizdą, todėl joms būdingas natūralus grožis, kurio nebūtina pabrėžti kosmetika. Vis dėlto savo grožio Liūtės niekuomet neakcentuoja, tačiau gali pasigirti daugybe gerbėjų. Žavesį skleidžianti Liūtė dažniausiai pati renkasi vaikinus ir kontroliuoja santykių tėkmę. Vaikinai greitai susižavi Liūtėmis ir lygiai taip pat greitai jas įsimyli, o Liūtės, priešingai, nemažai dvejoja dėl pasirinkto partnerio ir gana nelegvai įsileidžia jausmus. Kaip bebūtų, tai toli gražu netrukdo Liūtėms mėgautis gyvenimu. Džiaukis, jei gimei po Liūto Zodiako ženklu ir vertink save bei savo laisvę!


SKORPIONĖS. Skorpionių devizas: jei aš to noriu, tai ir bus mano. Kuklesnes, ne tokias chrarizmatiškas merginas tiesiog erzina jų populiarumas. Kadangi Skorpionė tiesiog gimusi flirtuoti, nenuostabu, jog gerbėjų turi į valias. Tikra tiesa, jog ne gamtos dovanota puiki išvaizda lemia, ar mergina sulauks pasisiekimo vaikinų gretose. Skorpionės paprasčiausiai dievina komunikuoti, yra laisvos, nesusikausčiusios ir nevengia pajuokauti - tai beveik viskas, ko trokšta vaikinai. Būtent dėl to jos meilės pasaulyje dažniausiai ilgokai blaškosi - negali apsispręsti, kuris vaikinas tinkamiausias, bet beveik visada išsirenka geriausią ir tinkamiausią variantą. Skorpionių santuokos neretai būna itin sėkmingos, o vienas pagrindinių jų variklių - puikus seksualinis gyvenimas. Jos tiesiog gimusios skleisti aistrą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis